Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2018)

Brydżysta Roku 2019 − Juniorzy U21

Klasyfikacja obejmuje wszystkie Juniorki i Juniorów w wieku od 16 do 20 lat,
którzy w danym roku zdobyli co najmniej 1 PKL.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna »
lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2019
liga klub / drużyna
1.17167Tomasz Kiełbasa  MA5MK2 111
(1304+807)
1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
2.17161Krzysztof Cichy  MA5MK1 779
(1226+553)
1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
3.13411Michał Kaleta  SL4MK1 286
(751+535)
2BUKS MDK MOSM I Bytom
4.16645Piotr Jasiński  MA5MK1 092
(840+252)
1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
5.14783Patryk Patreuha  DS5MK953
(699+254)
1Bluerefrigeration KS AZS WratislaviaVIII
6.18760Joanna Zalewska  MA2.5MW762
(642+120)
3Akademia Brydża AZS UW Warszawa
7.17935Ryszard Rosikiewicz DS2.5MW696
(665+31)
3KS AZS Wratislavia XIV WR
8.14060Adam Szuszkiewicz  DS3MR645
(645+0)
3KS AZS Wratislavia XIV WR
9.15511Kacper Kopka  MA5MK562
(327+235)
1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
10.14782Jakub Patreuha  DS5MK534
(459+75)
1Bluerefrigeration KS AZS WratislaviaVIII
11.16898Maciej Kędzierski  MP4MK530
(500+30)
2MindLab Sfora Cibora Kraków
12.15802Adam Suchodolski PM4MK488
(370+118)
2GTB - BLACKWOOD Gdańsk
13.16585Adam Pigulski  DS2.5MW480
(455+25)
3KS AZS Wratislavia XIV WR
14.18897Kornel Krawiec DS1.5M468
(410+58)
OKS AZS Wratislavia VII WR
15.18320Michał Górski MA2MO439
(439+0)
3Akademia Brydża AZS UW Warszawa
16.15352Michał Maszenda  MA3MR433
(387+46)
3GOK Bielsk
17.17721Jakub Bazyluk  MA3MR423
(361+62)
1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
18.18899Jan Pytel DS1.5M413
(355+58)
OKS AZS Wratislavia VII WR
19.17724Maksymilian Grochowski MA2MO403
(396+7)
3Akademia Brydża AZS UW Warszawa
20.16586Maciej Racewicz  DS2.5MW396
(373+23)
3KS AZS Wratislavia XIV WR
21.18896Jakub Franczak DS1.5M392
(391+1)
OKS AZS Wratislavia VII WR
22.17113Patryk Morawski WP2.5MW374
(344+30)
ODąbrówka Tym Razem Się Uda Poznań
 17934Szymon Ostrowski DS2MO374
(366+8)
3KS AZS Wratislavia XIV WR
24.18895Kacper Błasiak DS1.5M364
(364+0)
3KS AZS Wratislavia XIV WR
25.16903Roman Madej  MP2.5MW325
(298+27)
3Diebold Nixdorf Cracovia II
26.18871Piotr Zborowski DS1.5M323
(323+0)
OKBS Piast II Lubań
27.16926Oskar Tokarczuk DS2MO320
(320+0)
3KS AZS Wratislavia XIV WR
28.17324Mikołaj Jankowski  WP2MO304
(265+39)
ODąbrówka Tym Razem Się Uda Poznań
29.18724Piotr Wierzbicki MA1.5M292
(246+46)
OALK - Spójnia - Warszawa
30.19080Jan Szewczyk MA1.5M250
(249+1)
OAkademia Brydża AZS UW II Warszawa
31.17336Jan Cieśliński  WP2MO246
(207+39)
ODąbrówka Tym Razem Się Uda Poznań
32.16000Szymon Superson  MP2.5MW244
(223+21)
3Diebold Nixdorf Cracovia II
33.18645Ewa Morawska WP1.5M237
(193+44)
ODąbrówka Tym Razem Się Uda Poznań
34.17169Paweł Hulanicki  MA2.5MW228
(228+0)
3Akademia Brydża AZS UW Warszawa
35.18495Alicja Jaskulecka  LU1.5M219
(217+2)
3NOTAX Lublin
36.17112Mikołaj Cankudis WP2.5MW209
(136+73)
ODąbrówka Tym Razem Się Uda Poznań
37.19637Piotr Okonek MA1Ad193
(192+1)
OAkademia Brydża AZS UW II Warszawa
38.17843Mariana Hernandez  MA2MO190
(190+0)
OAZS UW Warszawa
39.19662Kuba Mierzwiński MA1Ad185
(185+0)
OAZS UW Warszawa II
40.15899Grzegorz Walczewski  SL2MO176
(176+0)
3BUKS MDK MOSM II Bytom
41.17528Dominik Rajtar  MP2.5MW174
(168+6)
OII LO Sobieski Kraków
42.17921Józef Bugajewski WP1.5M170
(166+4)
ODąbrówka Łolet Poznań
43.17725Albert Grochowski MA2MO168
(136+32)
OAZS UW Warszawa
44.17624Wojciech Szybowski PM1.5M165
(165+0)
3BLOTKA Gdańsk
45.18784Agnieszka Mankiewicz MA1Ad162
(162+0)
OAZS UW Warszawa
46.18869Dominik Hołyś DS1.5M159
(159+0)
OKBS Piast II Lubań
47.16623Wojciech Ligman  PM2MO157
(157+0)
3AZS PJATK Gdańsk
48.15558Jakub Konador MA1.5M156
(156+0)
OALK - Spójnia - Warszawa
49.18763Maria Zarzycka MA1.5M150
(150+0)
OAZS UW Warszawa
50.15480Krystian Woliński MA1.5M148
(148+0)
OALK - Spójnia - Warszawa
« poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna »

Łącznie 276 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-05-23 g.00:04:31 (0.2024/7) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.