Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
PKL aPKL PM MPM Ranking konfigurowalny Klasy sportowe  
 
  
 
pokaż tylko rok 2019

Punkty klasyfikacyjne PKL
Ranking PKL − łączny

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Okręg Warmińsko-Mazurski (WM)

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 14 następna »
lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL liga klub / drużyna
1.06706Apolinary Kowalski   WM24AS151 623EESBS VITAS Elbląg
2.06887Jacek Romański   WM24AS66 877EESBS VITAS Elbląg
3.04250Bogusław Gierulski   WM21AM87 532EESBS VITAS Elbląg
4.04451Jerzy Skrzypczak  WM21AM62 029EESBS VITAS Elbląg
5.01539Wojciech Olański   WM21AM55 847EESBS VITAS Elbląg
6.05363Jerzy Russyan  WM21AM46 941EESBS VITAS Elbląg
7.04303Roman Kierznowski  WM21AM15 016ESYNTEX Łączność Łowicz
8.04212Mirosław Cichocki  WM19AM43 388ESYNTEX Łączność Łowicz
9.06909Anna Sarniak WM19AM39 881ESYNTEX Łączność Łowicz
10.04405Krzysztof Pikus  WM19AM22 744ESYNTEX Łączność Łowicz
11.00554 Krzysztof Gwis  WM19AM2 780-
12.04430Jan Rogowski  WM18AM27 1431ETB PRIM Ełk
13.04242Andrzej Fronczak  WM18AM26 222-Zorro-19 Olsztyn
14.04802Cezary Krzemiński WM18AM17 248EESBS VITAS Elbląg
15.04431Zbigniew Rogowski WM18AM15 363ESYNTEX Łączność Łowicz
16.04505 Mirosław Wołek  WM18AM86-
17.07242Vytautas Vainikonis   WM17A4 626EESBS VITAS Elbląg
18.09138Danuta Kazmucha WM17A2 286ESYNTEX Łączność Łowicz
19.04198Adolf Bocheński  WM13A25 855ESYNTEX Łączność Łowicz
20.04353Krzysztof Łukaszewicz WM13A13 654ESYNTEX Łączność Łowicz
21.04203Janusz Borowiński  WM13A12 8643Szczytno
22.04360Mirosław Makatrewicz WM13A10 8093OSiR ZAMER Lidzbark Warmiński
23.04271Danuta Hocheker WM13A9 643-
24.04334Bogdan Kuliński  WM13A7 624-Zorro-19 Olsztyn
25.04523Piotr Żurakowski  WM13A6 019-
26.04496 Cezary Wilczopolski  WM13A3 677-
27.00634 Maurycy Rustecki  WM13A998-
28.00611Jerzy Nowak WM13A0-
29.04347Henryk Łakomski  WM12A17 2821Vęgoria WCK Węgorzewo
30.04365Krzysztof Michalczyk  WM12A17 1853Amado Trans Olsztyn
31.04369Leszek Mielczarek  WM12A14 1653Szczytno
32.04284Leonard Jaskowiak  WM12A12 287-Zorro-19 Olsztyn
33.04425Marek Ratkowski  WM12A9 214-Zorro-19 Olsztyn
34.04319Dariusz Kozłowski  WM12A7 6841Vęgoria WCK Węgorzewo
35.04328Wiesław Krzemieński  WM12A6 858-Zorro-19 Olsztyn
36.04222Marcin Czarniawski WM12A6 1421ETB PRIM Ełk
37.04363Tomasz Małachowski WM12A5 0041ETB PRIM Ełk
38.04256Kazimierz Goś  WM12A4 946-
39.04197Wojciech Bobrek  WM12A4 3791ETB PRIM Ełk
40.04320 Tadeusz Kozłowski  WM12A1 820-
41.04413Grzegorz Probola  WM11MM16 4641ETB PRIM Ełk
42.10335Sławomir Wrzosek  WM11MM16 2562PDM TREFL Pisz Usługi Olszewski
43.04416Bernard Pszczoła  WM11MM14 845-Zorro-19 Olsztyn
44.04435Jan Romot  WM11MM11 9532PDM TREFL Pisz Usługi Olszewski
45.04452Teresa Skrzypczak WM11MM11 2673Warmia Dymer Biskupiec
46.04521Antoni Żukowski   WM11MM10 682-Zorro-19 Olsztyn
47.04474Andrzej Sulima  WM11MM10 6781Vęgoria WCK Węgorzewo
48.04350Jarosław Łosiak WM11MM9 9932PDM TREFL Pisz Usługi Olszewski
49.07246Giedrius Szarkanas WM11MM9 148-Zorro-19 Olsztyn
50.07215Giedre Jankunaite WM11MM7 757-Zorro-19 Olsztyn
« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 14 następna »

Łącznie 663 osoby.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-05-23 g.22:30:44 (0.1997/7) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.