Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
PKL aPKL PM MPM Ranking konfigurowalny Klasy sportowe  
 
  
 
pokaż tylko rok 2019

Punkty klasyfikacyjne PKL
Ranking PKL − łączny

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Okręg Pomorski (PM)

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 21 następna »
lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL liga klub / drużyna
1.00668 Henryk Wolny   PM24AS0-
2.04665Kazimierz Omernik  PM19AM57 0971GTB - Andrzejki
3.04527Krzysztof Antas  PM19AM44 3121GTB - Andrzejki
4.08117Grażyna Brewiak PM19AM38 3112GTB - Game Over Gdańsk
5.04699Krzysztof Sikorski  PM19AM37 9831GTB - Andrzejki
6.04684 Józef Pochroń   PM19AM37 839-
7.15621Tomasz Gotard  PM19AM15 5321GTB - Andrzejki
8.09012Bolesław Ostrowski  PM19AM10 747-
9.00533 Adam Dudziński PM19AM380-
10.04588Sławomir Henclik  PM18AM42 3731GTB - Andrzejki
11.04696Antoni Sękowski  PM18AM24 6463COMPENSA Gdańsk
12.04602Aleksander Kasprzak  PM18AM24 4972GTB - SDK Tczew
13.04547Andrzej Bunikowski PM18AM23 1582DARLES SANTERM Gdańsk
14.04643Bogdan Małysz  PM18AM20 2563ANDRZEJKI BIS Gdańsk
15.04563Ireneusz Dzikowski  PM18AM17 1261GTB - Andrzejki
16.04581Kazimierz Gralak  PM18AM5 7133PRZYSTAŃ Juszkowo
17.04844Jacek Szutowicz  PM18AM2 106-
18.04735Wacław Wejknis PM17A9 5901GTB - Andrzejki
19.04632Jacek Lew  PM15A16 4243COMPENSA Gdańsk
20.08057Zbigniew Pinkiewicz  PM13A19 7682GTB - Atut Rumia
21.04675Sławomir Piekut  PM13A16 469-
22.04545Roman Budzik   PM13A15 4713PIANPUR Sierakowice
23.10794Aleksander Chrenowski PM13A14 5372GTB - BLACKWOOD Gdańsk
24.04541Mariusz Brewiak  PM13A14 1202GTB - Game Over Gdańsk
25.04652Jerzy Misiak PM13A8 728-
26.04641 Andrzej Małek  PM13A7 463-
27.00548 Mieczysław Goczewski PM13A2 238-
28.11313 Tadeusz Tymiński PM13A1 698-
29.04738 Leszek Wesołowski PM13A1 676-
30.10345Emil Stokłosa PM13A1 524-
31.04658 Romuald Niekrasz PM13A1 026-
32.00617 Krzysztof Pawlik  PM13A0-
33.08078Edmund Pinkiewicz  PM12A23 9163COMPENSA Gdańsk
34.04682Jacek Piotrowski  PM12A20 5432DARLES SANTERM Gdańsk
35.07190Paweł Chindelewicz  PM12A18 6502GTB - SDK Tczew
36.04772Bogusław Dyk  PM12A17 9372STB Słupsk
37.04820Wiesław Mączkowski PM12A15 5702STB Słupsk
38.04798Mirosław Kopowski PM12A13 5252STB Słupsk
39.04797Ryszard Konopka PM12A12 6962STB Słupsk
40.04707Mirosław Szaliński PM12A11 8242GTB - SDK Tczew
41.04601Witold Kaliński  PM12A11 5553GTB - Makabi Gdańsk
42.04553Elżbieta Czekaj PM12A10 2282DARLES SANTERM Gdańsk
43.04473Jerzy Sukow  PM12A6 9293SCK IMPAS Sztum
44.08119Waldemar Warzała  PM12A6 6292DARLES SANTERM Gdańsk
45.11802Marek Banasiński PM12A6 436-Słupskie Towarzystwo Brydżowe
46.04344Marek Lichocki  PM12A4 3033SCK IMPAS Sztum
47.14753Jarosław PiaseckiPM12A4 264-
48.04644Bogusław Matuszkiewicz  PM12A4 1193ANDRZEJKI BIS Gdańsk
49.04583 Janusz Gruca  PM12A3 142-
50.04670Mariusz Pater  PM11MM8 9682KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański
« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 21 następna »

Łącznie 1045 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-05-23 g.22:29:11 (0.2012/7) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.