Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2018)

Brydżysta Roku 2019 − Seniorzy

Klasyfikacja obejmuje wszystkich Seniorów (i Nestorów) PZBS (60+) (Panie i Panów), którzy w danym roku zdobyli co najmniej 1 PKL.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 64 następna »
lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2019
liga klub / drużyna
1.01661Włodzimierz Starkowski   MP24AS12 640
(6389+6251)
EDiebold Nixdorf Cracovia
2.05176Michał Kwiecień   MP24AS12 616
(6373+6243)
EDiebold Nixdorf Cracovia
3.06706Apolinary Kowalski   WM24AS11 433
(6096+5337)
EESBS VITAS Elbląg
4.06973Piotr Tuszyński   LB24AS11 031
(5932+5099)
EIlanka 1 Rzepin
5.04250Bogusław Gierulski   WM21AM8 619
(4576+4043)
EESBS VITAS Elbląg
6.01865Andrzej Pawlak  OP17A8 597
(4561+4036)
EAJ SYNIS DIAMENT Opole
7.08513Piotr Gawryś   DS24AS8 479
(4242+4237)
EERA KS AZS Wratislavia I WR
8.05363Jerzy Russyan  WM21AM8 310
(4517+3793)
EESBS VITAS Elbląg
9.05111Wit Klapper  SL21AM8 271
(4981+3290)
EBSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
10.07869Sławomir Zawiślak   LB21AM7 490
(3879+3611)
EIlanka 1 Rzepin
11.01115Krzysztof Martens   WP24AS7 376
(3811+3565)
-TZBS Kalisz
12.05691Grzegorz Lewaciak  LD18AM6 831
(4147+2684)
1KDK I Kutno
13.02966Stanisław Pająk  SW15A6 660
(4070+2590)
1Zielony Waluta Lokalna Starachowice
14.01539Wojciech Olański   WM21AM6 438
(3395+3043)
EESBS VITAS Elbląg
15.05718Jerzy Michałek  SL21AM6 328
(4125+2203)
EBSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
16.10533Ryszard Pałasz  WP11MM6 240
(3571+2669)
1UKB KLEKS Szamotuły
17.07242Vytautas Vainikonis   WM17A6 043
(3201+2842)
EESBS VITAS Elbląg
18.04198Adolf Bocheński  WM13A5 979
(3231+2748)
ESYNTEX Łączność Łowicz
19.06795Ewa Miszewska WP19AM5 923
(3651+2272)
1ELEKTROWNIA PAB Żelichowo
20.07431Marek Witek  SL21AM5 844
(3587+2257)
1TBS MAGMA Zawiercie
21.05464Witold Turant  LD18AM5 766
(3447+2319)
1Inwit Pabianice
22.04588Sławomir Henclik  PM18AM5 648
(3484+2164)
1GTB - Andrzejki
23.04405Krzysztof Pikus  WM19AM5 630
(2934+2696)
ESYNTEX Łączność Łowicz
24.02904Janusz Gawęcki  SW18AM5 624
(3389+2235)
1Zielony Waluta Lokalna Starachowice
25.02673Marek Jaworski  MP13A5 595
(3852+1743)
1TS Wisła - Milo Kraków
26.08312Piotr Bizoń   WP21AM5 437
(2732+2705)
ECONNECTOR Poznań
27.04699Krzysztof Sikorski  PM19AM5 250
(3304+1946)
1GTB - Andrzejki
28.04665Kazimierz Omernik  PM19AM5 078
(3172+1906)
1GTB - Andrzejki
29.05856Piotr Walczak   WP21AM4 901
(2896+2005)
1RAL Poznań
30.04735Wacław Wejknis PM17A4 878
(3131+1747)
1GTB - Andrzejki
31.05400Maciej Sobieralski  WP15A4 727
(2811+1916)
1ELEKTROWNIA PAB Żelichowo
32.02894Krzysztof Czul  PK18AM4 706
(2412+2294)
ESkobud Joker Tarnobrzeg
33.07827Lech Ohrysko  SW17A4 575
(2315+2260)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
34.05282Jerzy Nowak  WP13A4 532
(3200+1332)
1RAL Poznań
35.05520Marek Wójcicki  SL19AM4 496
(2324+2172)
ETB Silesia I Gliwice
36.02013Andrzej Jeleniewski  ZP18AM4 462
(2683+1779)
1AD Szczecin
37.01206Jacek Znamirowski  PK15A4 209
(2432+1777)
EElektromontaż Joker Rzeszów
38.05084Tadeusz Kaczanowski  ZP19AM4 194
(2629+1565)
1AD Szczecin
 07341Ireneusz Kowalczyk  SL21AM4 194
(2578+1616)
1TBS MAGMA Zawiercie
40.04212Mirosław Cichocki  WM19AM4 169
(2138+2031)
ESYNTEX Łączność Łowicz
41.03847Jarosław Michałowski  KP18AM4 153
(2553+1600)
2Tenispoint Chemik Bydgoszcz
42.05568Zdzisław Beling  LD18AM4 099
(2669+1430)
1Inwit Pabianice
43.03423Marek Pieczka SL11MM4 076
(2143+1933)
ETB Silesia I Gliwice
44.04303Roman Kierznowski  WM21AM4 045
(2099+1946)
ESYNTEX Łączność Łowicz
45.05534Stanisław Zakrzewski  WP17A3 983
(2538+1445)
1ELEKTROWNIA PAB Żelichowo
46.01208Adam Żarnowski  PK12A3 953
(2199+1754)
EElektromontaż Joker Rzeszów
47.18257Thomas Berg DS3MR3 816
(1910+1906)
EObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
48.01054Tadeusz Garbacik  MP15A3 640
(2587+1053)
2MK Galicja Kraków
49.05708Janusz Makaruk  LD17A3 633
(2261+1372)
1Inwit Pabianice
50.04602Aleksander Kasprzak  PM18AM3 614
(2349+1265)
2GTB - SDK Tczew
« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 64 następna »

Łącznie 3189 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-09-18 g.20:42:58 (0.2923/7) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.