Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2018)

Brydżysta Roku 2019 − Juniorzy U26

Klasyfikacja obejmuje wszystkie Juniorki i Juniorów w wieku od 16 do 25 lat,
którzy w danym roku zdobyli co najmniej 1 PKL.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna »
lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2019
liga klub / drużyna
1.11550Piotr Marcinowski  DS11MM14 891
(8090+6801)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
2.12197Michał Klukowski   PM24AS13 528
(7000+6528)
ESzlem Barlinek - Szkoła Brydża Gdańsk
3.12154Mateusz Sobczak  DS11MM12 001
(6558+5443)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
4.12320Sophia Bałdysz  DS7MM8 044
(4091+3953)
EObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
5.17167Tomasz Kiełbasa  MA7MM7 628
(4471+3157)
1Akademia Brydża AZS UW Warszawa
6.08549Anna Maduzia  WP7MM6 364
(3857+2507)
ETRANSFER 6 PAB Poznań
7.17161Krzysztof Cichy  KP5MK6 283
(3880+2403)
ELKS Kasztelan Konkret Chełmno
8.15511Kacper Kopka  KP7MM5 874
(3268+2606)
ELKS Kasztelan Konkret Chełmno
9.14783Patryk Patreuha  DS7MM5 614
(3458+2156)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
10.16645Piotr Jasiński  MA5MK4 500
(3030+1470)
1Akademia Brydża AZS UW Warszawa
11.14782Jakub Patreuha  DS5MK4 409
(2719+1690)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
12.17721Jakub Bazyluk  MA4MK3 898
(2477+1421)
1Akademia Brydża AZS UW Warszawa
13.13411Michał Kaleta  SL5MK3 489
(2083+1406)
1BUKS MDK MOSM I Bytom
14.15976Stanisław Mączka  MA5MK3 437
(2218+1219)
-
15.16898Maciej Kędzierski  MP4MK3 064
(2288+776)
2Sfora Cibora MindLab Kraków
16.14965Marta Wójcik  MA4MK2 734
(1573+1161)
3Taka sobie drużyna brydżowa
17.14286Błażej Krawczyk  MP7MM2 726
(1726+1000)
2Sfora Cibora MindLab Kraków
18.16875Edward Sucharda  MA5MK2 711
(1824+887)
1ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW
19.14250Marcin Szymański  MP5MK2 647
(1679+968)
2Sfora Cibora MindLab Kraków
20.15802Adam Suchodolski PM5MK2 564
(1830+734)
3BLACKWOOD Gdańsk
21.17030Anna Zaręba  MA3MR2 533
(1715+818)
3BATMIX Warszawa
22.18760Joanna Zalewska  MA3MR2 391
(1770+621)
-
23.15414Wojciech Okuniewski  LU3MR2 375
(1554+821)
1SPS EKO - RÓŻANKA
24.13270Dominik Kaszowski  KP4MK1 757
(1156+601)
2Jantar Toruń
25.16255Joanna Kokot  DS3MR1 707
(1229+478)
2KS AZS Wratislavia VIII WR
26.17008Filip Trojański  MA3MR1 686
(1119+567)
1Akademia Brydża AZS UW Warszawa
27.15259Dominika Ocylok  DS3MR1 607
(1102+505)
2KS AZS Wratislavia VIII WR
28.16000Szymon Superson  MP3MR1 472
(1075+397)
3Splinter Cracovia
29.15352Michał Maszenda  MA4MK1 413
(1073+340)
3GOK Bielsk
30.16380Jakub Andruszkiewicz  MA4MK1 408
(972+436)
3Orły Singleton Warszawa
31.17967Rita Andruszkiewicz MA2.5MW1 301
(865+436)
3Orły Singleton Warszawa
32.17935Ryszard Rosikiewicz DS2.5MW1 254
(971+283)
2Objectivity KS AZS Wratislavia VI WR
33.17724Maksymilian Grochowski WP2.5MW1 152
(995+157)
1UNIA WINKHAUS Leszno
34.15032Rafał Maszenda  MA4MK1 124
(878+246)
2MAZOWIA OZBS Płock
35.16065Konrad Majewski  MA3MR1 110
(942+168)
3Orły Singleton Warszawa
36.16070Krystian Bączek  WP4MK1 101
(927+174)
1UNIA WINKHAUS Leszno
37.15803Monika Suchodolska  PM3MR1 069
(820+249)
3Game Over Gdańsk
38.18319Rafał Przybysz MA2.5MW1 057
(897+160)
3Orły Singleton Warszawa
39.14060Adam Szuszkiewicz  DS3MR1 007
(946+61)
2Objectivity KS AZS Wratislavia VI WR
40.16585Adam Pigulski  DS3MR991
(861+130)
2Objectivity KS AZS Wratislavia VI WR
41.16699Arkadiusz Poziemski DS3MR973
(806+167)
2Objectivity KS AZS Wratislavia VI WR
42.16903Roman Madej  MP3MR931
(793+138)
3Splinter Cracovia
43.16586Maciej Racewicz  DS2.5MW921
(700+221)
2Objectivity KS AZS Wratislavia VI WR
44.18320Michał Górski MA2.5MW920
(859+61)
-
45.16069Łukasz Trendak  MA4MK918
(746+172)
3Orły Singleton Warszawa
46.14525Przemysław Kurzak  SL3MR792
(712+80)
1BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
47.18645Ewa Morawska WP2MO721
(657+64)
ODąbrówka VII LO Poznań
48.18896Jakub Franczak DS2MO712
(640+72)
3KS AZS Wratislavia VII WR
49.17911Łukasz Baniak MP2MO679
(553+126)
2AZS AGH Kraków
50.18897Kornel Krawiec DS1.5M623
(524+99)
3KS AZS Wratislavia VII WR
« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna »

Łącznie 444 osoby.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-13 g.11:48:29 (0.2866/7) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.