Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
PKL aPKL PM MPM Ranking konfigurowalny Klasy sportowe  
 
  
 
pokaż tylko rok 2020

Arcymistrzowskie punkty klasyfikacyjne aPKL
Ranking aPKL − łączny

Ranking łączny aPKL uwzględnia arcymistrzowskie punkty PKL notowane od 1. stycznia 2010 roku (zgodnie z RK'2009).

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK zdobyte aPKL liga klub / drużyna
4881.02377Roman Pilecki LB2MO33ALMAR Zielona Góra
 18781Jacek Piliszek MA0.5K3OSpójnia - Warszawa
 14479Maciej PlichtaMA2MO33AZS SGH Warszawa
 19980Dominik Puchała  PK1Ad33RAGLOT - Talent Rzeszów
 18071Danuta RudzkaWP2MO3OCybinka Poznań
 18070Andrzej Rudzki WP2MO3OCybinka Poznań
 01162Stanisław Sadło  PK5MK33JR - Elektrycy Rzeszów
 09461Zbigniew Samborski WM2MO33ESBS-2 Elbląg
 07916Maria Skowron LB3MR33Spójnia Ośno Lubuskie
 19426Ewa SkrzyniarzOP0.5K3ONTB NYSA
 02411 Włodzimierz Stachowiak LB3MR3-
 13104 Arkadiusz Stasiak  LB3MR3-
 01117Jerzy Szczepański WM1Ad3-Zorro20 Olsztyn
 13607Jan Sztuba  WP2MO3OIOR III Poznań
 12380Zdzisław Szyksznian  OP3MR3ORSB II RACIBÓRZ
 15867Halina Szymańska ZP2MO33AZS UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI I Szczecin
 17683Darla SzywalskaMA1Ad3-Singleton Warszawa
 15404Włodzimierz Tabaczyński MA1Ad33MIM UW Warszawa
 07166Tomasz Tapper OP3MR3ORSB II RACIBÓRZ
 19428Stanisław Tomski DS2MO3OStow.Szlem Dzierżoniów
 08576Stefan Urbich LB2MO3-
 13016Janusz Wacławczyk SL2MO3-SINGLETON ŚLĄSK Katowice
 19974Anna WalczyńskaMA0D3-Singleton Warszawa
 12689Stanisław Walewski PD2MO33ŁABS Dolina Narwi Juniors Łomża
 07241Marek WasilukPD3MR33KBS Hajnówka
 12996Zdzisław Wawrzyniak  WP4MK3ODębina Szynszyle Poznań
 17540Leokadia Weryńska-Leja PK1.5M33JR - Elektrycy Rzeszów
 02839Maciej Wieczorek MP3MR3-
 19468Katarzyna Wierzbicka MA0.5K3OSpójnia - Warszawa
 18486Irena WilczyńskaMA1Ad3OKADRa+
 06253Tadeusz Wiśniewski MA4MK3OWKRA Żuromin
 13658Józef Wojtal LD3MR3-
 19975Agnieszka WronaMA0D3-Singleton Warszawa
 16676Mariusz Wróblewicz KP2MO3OEurobac II Nakło
 18209Zbigniew WyzińskiOP1.5M3OSZLEM OPOLE
 19931Janusz Zajączkowski DS1.5M33SBS Impas Lubin
 18960Maciej Zarzyka  KP2MO3OGeochemia Toruń
 19644Katarzyna Żabicka-Bajon WP0.5K3-Polski Trefl Fanklub Poznań
4989.09961Jerzy Adamczak  WP4MK2-PAB Poznań
 19231Henryk Adamski  KP0.5K2-Singleton KPZBS
 18959Wanda Balawender-CzynszKP2MO2OGeochemia Toruń
 02205Leszek Baranowski  LB5MK23Sokół Żary
 02877Adam Bartosik  SW3MR21ZIELONY Waluta Lokalna Starachowice
 19488Aleksander Barylak MP1Ad23Just Bridge III AZS AGH Kraków
 19172Antoni Bednarczyk SW0.5K23SPARTA Dwikozy
 19171Krzysztof BednarczykSW1Ad23SPARTA Dwikozy
 20244Gerard Bełkowski KP0D2OImpas Toruń
 14874Ireneusz Biniecki KP1.5M2-
 01056Grażyna BlechWM1.5M2-Zorro20 Olsztyn
 17002Krzysztof BukowskiLD1Ad2-

Łącznie 5469 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-05-25 g.03:49:07 (0.3276/8) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.