Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
PKL aPKL PM MPM Ranking konfigurowalny Klasy sportowe  
 
  
 
pokaż tylko rok 2018

Punkty klasyfikacyjne PKL
Ranking PKL − łączny

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Okręg Pomorski (PM)

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 21 następna »
lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL liga klub / drużyna
1.00668 Henryk Wolny   PM24AS0-
2.04665Kazimierz Omernik  PM19AM56 0261GTB - Andrzejki
3.04527Krzysztof Antas  PM19AM43 0151GTB - Andrzejki
4.08117Grażyna Brewiak PM19AM37 9632GTB - Game Over Gdańsk
5.04684 Józef Pochroń   PM19AM37 839-
6.04699Krzysztof Sikorski  PM19AM37 2511GTB - Andrzejki
7.15621Tomasz Gotard  PM19AM15 3401GTB - Andrzejki
8.09012Bolesław Ostrowski  PM19AM10 747-
9.00533 Adam Dudziński PM19AM380-
10.04588Sławomir Henclik  PM18AM41 8191GTB - Andrzejki
11.04602Aleksander Kasprzak  PM18AM23 5212GTB - SDK Tczew
12.04696Antoni Sękowski  PM18AM23 3503COMPENSA Gdańsk
13.04547Andrzej Bunikowski PM18AM23 0932DARLES SANTERM Gdańsk
14.04643Bogdan Małysz  PM18AM20 1013ANDRZEJKI BIS Gdańsk
15.04563Ireneusz Dzikowski  PM18AM16 7121GTB - Andrzejki
16.04581Kazimierz Gralak  PM18AM5 3333PRZYSTAŃ Juszkowo
17.04844Jacek Szutowicz  PM18AM2 106-
18.04735Wacław Wejknis PM17A8 5701GTB - Andrzejki
19.04632Jacek Lew  PM15A15 2833COMPENSA Gdańsk
20.08057Zbigniew Pinkiewicz  PM13A19 3722GTB - Atut Rumia
21.04675Sławomir Piekut  PM13A16 462-
22.04545Roman Budzik   PM13A15 2363PIANPUR Sierakowice
23.04541Mariusz Brewiak  PM13A14 1202GTB - Game Over Gdańsk
24.10794Aleksander Chrenowski PM13A13 9692GTB - BLACKWOOD Gdańsk
25.04652Jerzy Misiak PM13A8 728-
26.04641 Andrzej Małek  PM13A7 463-
27.00548 Mieczysław Goczewski PM13A2 238-
28.11313 Tadeusz Tymiński PM13A1 698-
29.04738 Leszek Wesołowski PM13A1 676-
30.10345Emil Stokłosa PM13A1 524-
31.04658 Romuald Niekrasz PM13A1 026-
32.00617 Krzysztof Pawlik  PM13A0-
33.08078Edmund Pinkiewicz  PM12A22 9563COMPENSA Gdańsk
34.04682Jacek Piotrowski  PM12A19 5022DARLES SANTERM Gdańsk
35.07190Paweł Chindelewicz  PM12A18 3672GTB - SDK Tczew
36.04772Bogusław Dyk  PM12A17 5172STB Słupsk
37.04820Wiesław Mączkowski PM12A15 4752STB Słupsk
38.04798Mirosław Kopowski PM12A13 3562STB Słupsk
39.04797Ryszard Konopka PM12A12 2402STB Słupsk
40.04707Mirosław Szaliński PM12A11 5572GTB - SDK Tczew
41.04601Witold Kaliński  PM12A10 9313GTB - Makabi Gdańsk
42.04553Elżbieta Czekaj PM12A9 8352DARLES SANTERM Gdańsk
43.04473Jerzy Sukow  PM12A6 5423SCK IMPAS Sztum
44.11802Marek Banasiński PM12A6 361-Słupskie Towarzystwo Brydżowe
45.08119Waldemar Warzała  PM12A6 3272DARLES SANTERM Gdańsk
46.14753Jarosław PiaseckiPM12A4 264-
47.04344Marek Lichocki  PM12A4 0543SCK IMPAS Sztum
48.04644Bogusław Matuszkiewicz  PM12A3 9293ANDRZEJKI BIS Gdańsk
49.04583 Janusz Gruca  PM12A3 142-
50.04670Mariusz Pater  PM11MM8 3312KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański
« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 21 następna »

Łącznie 1018 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-01-21 g.03:28:21 (0.2019/7) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.