Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2018)

Brydżysta Roku 2019 − Juniorzy U21

Klasyfikacja obejmuje wszystkie Juniorki i Juniorów w wieku od 16 do 20 lat,
którzy w danym roku zdobyli co najmniej 1 PKL.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna »
lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2019
liga klub / drużyna
1.17161Krzysztof Cichy  MA5MK5 059
(3228+1831)
1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
2.17167Tomasz Kiełbasa  MA5MK4 986
(3090+1896)
1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
3.15511Kacper Kopka  MA7MM4 327
(2457+1870)
1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
4.16645Piotr Jasiński  MA5MK3 307
(2279+1028)
1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
5.13411Michał Kaleta  SL5MK3 290
(1955+1335)
2BUKS MDK MOSM I Bytom
6.14783Patryk Patreuha  DS5MK3 274
(2114+1160)
1Bluerefrigeration KS AZS WratislaviaVIII
7.14782Jakub Patreuha  DS5MK2 395
(1601+794)
1Bluerefrigeration KS AZS WratislaviaVIII
8.16898Maciej Kędzierski  MP4MK2 099
(1648+451)
2MindLab Sfora Cibora Kraków
9.17721Jakub Bazyluk  MA3MR2 043
(1513+530)
1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
10.18760Joanna Zalewska  MA3MR1 587
(1279+308)
3Akademia Brydża AZS UW Warszawa
11.15802Adam Suchodolski PM4MK1 546
(1136+410)
2GTB - BLACKWOOD Gdańsk
12.17008Filip Trojański  MA3MR1 164
(827+337)
1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
13.16585Adam Pigulski  DS3MR888
(772+116)
3KS AZS Wratislavia XIV WR
14.15352Michał Maszenda  MA4MK862
(679+183)
3GOK Bielsk
15.16586Maciej Racewicz  DS2.5MW803
(636+167)
3KS AZS Wratislavia XIV WR
16.14060Adam Szuszkiewicz  DS3MR802
(796+6)
3KS AZS Wratislavia XIV WR
17.17724Maksymilian Grochowski MA2.5MW775
(692+83)
3Akademia Brydża AZS UW Warszawa
18.17935Ryszard Rosikiewicz DS2.5MW773
(728+45)
3KS AZS Wratislavia XIV WR
19.16000Szymon Superson  MP2.5MW681
(624+57)
3Diebold Nixdorf Cracovia II
20.16903Roman Madej  MP3MR664
(630+34)
3Diebold Nixdorf Cracovia II
21.18896Jakub Franczak DS1.5M657
(585+72)
OKS AZS Wratislavia VII WR
22.18320Michał Górski MA2MO637
(605+32)
3Akademia Brydża AZS UW Warszawa
23.18895Kacper Błasiak DS1.5M562
(489+73)
3KS AZS Wratislavia XIV WR
24.17113Patryk Morawski WP2.5MW550
(505+45)
ODąbrówka Tym Razem Się Uda Poznań
25.19080Jan Szewczyk MA1.5M512
(511+1)
OAkademia Brydża AZS UW II Warszawa
26.18897Kornel Krawiec DS1.5M499
(440+59)
OKS AZS Wratislavia VII WR
27.18645Ewa Morawska WP1.5M492
(448+44)
ODąbrówka Tym Razem Się Uda Poznań
28.17324Mikołaj Jankowski  WP2MO480
(438+42)
ODąbrówka Tym Razem Się Uda Poznań
29.19637Piotr Okonek MA1.5M453
(452+1)
OAkademia Brydża AZS UW II Warszawa
30.17892Aron Shindler  MP2.5MW422
(409+13)
3Diebold Nixdorf Cracovia II
31.18899Jan Pytel DS1.5M421
(362+59)
OKS AZS Wratislavia VII WR
32.17336Jan Cieśliński  WP2MO414
(373+41)
ODąbrówka Tym Razem Się Uda Poznań
33.18724Piotr Wierzbicki MA1.5M407
(313+94)
OALK - Spójnia - Warszawa
34.17921Józef Bugajewski WP1.5M399
(394+5)
ODąbrówka Łolet Poznań
 17934Szymon Ostrowski DS2MO399
(382+17)
3KS AZS Wratislavia XIV WR
36.17112Mikołaj Cankudis WP2.5MW389
(299+90)
ODąbrówka Tym Razem Się Uda Poznań
37.17535Kacper Wieczorkowski  MP2MO379
(379+0)
3Diebold Nixdorf Cracovia II
38.17169Paweł Hulanicki  MA2.5MW378
(378+0)
3Akademia Brydża AZS UW Warszawa
39.17916Kajetan Gościański WP2MO348
(343+5)
ODąbrówka Tym Razem Się Uda Poznań
40.17528Dominik Rajtar  MP2.5MW344
(338+6)
OII LO Sobieski Kraków
41.17895Tomasz Ustrzycki  MP2MO342
(339+3)
3Sapico Kraków
42.16926Oskar Tokarczuk DS2MO341
(338+3)
3KS AZS Wratislavia XIV WR
43.18871Piotr Zborowski DS1.5M328
(328+0)
OKBS Piast II Lubań
44.17554Jakub Dziuba MA2MO324
(292+32)
OPiast III Feliksów
45.18495Alicja Jaskulecka  LU1.5M314
(296+18)
3NOTAX Lublin
46.18784Agnieszka Mankiewicz MA1.5M313
(309+4)
OAZS UW Warszawa
47.17409Rafał Skalny  MP1.5M297
(292+5)
OII LO Sobieski Kraków
48.19163Wiktor Chałupniczak WP1.5M285
(268+17)
ODąbrówka Łolet Poznań
49.17889Przemysław Pasiński  MP2MO274
(274+0)
3Sapico Kraków
50.17899Bartosz Żbik  MP2MO265
(265+0)
3Diebold Nixdorf Cracovia II
« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna »

Łącznie 306 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-07-20 g.18:56:10 (0.1923/7) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.