Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2018)

Brydżysta Roku 2019 − Juniorzy U26

Klasyfikacja obejmuje wszystkie Juniorki i Juniorów w wieku od 16 do 25 lat,
którzy w danym roku zdobyli co najmniej 1 PKL.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna »
lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2019
liga klub / drużyna
1.17167Tomasz Kiełbasa  MA5MK2 111
(1304+807)
1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
2.11550Piotr Marcinowski  DS11MM2 045
(1340+705)
EERA KS AZS Wratislavia I WR
3.08549Anna Maduzia  WP7MM1 937
(1116+821)
1ELEKTROWNIA PAB Żelichowo
4.17161Krzysztof Cichy  MA5MK1 779
(1226+553)
1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
5.12154Mateusz Sobczak  DS9MM1 729
(1082+647)
EERA KS AZS Wratislavia I WR
6.13411Michał Kaleta  SL4MK1 286
(751+535)
2BUKS MDK MOSM I Bytom
7.16645Piotr Jasiński  MA5MK1 092
(840+252)
1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
8.12197Michał Klukowski   MP24AS1 019
(512+507)
EDiebold Nixdorf Cracovia
9.17030Anna Zaręba  MA3MR973
(729+244)
3BATMIX Warszawa
10.14783Patryk Patreuha  DS5MK953
(699+254)
1Bluerefrigeration KS AZS WratislaviaVIII
11.14965Marta Wójcik  MA3MR917
(601+316)
3MIM UW Warszawa
12.15414Wojciech Okuniewski  LU3MR909
(634+275)
2SKÓR-BUT EKO-RÓŻANKA Łęczna
13.15976Stanisław Mączka  MA5MK794
(565+229)
1ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW
14.16065Konrad Majewski  MA3MR772
(733+39)
3MIM UW Warszawa
15.18760Joanna Zalewska  MA2.5MW762
(642+120)
3Akademia Brydża AZS UW Warszawa
16.16070Krystian Bączek  MA4MK700
(665+35)
3Akademia Brydża AZS UW Warszawa
17.17935Ryszard Rosikiewicz DS2.5MW696
(665+31)
3KS AZS Wratislavia XIV WR
18.14060Adam Szuszkiewicz  DS3MR645
(645+0)
3KS AZS Wratislavia XIV WR
19.18319Rafał Przybysz MA2.5MW609
(531+78)
OOrły Warszawa
20.16255Joanna Kokot  DS2.5MW591
(588+3)
3KS AZS Wratislavia XV Wrocław
21.16380Jakub Andruszkiewicz  MA4MK586
(437+149)
OOrły Warszawa
22.15511Kacper Kopka  MA5MK562
(327+235)
1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
23.16069Łukasz Trendak  MA4MK538
(499+39)
3MIM UW Warszawa
24.14782Jakub Patreuha  DS5MK534
(459+75)
1Bluerefrigeration KS AZS WratislaviaVIII
25.16898Maciej Kędzierski  MP4MK530
(500+30)
2MindLab Sfora Cibora Kraków
26.17967Rita Andruszkiewicz MA2MO516
(367+149)
OOrły Warszawa
27.15802Adam Suchodolski PM4MK488
(370+118)
2GTB - BLACKWOOD Gdańsk
28.16585Adam Pigulski  DS2.5MW480
(455+25)
3KS AZS Wratislavia XIV WR
29.18897Kornel Krawiec DS1.5M468
(410+58)
OKS AZS Wratislavia VII WR
30.16875Edward Sucharda  MA4MK462
(298+164)
1ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW
31.15259Dominika Ocylok  DS2.5MW461
(434+27)
3KS AZS Wratislavia XV Wrocław
32.16699Arkadiusz Poziemski DS3MR453
(442+11)
3KS AZS Wratislavia XIV WR
33.18320Michał Górski MA2MO439
(439+0)
3Akademia Brydża AZS UW Warszawa
34.15352Michał Maszenda  MA3MR433
(387+46)
3GOK Bielsk
35.17721Jakub Bazyluk  MA3MR423
(361+62)
1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
36.18899Jan Pytel DS1.5M413
(355+58)
OKS AZS Wratislavia VII WR
37.17724Maksymilian Grochowski MA2MO403
(396+7)
3Akademia Brydża AZS UW Warszawa
38.16586Maciej Racewicz  DS2.5MW396
(373+23)
3KS AZS Wratislavia XIV WR
39.18896Jakub Franczak DS1.5M392
(391+1)
OKS AZS Wratislavia VII WR
40.17113Patryk Morawski WP2.5MW374
(344+30)
ODąbrówka Tym Razem Się Uda Poznań
 17934Szymon Ostrowski DS2MO374
(366+8)
3KS AZS Wratislavia XIV WR
42.18895Kacper Błasiak DS1.5M364
(364+0)
3KS AZS Wratislavia XIV WR
43.15032Rafał Maszenda  MA4MK328
(281+47)
3Piast I Feliksów
44.16903Roman Madej  MP2.5MW325
(298+27)
3Diebold Nixdorf Cracovia II
45.18871Piotr Zborowski DS1.5M323
(323+0)
OKBS Piast II Lubań
46.16926Oskar Tokarczuk DS2MO320
(320+0)
3KS AZS Wratislavia XIV WR
47.14286Błażej Krawczyk  MP5MK319
(278+41)
2MindLab Sfora Cibora Kraków
48.17324Mikołaj Jankowski  WP2MO304
(265+39)
ODąbrówka Tym Razem Się Uda Poznań
49.16637Joanna Szymaszczyk  MA2MO302
(301+1)
OAZS UW Warszawa
50.18724Piotr Wierzbicki MA1.5M292
(246+46)
OALK - Spójnia - Warszawa
« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna »

Łącznie 385 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-05-23 g.00:04:23 (0.2101/7) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.