Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
PKL aPKL PM MPM Ranking konfigurowalny Klasy sportowe  
 
  
 
pokaż tylko rok 2018

Punkty klasyfikacyjne PKL
Ranking PKL − łączny

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Okręg Warmińsko-Mazurski (WM)

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 następna »
lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL liga klub / drużyna
1.04303Roman Kierznowski  WM21AM14 2371SYNTEX
2.04212Mirosław Cichocki WM19AM42 3081SYNTEX
3.06909Anna Sarniak WM19AM33 7451SYNTEX
4.00554 Krzysztof Gwis  WM19AM2 780-
5.04430Jan Rogowski  WM18AM25 3211ETB PRIM Ełk
6.04242Andrzej Fronczak  WM18AM24 6253ESBS TECHBUD Elbląg
7.04431Zbigniew Rogowski WM18AM14 8611SYNTEX
8.04505 Mirosław Wołek  WM18AM86-
9.09138Danuta Kazmucha WM15A10 0361SYNTEX
10.04198Adolf Bocheński  WM13A23 3861SYNTEX
11.04353Krzysztof Łukaszewicz WM13A13 0641Vęgoria WCK Węgorzewo
12.04203Janusz Borowiński  WM13A12 4823SM Odrodzenie Szczytno
13.04271Danuta Hocheker WM13A9 643-
14.04360Mirosław Makatrewicz WM13A9 3903OSiR ZAMER Lidzbark Warmiński
15.04334Bogdan Kuliński  WM13A7 6243Damy i Walety Olsztyn
16.04523Piotr Żurakowski  WM13A6 0191SYNTEX
17.04496 Cezary Wilczopolski  WM13A3 677-
18.00634 Maurycy Rustecki  WM13A998-
19.00611Jerzy Nowak WM13A0-
20.04347Henryk Łakomski  WM12A16 2611Vęgoria WCK Węgorzewo
21.04365Krzysztof Michalczyk  WM12A15 4312Amado Trans Olsztyn
22.04369Leszek Mielczarek  WM12A13 6693SM Odrodzenie Szczytno
23.04284Leonard Jaskowiak  WM12A11 6263PREMAR OLCZ OSBS Olsztyn
24.04425Marek Ratkowski WM12A8 8103ESBS TECHBUD Elbląg
25.04319Dariusz Kozłowski  WM12A6 9061Vęgoria WCK Węgorzewo
26.04328Wiesław Krzemieński  WM12A6 4683PREMAR OLCZ OSBS Olsztyn
27.04473Jerzy Sukow  WM12A6 2493ESBS TECHBUD Elbląg
28.04222Marcin Czarniawski WM12A5 9291Vęgoria WCK Węgorzewo
29.04256Kazimierz Goś  WM12A4 946-
30.04363Tomasz Małachowski WM12A4 7911Vęgoria WCK Węgorzewo
31.04197Wojciech Bobrek  WM12A3 9291ETB PRIM Ełk
32.04320 Tadeusz Kozłowski  WM12A1 8203PREMAR OLCZ OSBS Olsztyn
33.04413Grzegorz Probola  WM11MM15 5301ETB PRIM Ełk
34.10335Sławomir Wrzosek  WM11MM15 4323OSiR ZAMER Lidzbark Warmiński
35.04416Bernard Pszczoła  WM11MM14 2942Amado Trans Olsztyn
36.04452Teresa Skrzypczak WM11MM11 0903Warmia Dymer Biskupiec
37.04435Jan Romot  WM11MM11 0493PISA Pisz
38.04521Antoni Żukowski   WM11MM10 682-Zorro18
39.04474Andrzej Sulima WM11MM10 3491Vęgoria WCK Węgorzewo
40.04350Jarosław Łosiak WM11MM9 5923PISA Pisz
41.04519Mirosław Zomkowski WM11MM6 4822Amado Trans Olsztyn
42.04314Sylwester Kościński  WM11MM4 343-Zorro18
43.04310Lucjan Kołodziejczyk  WM11MM3 646-Zorro18
44.09037Mirosław Roesler  WM11MM2 824-Zorro18
45.04463Jan Stańczak  WM9MM13 4883NARIE Morąg
46.04509Janusz Wróblewski WM9MM13 0482Amado Trans Olsztyn
47.04412Dariusz Prawdzik WM9MM13 0121ETB PRIM Ełk
48.04510Wojciech Wrześniowski  WM9MM10 4953SM Odrodzenie Szczytno
49.04296Ryszard Karp   WM9MM9 6931ETB PRIM Ełk
50.04294Józef Kamiński  WM9MM9 1243INEX Giżycko
« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 następna »

Łącznie 635 osób.

 
 

Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2018-06-25 g.02:33:52 (0.1968/7) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2018 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.