Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C1439/7129 turniej par

szczegóły imprezy

50. Poznański Kongres Brydżowy
Eliminacje do MPP Mikst 2010/11
czwartek, 3 czerwca 2010r., godz. 16:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
64.1035III
III
2.03401
04815
Jarosław Ostrowski
Małgorzata Pawłowska
SL
WP
7
4
63.8333 
 
3.13436
09550
Barbara Rosłon
Jakub Wojcieszek
MA
MA
2
7
59.8230 
 
4.08979
05352
Krzysztof Jassem
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
DS
WP
24
4
59.3128 
 
5.08485
07849
Grażyna Busse
Bogdan Szulejewski
WP
MA
7
18
59.2426 
 
6.14983
05242
Andrzej Konczak
Ewa Mielcarzewicz
WP
WP
4
2.5
58.1124 
 
7.04451
04452
Jerzy Skrzypczak
Teresa Skrzypczak
WM
WM
19
7
58.0722 
 
8.03274
05859
Joanna Krawczyk
Artur Wasiak
SL
SL
12
12
57.5220 
 
9.04250
04823
Bogusław Gierulski
Małgorzata Sawicka
WM
ZP
19
18
57.1618 
 
10.01384
12197
Halina Klukowska
Michał Klukowski
DS
DS
4
2.5
57.1316 
 
11.05246
05264
Zofia Mikołajczyk
Jerzy Mścisz
WP
WP
2.5
12
56.7013 
 
12.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Sarkanas
PD
PD
7
7
56.4311 
 
13.05070
08804
Piotr Jassem
Justyna Stankiewicz
WP
WP
7
2
56.119 
 
14.10938
10330
Wojciech Rozwadowski
Elżbieta Sokołowska
MP
LD
4
7
56.057 
 
15.08203
04812
Wojciech Gaweł
Marta Ostrowska
DS
MA
7
4
55.047 
 
16.05642
05789
Barbara Jarota
Jarosław Romaniuk
MA
MA
7
7
54.947 
 
17.07782
10793
Piotr Butryn
Natalia Sakowska
MA
MA
7
7
54.866 
 
18.11506
02509
Beata Golec
Leszek Kwiatkowski
LB
LB
2.5
13
53.076 
 
19.07779
08619
Jan Betley
Anna Sztyber
MA
MA
4
2.5
52.846 
 
20.08950
06864
Iwona Czajka
Andrzej Potyński
MA
MA
4
18
52.625 
 
21.09138
05374
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
WP
WP
4
7
52.465 
 
22.07061
08930
Marek Różański
Maja Żabierek
MA
MA
7
2
52.125 
 
23.06815
09210
Piotr Nawrocki
Tatiana Verkhos
MA
MA
12
1.5
52.114 
 
24.07052
06780
Edmund Czubak
Anna Mandecka
MA
MA
7
4
52.034 
 
25.07090
05856
Anna Kowalska
Piotr Walczak
LD
WP
7
18
51.663 
 
26.13596
09755
Anna Morgiel
Łukasz Witkowski
MA
MA
2
4
51.533 
 
27.14663
08158
Beata Pacak
Piotr Zatorski
DS
DS
0
12
51.173 
 
28.06528
12176
Włodzimierz Buze
Aneta Jarmocik
MA
ZP
18
2.5
51.062 
 
29.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
4
4
51.022 
 
30.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
4
50.972 
 
31.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
4
4
50.621 
 
32.09012
08131
Bolesław Ostrowski
Regina Ziębicka
PM
PM
13
2.5
50.281 
 
33.06845
04848
Tomasz Paluchowski
Maria Tomczewska
MA
PM
12
7
50.16  
 
34.02219
05357
Beata Bojarska
Jerzy Roszak
WP
WP
2.5
7
50.11  
 
35.12006
02843
Danuta Krupnik
Andrzej Wilkosz
LD
MP
4
24
49.97  
 
36.12362
01749
Justyna Stachowiak
Maciej Wręczycki
WP
DS
1.5
13
49.90  
 
37.10869
10870
Alicja Krzemińska
Paweł Krzemiński
KP
KP
1.5
2
49.61  
 
38.13412
11903
Zuzanna Moszczyńska
Paweł Szymaszczyk
MA
MA
1.5
2.5
49.08  
 
39.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
4
7
47.88  
 
40.10148
02716
Paulina Klimentowska
Andrzej Kusion
MA
MP
4
7
47.72  
 
41.14268
14269
Justyna Stramecka
Tomasz Stramecki
SL
SL
0
0
47.35  
 
42. 
02133
Blandyna Schorek-Bożylska
Mirosław Soroka
NZ
LB
0
12
47.15  
 
43.14157
14156
Sonata Simanaitiene
Gintaras Simanaitis
PD
PD
1.5
1.5
46.99  
 
44.03861
02819
Leszek Moszczyński
Halina Święch
KP
MP
7
4
46.42  
 
45.13699
04164
Zoya Beliankina
Alexander Karbanovich
PD
PD
1.5
4
46.13  
 
46.12123
13234
Mateusz Stępiński
Ewelina Zieleniewska
MA
MA
2.5
0.5
45.80  
 
47.12780
12779
Alina Arndt-Kufel
Jacek Kufel
WP
WP
1.5
2
45.63  
 
48.10782
05212
Joanna Małecka
Mirosław Małecki
WP
WP
1.5
7
44.98  
 
49.14184
 
Żaneta Pisarskiene
Albertas Tyla
PD
NZ
1
0
44.92  
 
50.12440
12827
Maciej Bojarski
Anna Panek-Bródka
DS
WP
2
0
44.59  
 
51.11092
12075
Tytus Bisping
Marzena Kwiecińska-Wilk
MP
MP
4
2
44.18  
 
52.02264
10534
Irena Hoffmann
Waldemar Sroczyński
LB
WP
2
2.5
43.99  
 
53.14276
 
Pavel Klebanovich
Galina Koroleva
PD
NZ
1.5
0
43.73  
 
54. 
 
Marie Eggeling
Thomas Gotard
GER
GER
5
5
43.64  
 
55.12266
14981
Marek Drukier
Uschi Husten
PM
WP
2.5
0
43.44  
 
56.14271
14034
Michał Grochowski
Hanna Loch
DS
DS
0
0
43.23  
 
57.04712
08903
Leszek Szkudlarek
Olga Zabulewicz
PM
PM
4
2.5
42.70  
 
58.08166
01726
Renata Dancewicz
Tomasz Winciorek
MA
MA
2.5
18
42.27  
 
59.05079
05544
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
WP
WP
4
4
41.80  
 
60.13931
10424
Jarosław Bojko
Bogumiła Jakubowska
WP
WP
7
2
41.30  
 
61.13722
13721
Hanna Derdowska-Zimpel
Michał Zimpel
WP
WP
0
0
40.42  
 
62.11806
11813
Olga Jackiewicz
Bartosz Stępień
WP
WP
1.5
4
40.04  
 
63.12830
10770
Joanna Kaczmarek
Jan Pędziński
WP
WP
1
2.5
37.32  
 
64.14033
11706
Anna Koptewicz
Wojciech Ptak
DS
DS
0
0
36.93  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 728 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://kongres.brydz.wlkp.pl/wyniki2010/W-cz2m.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-09-19 g.15:39:47 (0.3264/138) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.