Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C2017/8622 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par (1)
GPP Par - Elbląg
niedziela, 20 lutego 2011r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.02013
02166
Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
LB
LB
18
18
63.78200I
I
2.04242
04473
Andrzej Fronczak
Jerzy Sukow
WM
WM
18
7
61.41194II
II
3.07596
01661
Krzysztof Brudka
Włodzimierz Starkowski
WP
DS
12
19
61.09187II
II
4.03939
04022
Aleksander Skop
Adam Wujków
KP
KP
7
12
60.37181III
III
5.11305
07409
Łukasz Golder
Anna Pełszyńska
SL
SL
4
4
60.12176III
III
6.01347
07815
Piotr Ilczuk
Lena Leszczyńska
SL
MA
18
2.5
59.96170III
III
7.07782
10793
Piotr Butryn
Natalia Sakowska
MA
MA
7
7
59.58165 
 
8.04212
04451
Mirosław Cichocki
Jerzy Skrzypczak
WM
WM
18
19
59.27160 
 
9.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
59.24155 
 
10.10095
06954
Paweł Miechowicz
Adam Suwik
MA
MA
12
18
58.69150 
 
11.09768
04721
Sebastian Piepióra
Piotr Tomczak
PM
PM
7
4
58.03145 
 
12.04699
04732
Krzysztof Sikorski
Michał Wantke
PM
PM
18
7
57.98140 
 
13.03633
08243
Mariusz Arutiunianc
Jacek Gackowski
WM
KP
7
7
57.78135 
 
14.06815
05822
Piotr Nawrocki
Tomasz Spodenkiewicz
MA
LD
12
12
57.39130 
 
15.06343
10056
Mariusz Nowak
Piotr Nowicki
LD
LD
7
2.5
57.07124 
 
16.09333
07221
Aleksander Korzun
Andrej Kowalenko
PD
PD
2.5
4
57.06119 
 
17.12129
04360
Grzegorz Deptuła
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
4
7
56.86114 
 
18.11802
04788
Marek Banasiński
Ireneusz Jarosz
PM
PM
12
18
56.85109 
 
19.09155
09241
Piotr Ciak
Remigiusz Graczyk
WM
WM
4
4
56.69104 
 
20.03920
03992
Grzegorz Rojewski
Roman Wachowiak
KP
KP
12
18
56.6499 
 
21.04303
04731
Roman Kierznowski
Sylwester Walerowicz
WM
WP
18
12
56.3494 
 
22.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
7
7
55.9589 
 
23.04040
04042
Jerzy Gober
Janusz Kowalewski
PD
PD
7
7
55.7983 
 
24.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Sarkanas
PD
PD
7
7
55.7278 
 
25.08431
07849
Wiesław Sycz
Bogdan Szulejewski
MA
MA
13
18
55.6073 
 
26.07775
04707
Piotr Anastaziak
Mirosław Szaliński
PM
PM
7
12
55.3968 
 
27.07209
09763
Krzysztof Krajewski
Adam Wszeborowski
PD
PD
4
2.5
55.2863 
 
28.07291
11466
Krzysztof Buras
Tadeusz Laszczak
MA
MA
19
4
55.0058 
 
29.10142
05464
Marek Błaszkowski
Witold Turant
LD
LD
2.5
18
55.0053 
 
30.05353
07854
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Witalis Talar
WP
WP
7
12
54.9948 
 
31.08283
02966
Andrzej Iwański
Stanisław Pająk
SW
SW
7
12
54.9643 
 
32.09667
13028
Arkadiusz Górzewski
Piotr Suchodolski
PM
PM
4
2.5
54.8840 
 
33.03881
03960
Tomasz Osiński
Radosław Szczepański
KP
KP
7
18
54.7739 
 
34.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
DS
PD
19
7
54.6738 
 
35.01318
08158
Stanisław Gołębiowski
Piotr Zatorski
DS
DS
18
12
54.6437 
 
36.13616
 
Arunas Jankauskas
Saulius Sakarauskas
PD
-
2.5
0
54.6136 
 
37.05611
04662
Dominik Filipowicz
Michał Nowosadzki
WP
MA
12
18
54.4936 
 
38.07052
06883
Edmund Czubak
Sławomir Rokicki
MA
MA
7
7
54.2235 
 
39.06795
05534
Ewa Miszewska
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
18
12
54.0034 
 
40.08107
04633
Maciej Bystrzejewski
Marek Lewandowski
PM
PM
7
2
53.7933 
 
41.13706
12899
Magdalena Niebuda
Michał Wróbel
PM
MA
1.5
1.5
53.7032 
 
42.04887
05739
Olech Bestrzyński
Robert Nowicki
WP
WP
13
13
53.5831 
 
43.08241
03847
Wojciech Dolny
Jarosław Michałowski
KP
KP
12
18
53.5030 
 
44.11092
02806
Tytus Bisping
Wojciech Strzemecki
MP
MP
4
18
53.4529 
 
45.07796
07809
Marek Jeleniewski
Piotr Kołuda
WP
WP
13
13
53.3229 
 
46.04740
09550
Piotr Wiankowski
Jakub Wojcieszek
MA
MA
12
7
53.1828 
 
47.03925
03970
Roch Rupniewski
Tadeusz Szwenkel
KP
KP
7
7
53.1327 
 
48.04535
04563
Dariusz Bogucki
Ireneusz Dzikowski
PM
PM
12
18
53.0426 
 
49.09288
09414
Zbigniew Bando
Henryk Hacik
WM
WM
0.5
1.5
52.8425 
 
50.04553
04652
Elżbieta Czekaj
Jerzy Misiak
PM
PM
7
13
52.7924 
 
51.09355
03763
Mariusz Grabowski
Leszek Kawski
KP
KP
7
7
52.7023 
 
52.04562
11248
Piotr Dybowski
Radosław Szczepanowski
PM
PM
4
1.5
52.5022 
 
53.05156
05510
Roman Kujawski
Marek Wojciechowski
WP
WP
7
7
52.4822 
 
54.04527
05084
Krzysztof Antas
Tadeusz Kaczanowski
WP
WP
18
18
52.3621 
 
55.04581
04696
Kazimierz Gralak
Antoni Sękowski
PM
PM
18
18
52.3520 
 
56.04670
04748
Mariusz Pater
Andrzej Wyborski
PM
PM
7
4
51.9219 
 
57.06551
07114
Jacek Ciechomski
Waldemar Skóra
MA
LD
18
7
51.7718 
 
58.07777
07190
Ewa Banaszkiewicz
Paweł Chindelewicz
MA
MA
13
12
51.6317 
 
59.04067
04157
Tomasz Bliński
Sławomir Bolesta
PD
PD
4
7
51.5016 
 
60.09491
02157
Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
LU
MA
4
4
51.4815 
 
61.04279
04332
Jan Janiak
Kazimierz Kulas
WM
WM
7
7
51.4615 
 
62.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
LB
LB
12
12
51.2614 
 
63.07572
04350
Ireneusz Jagielski
Jarosław Łosiak
WM
WM
4
7
51.1113 
 
64.04411
04434
Zbigniew Prasek
Wojciech Romaszko
PM
PM
4
2.5
51.0812 
 
65.04643
04751
Bogdan Małysz
Andrzej Zaleski
PM
PM
18
4
51.0311 
 
66.04296
06277
Ryszard Karp
Janusz Kowalówka
WM
WM
7
4
50.7910 
 
67.10937
02831
Jacek Stasica
Włodzimierz Wala
MP
MP
7
18
50.759 
 
68.05670
11428
Andrzej Kozikowski
Paweł Zubiel
LD
LD
12
4
50.748 
 
69.04772
04797
Bogusław Dyk
Ryszard Konopka
PM
PM
12
12
50.618 
 
70.04186
04427
Janina Bakuła
Edmund Reczuga
WM
WM
4
4
50.577 
 
71. 
04344
Ireneusz Iwanow
Marek Lichocki
-
WM
0
7
50.556 
 
72.07283
07603
Jarosław Figlus
Tomasz Pilch
SL
SL
12
18
50.245 
 
73.05028
04450
Zygmunt Grzegorczyk
Władysław Skowroński
WP
WM
4
7
50.234 
 
74.06488
06689
Wiesław Andruk
Andrzej Kondeja
MA
MA
7
12
50.183 
 
75.04559
08097
Kazimierz Dominiak
Włodzimierz Kocoń
PM
PM
7
2.5
50.112 
 
76.09012
08131
Bolesław Ostrowski
Regina Ziębicka
PM
PM
13
2.5
49.841 
 
77.04297
08316
Wojciech Karpiński
Krzysztof Nagielski
WM
WM
4
7
49.78  
 
78.02133
02137
Mirosław Soroka
Zygmunt Stachowiak
LB
LB
12
7
49.71  
 
79.11682
11681
Stanisław Bohut
Ziemowit Nowak
WM
WM
2
2.5
49.62  
 
80.13841
04719
Marek Parol
Artur Toeplitz
PM
PM
1.5
4
49.61  
 
81.08593
09245
Marcin Bartoszewski
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
2.5
2.5
49.49  
 
82.04588
04735
Sławomir Henclik
Wacław Wejknis
PM
PM
18
13
49.48  
 
83.04627
04737
Jacek Kuśmierz
Elżbieta Wesołowska
PM
PM
4
7
49.48  
 
84.13933
 
Oleg Gradovskiy
Vladimir Nevedomski
PD
PD
2
0
49.44  
 
85.03644
03978
Adam Błachnio
Jarosław Śmieszek
KP
KP
7
12
49.27  
 
86.14425
14845
Grzegorz Gliński
Robert Krawczyk
PM
PM
0.5
0.5
49.17  
 
87.08117
04549
Grażyna Brewiak
Dariusz Chmielewski
MA
PM
19
2.5
49.07  
 
88.04413
04430
Grzegorz Probola
Jan Rogowski
WM
WM
7
18
49.06  
 
89.13364
11809
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
PM
PM
2.5
4
49.02  
 
90.08078
04682
Edmund Pinkiewicz
Jacek Piotrowski
PM
PM
12
12
49.01  
 
91.03971
04015
Karol Szwenkel
Tomasz Woźniak
KP
KP
4
4
48.97  
 
92.02121
02158
Ryszard Sakowicz
Zdzisław Świątek
LB
LB
12
12
48.84  
 
93.06746
06845
Zdzisław Laszczak
Tomasz Paluchowski
MA
MA
13
12
48.75  
 
94.09238
10247
Sławomir Dytkowski
Grzegorz Lasocki
WM
WM
2.5
4
48.73  
 
95.10930
06903
Zbigniew Niedziałkowski
Józef Rzepka
MA
MA
4
4
48.64  
 
96.04237
04497
Zdzisław Falkowski
Mirosław Wilga
WM
WM
4
4
48.47  
 
97.10790
08562
Grzegorz Antosz
Bogusław Kozłowski
PM
PM
1.5
2
48.38  
 
98.04584
04601
Andrzej Grynder
Witold Kaliński
PM
PM
7
12
48.20  
 
99.04219
04463
Aleksander Cydejko
Jan Stańczak
WM
WM
4
7
48.10  
 
100.06218
04480
Andrzej Niewiadomski
Waldemar Ślesicki
MA
WM
4
2
48.01  
 
101.04035
04043
Andrzej Balunowski
Mirosław Liszewski
PD
PD
4
7
48.00  
 
102.11591
11610
Tadeusz Bożek
Paweł Starnawski
MA
MA
4
4
48.00  
 
103.04632
04684
Jacek Lew
Józef Pochroń
PM
PM
13
18
47.92  
 
104.09138
05374
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
WP
WP
4
7
47.74  
 
105.11789
12018
Robert Kamiński
Andrzej Wilemski
KP
KP
2
4
47.50  
 
106.05257
05436
Bogdan Miziński
Mieczysław Szczechowiak
WP
WP
2
2
47.49  
 
107.14529
14530
Ireneusz Cybulski
Anna Michniewicz
MA
MA
1
1
47.46  
 
108.06721
07020
Edward Krusiewicz
Jan Zabrocki
MA
MA
7
7
47.21  
 
109.04365
04396
Krzysztof Michalczyk
Krzysztof Pakuła
WM
WM
12
4
47.16  
 
110.06225
06249
Wojciech Palmowski
Przemysław Ślesicki
MA
MA
4
4
46.83  
 
111.08805
 
Roman Błoński
Mariusz Sarnowski
WM
-
2
0
46.63  
 
112.04628
09696
Marcin Kut
Grzegorz Wołowiec
PM
PM
4
2.5
46.56  
 
113.14444
04329
Edward Kończak
Zbigniew Krzepkowski
WM
WM
1
4
46.52  
 
114.04531
04626
Marek Barylewski
Krzysztof Kurkiewicz
MA
PM
18
4
46.29  
 
115.06904
10531
Lech Sadoś
Mirosław Świeca
WP
WP
12
4
46.04  
 
116.08089
04701
Maciej Gronowski
Jan Staniszewski
PM
PM
2
4
45.81  
 
117.11757
11732
Paweł Anastaziak
Andrzej Majkowski
PM
PM
2
1
45.80  
 
118.04560
04569
Jarosław Drewing
Krzysztof Firkus
PM
PM
4
2.5
45.76  
 
119.14159
14156
Jurgita Rotomskiene
Gintaras Simanaitis
PD
PD
1
2
45.60  
 
120.04195
08388
Filip Bieńkowski
Tomasz Kuś
WM
WM
4
2.5
45.59  
 
121. 
12304
Wojciech Brzozowski
Antoni Michalik
NZ
WM
0
2.5
45.58  
 
122.12450
10217
Katarzyna Dufrat
Urszula Kędzierska
DS
MA
4
2.5
45.38  
 
123.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
7
45.18  
 
124.14157
 
Sonata Simanaitiene
Albertas Tyla
PD
-
2
0
45.01  
 
125.04144
04150
Adam Chmielewski
Wiesław Sienkiewicz
PD
PD
4
4
45.01  
 
126.13697
13696
Przemysław Wiśniewski
Tomasz Wiśniewski
MA
MA
1.5
1.5
44.58  
 
127.06780
13910
Anna Mandecka
Lesław Mandecki
MA
MA
7
2
44.52  
 
128.13627
14849
Andrei Ruski
Weronika Simborskaya
PD
PD
0.5
0
44.40  
 
129.06186
08271
Sławomir Grędziński
Adam Karczmarz
MA
MA
4
2.5
44.33  
 
130.15059
11803
Agata Chojnicka
Agnieszka Chudy
PM
PM
0
2
43.72  
 
131.09595
01707
Jan Marcinkowski
Stanisław Wachel
DS
DS
2.5
4
43.71  
 
132.10798
14767
Kazimierz Gierulski
Mariusz Skrzypczak
PM
PM
2
0
43.12  
 
133.12822
12983
Cezary Domachowski
Janusz Kobylarski
KP
PM
2
2
42.89  
 
134.03861
11296
Leszek Moszczyński
Artur Pomarański
KP
ZP
7
2
42.88  
 
135.04712
08903
Leszek Szkudlarek
Olga Zabulewicz
PM
PM
4
2.5
41.63  
 
136.12390
12391
Katarzyna Klimkiewicz
Tomasz Klimkiewicz
PM
PM
2
2
41.24  
 
137.08950
10148
Iwona Czajka
Paulina Klimentowska
MA
MA
4
4
40.78  
 
138.13753
04469
Jarosław Hryniewicz
Tomasz Stopierzyński
WM
WM
1.5
4
40.61  
 
139.13408
04838
Katarzyna Sokołowska
Grzegorz Sokołowski
KP
KP
2
2.5
40.08  
 
140.15218
13650
Andrzej Dzedzej
Marcin Wasłowicz
PM
PM
0
1
39.79  
 
141.01234
01632
Kazimierz Bednarek
Aleksander Skorupa
DS
DS
7
4
39.49  
 
142.09461
09462
Zbigniew Samborski
Marek Serdyński
WM
WM
1
1
39.15  
 
143.03170
05307
Cezary Góra
Zbigniew Papierniak
SL
MP
7
12
39.01  
 
144.04241
07559
Wojciech Aniszewski
Henryk Łęcki
WM
WM
2
1.5
38.75  
 
145. 
08808
Jerzy Kwoczek
Tadeusz Mielko
-
WM
0
0.5
38.67  
 
146.14850
15377
Valery Davydouski
Dmitry Mitsura
PD
PD
0
0
38.12  
 
147. 
10354
Adam Kajzer
Krzysztof Przybielski
-
PM
0
2.5
37.01  
 
148.10103
10813
Marcin Franzen
Bartłomiej Nowak
PM
PM
1.5
2
36.18  
 
149. 
04506
Danuta Lichocka
Regina Wołek
NZ
WM
0
2
35.95  
 
150.05264
09146
Jerzy Mścisz
Piotr Tuczyński
WP
WP
12
12
27.29  
 
151.12127
04602
Jarosław Bartosiński
Aleksander Kasprzak
PM
PM
4
18
27.09  
 
152.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
WP
WP
7
18
25.72  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 9274 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-09-26 g.05:16:39 (0.5714/314) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.