Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2018)

Brydżysta Roku 2019 − Juniorzy U26

Klasyfikacja obejmuje wszystkie Juniorki i Juniorów w wieku od 16 do 25 lat,
którzy w danym roku zdobyli co najmniej 1 PKL.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna »
lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2019
liga klub / drużyna
1.11550Piotr Marcinowski  DS11MM9 253
(5061+4192)
EERA KS AZS Wratislavia I WR
2.12197Michał Klukowski   MP24AS8 116
(4110+4006)
EDiebold Nixdorf Cracovia
3.12154Mateusz Sobczak  DS11MM6 578
(3669+2909)
EERA KS AZS Wratislavia I WR
4.08549Anna Maduzia  WP7MM5 182
(3108+2074)
1ELEKTROWNIA PAB Żelichowo
5.17161Krzysztof Cichy  MA5MK5 059
(3228+1831)
1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
6.17167Tomasz Kiełbasa  MA5MK4 986
(3090+1896)
1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
7.15511Kacper Kopka  MA7MM4 327
(2457+1870)
1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
8.12320Sophia Bałdysz  DS7MM3 404
(1771+1633)
EObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
9.16645Piotr Jasiński  MA5MK3 307
(2279+1028)
1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
10.13411Michał Kaleta  SL5MK3 290
(1955+1335)
2BUKS MDK MOSM I Bytom
11.14783Patryk Patreuha  DS5MK3 274
(2114+1160)
1Bluerefrigeration KS AZS WratislaviaVIII
12.15976Stanisław Mączka  MA5MK2 582
(1757+825)
1ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW
13.16875Edward Sucharda  MA5MK2 473
(1658+815)
1ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW
14.14782Jakub Patreuha  DS5MK2 395
(1601+794)
1Bluerefrigeration KS AZS WratislaviaVIII
15.16898Maciej Kędzierski  MP4MK2 099
(1648+451)
2MindLab Sfora Cibora Kraków
16.17721Jakub Bazyluk  MA3MR2 043
(1513+530)
1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
17.15414Wojciech Okuniewski  LU3MR1 943
(1283+660)
2SKÓR-BUT EKO-RÓŻANKA Łęczna
18.14250Marcin Szymański  MP5MK1 704
(1163+541)
2MindLab Sfora Cibora Kraków
19.14286Błażej Krawczyk  MP5MK1 640
(1123+517)
2MindLab Sfora Cibora Kraków
20.18760Joanna Zalewska  MA3MR1 587
(1279+308)
3Akademia Brydża AZS UW Warszawa
21.15802Adam Suchodolski PM4MK1 546
(1136+410)
2GTB - BLACKWOOD Gdańsk
22.17030Anna Zaręba  MA3MR1 480
(1089+391)
3BATMIX Warszawa
23.14965Marta Wójcik  MA3MR1 477
(909+568)
3MIM UW Warszawa
24.13270Dominik Kaszowski  KP4MK1 422
(974+448)
1Jantar Toruń
25.17008Filip Trojański  MA3MR1 164
(827+337)
1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
26.16380Jakub Andruszkiewicz  MA4MK1 117
(768+349)
OOrły Warszawa
27.17967Rita Andruszkiewicz MA2MO1 047
(698+349)
OOrły Warszawa
28.16070Krystian Bączek  MA4MK893
(798+95)
3Akademia Brydża AZS UW Warszawa
29.16585Adam Pigulski  DS3MR888
(772+116)
3KS AZS Wratislavia XIV WR
30.15352Michał Maszenda  MA4MK862
(679+183)
3GOK Bielsk
31.16255Joanna Kokot  DS2.5MW847
(748+99)
3KS AZS Wratislavia XV Wrocław
32.16586Maciej Racewicz  DS2.5MW803
(636+167)
3KS AZS Wratislavia XIV WR
33.14060Adam Szuszkiewicz  DS3MR788
(782+6)
3KS AZS Wratislavia XIV WR
34.17724Maksymilian Grochowski MA2.5MW775
(692+83)
3Akademia Brydża AZS UW Warszawa
 16065Konrad Majewski  MA3MR775
(735+40)
3MIM UW Warszawa
36.17935Ryszard Rosikiewicz DS2.5MW773
(728+45)
3KS AZS Wratislavia XIV WR
37.15259Dominika Ocylok  DS2.5MW734
(610+124)
3KS AZS Wratislavia XV Wrocław
38.16000Szymon Superson  MP2.5MW681
(624+57)
3Diebold Nixdorf Cracovia II
39.16903Roman Madej  MP3MR664
(630+34)
3Diebold Nixdorf Cracovia II
40.18319Rafał Przybysz MA2.5MW662
(575+87)
OOrły Warszawa
41.18896Jakub Franczak DS1.5M657
(585+72)
OKS AZS Wratislavia VII WR
42.18320Michał Górski MA2MO637
(605+32)
3Akademia Brydża AZS UW Warszawa
43.16699Arkadiusz Poziemski DS3MR612
(565+47)
3KS AZS Wratislavia XIV WR
44.15803Monika Suchodolska  PM3MR580
(561+19)
2GTB - Game Over Gdańsk
45.18895Kacper Błasiak DS1.5M562
(489+73)
3KS AZS Wratislavia XIV WR
46.17113Patryk Morawski WP2.5MW550
(505+45)
ODąbrówka Tym Razem Się Uda Poznań
47.16069Łukasz Trendak  MA4MK542
(502+40)
3MIM UW Warszawa
48.19080Jan Szewczyk MA1.5M512
(511+1)
OAkademia Brydża AZS UW II Warszawa
49.18897Kornel Krawiec DS1.5M499
(440+59)
OKS AZS Wratislavia VII WR
50.14525Przemysław Kurzak  MP3MR496
(496+0)
3Just Bridge 1 AZS AGH Kraków
« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna »

Łącznie 429 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-07-19 g.11:10:47 (0.1767/7) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.