Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4603/24732 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP* PUCHAR ROZTOCZA GPPPP
Puchar Roztocza GPPPP
Stalowa Wola
niedziela, 29 września 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.02504
14609
Janusz Krawczyński
Piotr Szczygieł
SW
SW
9
4
59.237035III
III
2.07729
01208
Wojciech Paszko
Adam Żarnowski
PK
PK
7
12
57.716030III
III
3.02666
01171
Andrzej Hycnar
Stefan Skowron
PK
PK
13
12
57.625025 
 
4.07975
15916
Jerzy Maludziński
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
11
4
56.654121 
 
5.07991
08043
Gabriel Szarafin
Piotr Zawiślak
LU
LU
5
5
55.503116 
 
6.02931
09371
Sławomir Król
Zbigniew Swat
SW
SW
4
2.5
55.392211 
 
7.02928
07491
Marek Kozdrach
Tadeusz Sobota
SW
SW
5
7
55.21147 
 
8.02495
02502
Andrzej Kokoryka
Andrzej Kozak
LU
LU
11
12
54.92137 
 
9.02671
07473
Ryszard Jaśkiewicz
Janusz Szyszkowski
MP
MP
11
12
54.82116 
 
10.01019
06612
Andrzej Byzdra
Jerzy Góralczyk
PK
PK
7
5
54.6295 
 
11.02489
02519
Jarosław Kaczorowski
Bartosz Matras
LU
LU
12
7
54.5084 
 
12.02552
16446
Piotr Sopiński
Robert Szabla
LU
LU
3
2.5
53.2963 
 
13.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
5
52.7953 
 
14.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
4
52.6132 
 
15.07644
12984
Piotr Markiewicz
Robert Mostek
MP
MP
5
4
52.5211 
 
16.02934
18128
Krzysztof Kujawa
Wojciech Kurkowski
SL
LU
19
4
51.5411 
 
17.08253
11089
Witold Grochulski
Marek Michalczyk
LU
LU
5
4
50.6911 
 
18.15112
01195
Zygmunt Szczudło
Zbigniew Wilisowski
PK
PK
2.5
5
50.5411 
 
19. 
07994
Jerzy Grela
Wiesław Teresiński
-
LU
0
5
48.7611 
 
20.10554
18018
Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
PK
PK
5
3
48.5411 
 
21.07732
08518
Jan Kowal
Jan Tokarczyk
PK
PK
3
3
46.6811 
 
22.19981
19113
Robert Brak
Anna Cisek
PK
PK
0
0
44.7311 
 
23.08026
11940
Andrzej Potrzyszcz
Dariusz Serafin
LU
LU
7
4
43.8711 
 
24.02998
03005
Marcin Terelak
Piotr Waluszewski
SW
SW
4
5
43.7711 
 
25.05010
05123
Andrzej Góźdź
Tomasz Konopka
LB
LB
3
3
43.3711 
 
26.02470
13033
Krzysztof Chabrowski
Andrzej Pertkiewicz
LU
LU
4
5
41.4411 
 
27.19172
19171
Antoni Bednarczyk
Krzysztof Bednarczyk
SW
SW
0.5
1
40.0211 
 
28.08019
 
Andrzej Madej
Grzegorz Typek
LU
LU
2
0
39.9411 
 
29.08986
07722
Józef Małysz
Janusz Wesołowski
LU
PK
7
13
38.7511 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 716 punktów PKL, w tym 380 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-12-06 g.15:13:14 (0.1935/70) przez system MSC Cezar v.2.0.36 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.