Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C1452/7354 turniej par

szczegóły imprezy

50. Międzynarodowy Kongres Bałtycki
Kongresowy Turniej Par Mikstowych
czwartek, 22 lipca 2010r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL ks*
1.11305
07409
Łukasz Golder
Anna Pełszyńska
SL
SL
2.5
2.5
62.7944III
III
2.08970
07068
Bogusław Pawszak
Elżbieta Wróblewska
PK
MA
12
2.5
62.7542 
 
3.04602
10032
Aleksander Kasprzak
Katarzyna Tyszkiewicz
PM
PM
18
2.5
59.5339 
 
4.05059
05246
Stanisław Janik
Zofia Mikołajczyk
WP
WP
12
2.5
58.3737 
 
5.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Sarkanas
PD
PD
7
7
58.2235 
 
6.04740
08903
Piotr Wiankowski
Olga Zabulewicz
LU
PM
12
2.5
58.2033 
 
7.01643
07242
Ewa Sobolewska
Vytautas Vainikonis
SL
PD
13
7
58.1031 
 
8.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
4
57.6229 
 
9.11803
06973
Agnieszka Chudy
Piotr Tuszyński
PM
MA
2
24
57.3827 
 
10.07061
08930
Marek Różański
Maja Żabierek
MA
MA
7
2
56.3325 
 
11. 
 
Janet De Botton
Thor Eric Hoftaniska
GBR
NOR
10
5
56.3323 
 
12.06500
06817
Krzysztof Bąder
Renata Neronowicz
MA
MA
12
12
56.2321 
 
13.09138
05374
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
WP
WP
4
7
56.0319 
 
14.13596
06815
Anna Morgiel
Piotr Nawrocki
MA
MA
2
12
55.9217 
 
15. 
 
Solvi Remen
Nick Sandqvist
NOR
GBR
5
5
55.4215 
 
16.04703
04755
Eugeniusz Starzyński
Danuta Żabicka
PM
PM
4
4
55.3313 
 
17.06909
04842
Anna Sarniak
Leszek Sztyrak
PM
WM
18
18
55.1111 
 
18.04783
13408
Michał Górski
Katarzyna Kitowska
PM
KP
7
2
55.019 
 
19.07782
10793
Piotr Butryn
Natalia Sakowska
MA
MA
7
7
54.869 
 
20.10146
06845
Katarzyna Paluchowska
Tomasz Paluchowski
MA
MA
1
12
54.609 
 
21.12450
04662
Katarzyna Dufrat
Michał Nowosadzki
DS
LU
4
18
53.828 
 
22.08117
05056
Grażyna Brewiak
Rafał Jagniewski
PM
WP
18
18
53.668 
 
23.13706
12899
Magdalena Niebuda
Michał Wróbel
PM
MA
1.5
1.5
53.628 
 
24.09012
08131
Bolesław Ostrowski
Regina Ziębicka
PM
PM
13
2.5
53.617 
 
25.12419
 
Iwona Sarkowska
Bogdan Warchałowski
DS
NZ
0
0
53.517 
 
26.04539
04567
Edmund Bortkun
Teresa Fabijanowska
PM
PM
4
4
53.017 
 
27.09423
06822
Jacek Kostur
Anna Nosalska
MP
MA
4
7
52.986 
 
28.08474
03987
Marta Gackowska
Piotr Turowski
KP
KP
4
7
52.936 
 
29.05242
05504
Ewa Mielcarzewicz
Andrzej Witkowski
WP
WP
2.5
18
52.676 
 
30.05670
04848
Andrzej Kozikowski
Maria Tomczewska
LD
PM
12
7
52.575 
 
31.08485
04250
Grażyna Busse
Bogusław Gierulski
WP
WM
7
19
52.435 
 
32.09008
03992
Alicja Kupczyk
Roman Wachowiak
KP
KP
4
18
52.384 
 
33.12108
04788
Aleksandra Jarosz
Ireneusz Jarosz
WP
PM
2.5
18
51.894 
 
34.01318
10778
Stanisław Gołębiowski
Joanna Kazmucha
DS
WP
18
2.5
51.684 
 
35.04531
 
Marek Barylewski
Elżbieta Pasiuk
MA
PM
18
0
51.583 
 
36.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
4
7
51.393 
 
37. 
 
Paula Leslie
Frank Svindahl
GBR
NOR
5
5
51.203 
 
38.05611
06795
Dominik Filipowicz
Ewa Miszewska
WP
WP
12
18
50.972 
 
39.06528
12176
Włodzimierz Buze
Aneta Jarmocik
MA
ZP
18
2.5
50.962 
 
40.06551
10330
Jacek Ciechomski
Elżbieta Sokołowska
LU
LD
18
7
50.872 
 
41.07815
08434
Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
LU
MA
2.5
7
50.661 
 
42.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
4
7
50.501 
 
43.04683
13782
Przemysław Piotrowski
Dominika Sławenta
PM
DS
12
0.5
50.391 
 
44.04573
13593
Michał Gapa
Elżbieta Gralak
PM
PM
4
1
50.10  
 
45.04577
04735
Gabriela Gnacińska
Wacław Wejknis
PM
PM
7
13
49.74  
 
46.05170
10591
Włodzimierz Kwiatkowski
Joanna Sroka
WP
WP
12
1.5
49.69  
 
47.04198
04491
Adolf Bocheński
Ewa Tutaj
MA
WM
12
2.5
49.50  
 
48.04535
04553
Dariusz Bogucki
Elżbieta Czekaj
PM
PM
12
7
49.15  
 
49.14353
02722
Roman Kurzydłowski
Barbara Lesiecka
DS
SL
4
7
49.08  
 
50.12158
06954
Izabella Jaworska
Adam Suwik
LD
WP
2
18
49.03  
 
51. 
 
Gunn Angelskar
Toresorn Pedersen
NOR
NOR
5
5
48.95  
 
52.05084
04737
Tadeusz Kaczanowski
Elżbieta Wesołowska
WP
PM
18
7
48.88  
 
53.04451
04452
Jerzy Skrzypczak
Teresa Skrzypczak
WM
WM
19
7
48.87  
 
54.07777
02959
Ewa Banaszkiewicz
Sławomir Olech
PM
LU
12
18
48.85  
 
55.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
7
7
48.58  
 
56.12848
13696
Natalia Rajczyk
Tomasz Wiśniewski
WP
MA
1.5
1.5
48.31  
 
57.06526
12006
Waldemar Burakowski
Danuta Krupnik
MA
LD
12
4
48.30  
 
58.10782
05213
Joanna Małecka
Paweł Małecki
WP
SL
1.5
7
47.95  
 
59.13882
05822
Agnieszka Sławenta
Tomasz Spodenkiewicz
DS
LD
0.5
12
47.59  
 
60.11584
01901
Wanda Wiszniewska
Jerzy Wiszniewski
OP
OP
1.5
4
47.53  
 
61.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
4
4
47.48  
 
62.05279
04699
Jadwiga Nowak
Krzysztof Sikorski
WP
PM
7
18
47.45  
 
63.08421
01661
Jolanta Przeorowska
Włodzimierz Starkowski
MA
DS
7
19
47.34  
 
64.13628
12357
Larysa Kuzniatsova
Aleh Tsimakhovich
PD
PD
2
4
47.05  
 
65.08950
06864
Iwona Czajka
Andrzej Potyński
MA
MA
4
18
46.26  
 
66.08203
04812
Wojciech Gaweł
Marta Ostrowska
DS
MA
7
4
45.75  
 
67.13667
13594
Aleksandra Hilcher
Patryk Nazaruk
MA
PM
0.5
0.5
45.71  
 
68.07437
02760
Aleksandra Jurkiewicz
Jerzy Pasich
MP
MP
4
7
45.69  
 
69.04588
12960
Sławomir Henclik
Patrycja Kurys
PM
PM
18
1
45.64  
 
70.09358
07975
Stanisława Maludzińska
Jerzy Maludziński
SW
SW
2
7
44.99  
 
71.06516
06517
Andrzej Borewicz
Halina Borewicz
MA
MA
7
7
44.93  
 
72.05642
05789
Barbara Jarota
Jarosław Romaniuk
MA
MA
7
7
44.72  
 
73.13666
13595
Marta Ozimek
Mateusz Wilamowski
MA
PM
1
2
44.40  
 
74.10869
10870
Alicja Krzemińska
Paweł Krzemiński
KP
KP
2
2
43.93  
 
75.14230
04850
Adam Betliński
Krystyna Widerska
PM
PM
2.5
4
43.55  
 
76.02595
12482
Stanisław Bednarczyk
Mirosława Trella
PM
PM
4
1.5
43.35  
 
77.01223
01224
Cathy Bałdysz
Marek Bałdysz
LB
LB
12
12
42.08  
 
78.13436
09550
Barbara Rosłon
Jakub Wojcieszek
MA
MA
2
7
41.69  
 
79.10720
12159
Maria Dum
Kazimierz Pamuła
LU
MP
1
0.5
41.57  
 
80.10798
12884
Kazimierz Gierulski
Anna Tompolska
PM
PD
2
1.5
41.11  
 
81.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
2
2
40.75  
 
82.15059
08472
Agata Chojnicka
Andrzej Michałowski
PM
PM
0
2.5
40.22  
 
83.02618
04411
Zofia Czarnecka
Zbigniew Prasek
PM
PM
1.5
4
40.02  
 
84.12390
12391
Katarzyna Klimkiewicz
Tomasz Klimkiewicz
PM
PM
1.5
2
39.29  
 
85.10348
06318
Dariusz Podfigurny
Violetta Toeplitz
PM
PM
2.5
2
38.85  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1182 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-09-26 g.02:58:44 (0.3528/182) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.