Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2018)

Brydżysta Roku 2019 − Kobiety

Klasyfikacja obejmuje wszystkie zawodniczki PZBS, które w danym roku zdobyły co najmniej 1 PKL.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 17 następna »
lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2019
liga klub / drużyna
1.09138Danuta Kazmucha OP17A15 307
(7983+7324)
1SYNIS VALUE MEDIA OPOLE
2.06909Anna Sarniak OP21AM15 171
(7910+7261)
1SYNIS VALUE MEDIA OPOLE
3.10085Justyna Żmuda PM19AM13 818
(7203+6615)
ESzlem Barlinek - Szkoła Brydża Gdańsk
4.12450Katarzyna Dufrat PM15A10 660
(5563+5097)
ESzlem Barlinek - Szkoła Brydża Gdańsk
5.01223Cathy Bałdysz DS19AM8 337
(4208+4129)
EObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
6.12320Sophia Bałdysz  DS7MM8 044
(4091+3953)
EObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
7.06621Sabina Grzejdziak LU13A7 179
(3807+3372)
ESYNERGIA Lublin
8.06795Ewa Miszewska WP19AM6 949
(4190+2759)
ETRANSFER 6 PAB Poznań
9.08549Anna Maduzia  WP7MM6 364
(3857+2507)
ETRANSFER 6 PAB Poznań
10.15120Agnieszka PietrzykSL7MM5 023
(3036+1987)
1BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
11.08950Iwona Czajka MA9MM4 555
(2717+1838)
3INTER BLOCK Warszawa
12.05352Ewa Rodziewicz-Bielewicz WP7MM4 115
(3062+1053)
1UNIA WINKHAUS Leszno
13.16183Zofia Miechowicz LB5MK4 042
(2460+1582)
1BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski
14.08485Grażyna Busse LB15A3 801
(2464+1337)
1Ilanka 1 Rzepin
15.07215Giedre Jankunaite WM11MM3 586
(2008+1578)
-
16.06716Anna Kręglewska-Wnuk MA7MM3 311
(2056+1255)
2K2 Rebid
17.06542Irena Chodorowska MA18AM3 105
(2406+699)
2KBS Legionowianin
18.08117Grażyna Brewiak PM19AM2 833
(1743+1090)
1GTB - Expres z Kaszub
19.04852Marta Sikora PM5MK2 831
(1569+1262)
1GTB - Expres z Kaszub
20.05701Marta Maj-Rudnicka LD13A2 744
(1813+931)
1KDK I Kutno
21.14965Marta Wójcik  MA4MK2 734
(1573+1161)
3Taka sobie drużyna brydżowa
22.13412Zuzanna Moszczyńska LD5MK2 715
(1869+846)
1Inwit Pabianice
23.07815Lena Leszczyńska ZP7MM2 544
(1523+1021)
1ZOIM & FIORI GCKiB Dobra Szczecińska
24.17030Anna Zaręba  MA3MR2 533
(1715+818)
3BATMIX Warszawa
25.13060Dominika Ogłoblin WP5MK2 433
(1389+1044)
-
26.18760Joanna Zalewska  MA3MR2 391
(1770+621)
-
27.07939Elżbieta Waniurska LU7MM2 241
(1476+765)
2FREEECO Chemik Puławy
28.12362Justyna Stachowiak-Kluz WP7MM2 191
(1432+759)
-
29.01705Małgorzata Turska-Marcinowska DS9MM2 179
(1613+566)
2KS Gwardia V Strachota WR
30.12272Anna Makarewicz MA5MK1 996
(1356+640)
2K2 Rebid
31.17361Marta MakarewiczMA4MK1 971
(1442+529)
3INTER BLOCK Warszawa
32.09594Ewa Dziekańska DS9MM1 910
(1218+692)
1Invenio Bona Fide ŚWIEBODZICE
33.17384Joanna Derewońko MA4MK1 858
(1413+445)
2KBS Legionowianin
34.15153Teresa Pudelewicz LD5MK1 842
(1300+542)
3Wtórmex Radomsko
35.12006Danuta Krupnik MA7MM1 718
(1124+594)
2MAZOWIA OZBS Płock
36.16255Joanna Kokot  DS3MR1 707
(1229+478)
2KS AZS Wratislavia VIII WR
37.08854Joanna Przytycka MA3MR1 692
(1050+642)
2ABNEGAT WZBS Warszawa
38.08930Maja Żabierek SW5MK1 616
(1252+364)
1ZIELONY Waluta Lokalna Starachowice
39.15259Dominika Ocylok  DS3MR1 607
(1102+505)
2KS AZS Wratislavia VIII WR
40.05242Ewa Knapik WP5MK1 602
(1428+174)
3Chaos Gniezno
41.04618Wiesława Kasperek PM5MK1 587
(1320+267)
3ANDRZEJKI BIS Gdańsk
42.13065Anna Jankowska DS4MK1 426
(1224+202)
OKBS Kolejarz III Wrocław
43.03231Halina Kaleta SL7MM1 415
(1016+399)
2SV Tarnowskie Góry
44.04755Danuta ŻabickaPM7MM1 409
(1128+281)
3GTB Makabi Gdańsk
45.16729Barbara Podgórska WP5MK1 391
(1346+45)
3WKBS Września
46.09794 Joanna Brede  SL5MK1 390
(968+422)
-
47.07090Anna Kowalska LD13A1 372
(1036+336)
3Manilla Brzeziny
 12634Monika Sautaux KP5MK1 372
(817+555)
2Jantar Toruń
49.13828Kamila KukułaDS5MK1 347
(1070+277)
1Bluerefrigeration KS AZS Wratislavia II
50.01643Ewa Sobolewska OP15A1 320
(767+553)
2SYNIS OPOLE
« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 17 następna »

Łącznie 843 osoby.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-13 g.11:47:02 (0.2759/7) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.