Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
PKL aPKL PM MPM Ranking konfigurowalny Klasy sportowe  
 
  
 
pokaż tylko rok 2018

Punkty klasyfikacyjne PKL
Ranking PKL − łączny

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Okręg Lubuski (LB)

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 18 następna »
lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL liga klub / drużyna
1.06973Piotr Tuszyński   LB24AS97 235EIlanka 1 Rzepin
2.02151 Cezary Szadkowski  LB19AM6 290-
3.02166Jarosław Wachnowski  LB18AM21 7942FUNDACJA I Love Bridge Gorzów Wlkp.
4.06336Piotr Lutostański LB18AM12 288EIlanka 1 Rzepin
5.02121Ryszard Sakowicz LB17A24 072EIlanka 1 Rzepin
6.10095Paweł Miechowicz LB17A1 235EIlanka 1 Rzepin
7.08978Jacek Leśniczak   LB15A8 3851KART-EL Gorzów Wlkp.
8.05059Stanisław Janik  LB13A27 6821KART-EL Gorzów Wlkp.
9.02224Mirosław Bubiłek  LB13A14 364-
10.02326Janusz Łunis  LB13A10 1212ANNEBERG Zielona Góra
11.02827Marek Urbański LB13A6 127EIlanka 1 Rzepin
12.02158Zdzisław Świątek  LB12A18 9161KART-EL Gorzów Wlkp.
13.03815Michał Lewiński LB12A18 6381KART-EL Gorzów Wlkp.
14.02395Krzysztof Rogoziński  LB12A18 0902GOMAD Gorzów Wlkp.
15.03787Adam Kozłowski LB12A16 5791KART-EL Gorzów Wlkp.
16.05386Paweł Siwiński LB12A16 1661KART-EL Gorzów Wlkp.
17.02408 Kazimierz Sługocki  LB12A15 522-
18.02262Zbigniew Halat  LB12A14 9593Steinpol Ilanka Rzepin
19.02223Piotr Brzeziński  LB12A8 5512ANNEBERG Zielona Góra
20.02174Wojciech Waszkowiak  LB12A8 0973MOSiR I Kostrzyn nad Odrą
21.02133 Mirosław Soroka  LB12A6 944-
22.02054Waldemar Lewandowski LB12A6 8953Promet Cargo Słubice
23.02199Wiesław Żegilewicz  LB12A6 7722GOMAD Gorzów Wlkp.
24.02093Stanisław Owczarski  LB12A6 2762GOMAD Gorzów Wlkp.
25.02453Marcin Zawadzki LB12A5 2452GOMAD Gorzów Wlkp.
26.02350Witold Miłoszewski  LB12A4 8662ANNEBERG Zielona Góra
27.02217Marek Bogusz LB12A4 459-
28.04999Marek Gościniak  LB12A73-
29.02434Jerzy Trembowski LB11MM12 6762ANNEBERG Zielona Góra
30.02324Andrzej Łagosz LB11MM12 3841BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski
31.02025Roman Klejny  LB11MM11 4742FUNDACJA I Love Bridge Gorzów Wlkp.
32.01945Mirosław Bublewicz LB11MM9 3832GOMAD Gorzów Wlkp.
33.02311Edward Kulus  LB11MM6 2893Steinpol Ilanka Rzepin
34.01433Aleksander Kud LB11MM5 2651BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski
35.02354Zbigniew Nahorski  LB11MM4 9883AZS UZ Wydz. Zamiejscowy Sulechów
36.12253Jerzy Kozyczkowski  LB11MM4 5281KART-EL Gorzów Wlkp.
37.02321 Józef Ludwiczak LB11MM2 590-
38.10534Waldemar Sroczyński LB11MM1 186EIlanka 1 Rzepin
39.08769Sławomir Piechocki LB9MM14 2421KART-EL Gorzów Wlkp.
40.02365Jan Obuchowicz  LB9MM11 3702ANNEBERG Zielona Góra
41.02310Zdzisław Kulesza  LB9MM10 0133DOM KULTURY Góra
42.02227Ryszard Chmiel LB9MM9 715-SINGLETON Zielona Góra
43.02268Lesław Hugiel  LB9MM7 3553GKS FADOM Nowogród Bobrzański
44.02261Krzysztof Hajkowski  LB9MM6 2413Promet Cargo Słubice
45.02436Krzysztof Tumielewicz LB9MM5 176-
46.02414 Stefan Stawski LB9MM4 142-
47.07926Maciej Wierzbicki LB9MM3 9922GOMAD Gorzów Wlkp.
48.02424Eugeniusz Szczepański  LB9MM3 6322SBS Dawid Nowa Sól
49.01944Henryk Brzozowski LB9MM3 440-
50.02327 Andrzej Maciejewicz LB9MM3 277-
« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 18 następna »

Łącznie 856 osób.

 
 

Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2018-06-25 g.06:28:36 (0.1888/7) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2018 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.