Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
PKL aPKL PM MPM Ranking konfigurowalny Klasy sportowe  
 
  
 
pokaż tylko rok 2019

Punkty klasyfikacyjne PKL
Ranking PKL − łączny

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Okręg Łódzki (LD)

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 18 następna »
lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL liga klub / drużyna
1.06963Marek Szymanowski   LD24AS29 7991Inwit Pabianice
2.07025Jerzy Zaremba   LD21AM16 6491Inwit Pabianice
3.07044Piotr Żak   LD19AM15 8181Inwit Pabianice
4.05464Witold Turant  LD18AM32 2681Inwit Pabianice
5.05691Grzegorz Lewaciak  LD18AM26 9911KDK I Kutno
6.05568Zdzisław Beling  LD18AM19 8451Inwit Pabianice
7.05749 Stanisław Owczarek  LD18AM9 765-
8.05708Janusz Makaruk  LD17A17 0921Inwit Pabianice
9.05670Andrzej Kozikowski LD15A26 6291KDK I Kutno
10.05574Przemysław Błaszczyk LD15A25 6011KDK I Kutno
11.05701Marta Maj-Rudnicka LD13A30 5431KDK I Kutno
12.05730Wiesław Niciński LD13A24 1191KDK I Kutno
13.06346Adam Pawłowski LD13A19 3581KDK I Kutno
14.05615Jarosław Gąsiorowski LD13A15 8163Wtórmex Radomsko
15.05822Tomasz Spodenkiewicz LD13A15 3232LKS Piast Sieradz
16.07114Waldemar Skóra LD13A13 854-
17.05877Jan Zadroga  LD13A13 128-
18.07544Marek Tyran LD13A12 5971Inwit Pabianice
19.07543Przemysław Teleszyński  LD13A11 0943Intra Łódź
20.07090Anna Kowalska LD13A8 8153Intra Łódź
21.05804Jolanta Sendacka LD13A8 1173Jagielloński Ośrodek Kultury Łódź
22.05719 Edward Mikołajczyk LD13A6 832-
23.05593Jan Czaplicki  LD13A6 8133MKS Bzura Ozorków
24.05681Tomasz Krysztofiak LD13A6 6123Intra Łódź
25.06672Urban Kielichowski LD13A6 342-
26.05881Antoni Zdzienicki  LD13A5 1813Jagielloński Ośrodek Kultury Łódź
27.05624Jacek Grzelczak LD13A5 1223Margo Łódź
28.08432Kamila Szczepańska LD13A3 207-
29.05859Artur Wasiak LD12A19 9101Inwit Pabianice
30.05654Dariusz Kardas LD11MM14 7312PKB BINŻ Bełchatów
31.05561Włodzimierz Andrejew   LD11MM11 6113MKS Bzura Ozorków
32.05802Mirosław Samujłło  LD11MM9 257-
33.06802Tomasz ModrzejewskiLD11MM7 552-
34.05842 Sławomir Szydłowski LD11MM2 226-
35.10331Krzysztof Sokołowski  LD11MM560-
36.05680Włodzimierz Krysztofczyk  LD9MM8 5413Intra Łódź
37.05710Jacek Marciniak LD9MM7 347-
38.05692 Jacek Lewandowski LD9MM5 749-
39.05588 Wojciech Ciepliński  LD9MM5 500-
40.05722 Jan Moszyński LD9MM5 071-
41.05675Mariusz Kraśnicki LD9MM2 245-
42.06355Lech Warwocki  LD9MM1 5953KDK II Kutno
43.05606Grzegorz DziębowskiLD7MM14 1442LKS Piast Sieradz
44.05647Daniela Jędrychowska LD7MM10 5033Jagielloński Ośrodek Kultury Łódź
45.05792Stanisław Róg LD7MM7 951-
46.06347Karol Pokorski LD7MM6 3763KDK II Kutno
47.03249Ryszard Kłosiński LD7MM6 134-
48.07084Stanisław Hoffmann  LD7MM5 884-
49.05582Włodzimierz Choinkowski   LD7MM5 6583MKS Bzura Ozorków
50.05672Andrzej Krakowiak  LD7MM5 3862PKB BINŻ Bełchatów
« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 18 następna »

Łącznie 864 osoby.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-07-23 g.18:55:33 (0.2769/7) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.