Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2015 2016 2017 2018 Archiwum Rok 2017
 
  
 
C3648/20447 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

60. Kongres "Sława"
Kongresowy 8
czwartek, 6 lipca 2017r., godz. 15:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
3
3
63.866131III
III
2.05111
07725
Wit Klapper
Grzegorz Superson
SL
MP
21
11
62.535829III
III
3.06554
18699
Jarosław Cieślak
Piotr Ciszak
WP
LD
17
0
61.415427 
 
4.10043
17167
Łukasz Kalbarczyk
Tomasz Kiełbasa
MA
MA
5
2.5
60.055126 
 
5.06540
09146
Bartosz Chmurski
Piotr Tuczyński
MA
MA
21
15
58.284925 
 
6.06580
16898
Piotr Dybicz
Maciej Kędzierski
MA
MP
11
2.5
58.134623 
 
7.18828
15615
Ryszard Barabasz
Waldemar Pietrasiewicz
-
LB
0
2
58.034322 
 
8.05226
05282
Andrzej Mazurek
Jerzy Nowak
WP
WP
11
12
57.334020 
 
9.01019
07431
Andrzej Byzdra
Marek Witek
PK
PK
5
21
56.593719 
 
10.04906
05059
Jan Borychowski
Stanisław Janik
WP
LB
12
13
56.243417 
 
11.05307
02121
Zbigniew Papierniak
Ryszard Sakowicz
SL
LB
13
17
56.093116 
 
12.01318
06973
Stanisław Gołębiowski
Piotr Tuszyński
DS
LB
24
24
56.042814 
 
13.02933
02966
Piotr Kucharski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
13
55.922513 
 
14.15340
03561
Aleksander Drabczyk
Zbigniew Tymków
SL
SL
3
12
55.912312 
 
15.03188
01641
Michał Haczewski
Zbigniew Sobczyk
SL
DS
5
12
55.732010 
 
16.07849
06963
Bogdan Szulejewski
Marek Szymanowski
MA
WP
21
24
55.42179 
 
17.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
3
3
55.12147 
 
18.06689
17625
Andrzej Kondeja
Honorata Sobolewska
MA
MA
13
2.5
54.99126 
 
19.12266
04242
Marek Drukier
Andrzej Fronczak
WP
WM
4
18
54.97126 
 
20.16070
11550
Krystian Bączek
Piotr Marcinowski
MA
DS
3
7
54.92116 
 
21. 
 
Philip Calder
Gerard Langenmayr
GER
GER
6
6
54.88116 
 
22.11444
09555
Grzegorz Adamski
Przemysław Klęsk
ZP
ZP
4
4
54.68105 
 
23.06551
06954
Jacek Ciechomski
Adam Suwik
SW
SW
19
18
54.40105 
 
24.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
2.5
12
54.3195 
 
25.05170
17508
Włodzimierz Kwiatkowski
Maciej Masłowski
WP
WP
12
2
53.8295 
 
26.04909
05483
Dariusz Brudnowski
Tomasz Wasilewski
WP
WP
3
7
53.4584 
 
27.02934
16145
Krzysztof Kujawa
Andrzej Proczkowski
LU
PK
19
2
53.2284 
 
28.05378
05505
Jerzy Sieracki
Tomasz Włodarczak
WP
WP
12
12
53.0974 
 
29.02223
16177
Piotr Brzeziński
Roman Miłkowski
LB
LB
12
4
52.9274 
 
30.14728
11319
Kamil Nowak
Przemysław Zawada
MA
LB
9
17
52.7763 
 
31.02673
09520
Marek Jaworski
Marek Przybyła
MP
LD
12
5
52.6763 
 
32.11358
05859
Aleksander Krych
Artur Wasiak
MA
WP
7
12
52.3953 
 
33.03356
11428
Katarzyna Michałek
Paweł Zubiel
SL
LD
7
7
52.2453 
 
34.04940
04969
Adam Cukier
Piotr Ertel
LB
LB
4
5
51.6642 
 
35.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
MA
MA
5
5
51.5742 
 
36.01450
01587
Bogdan Leśniak
Marek Rajca
DS
DS
5
7
51.2432 
 
37.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
7
12
51.0732 
 
38.07140
01905
Jerzy Ignyś
Andrzej Wojnarowski
LB
OP
5
7
50.9921 
 
39.12158
16716
Izabella Jaworska
Lena Ostrowska
LD
MA
3
2.5
50.6321 
 
40.07190
11296
Paweł Chindelewicz
Artur Pomarański
PM
ZP
12
4
50.4411 
 
41.05155
05291
Jan Kuczera
Ryszard Olenderek
WP
WP
7
12
50.3911 
 
42.04873
02040
Bogusław Barański
Skarbimir Kozar
WP
LB
3
5
49.64   
 
43.06274
16217
Ryszard Kiełczewski
Patrycja Krupnik
SL
DS
18
1
49.57   
 
44.04915
08769
Tomasz Buchnajzer
Sławomir Piechocki
WP
LB
5
9
49.45   
 
45.17832
17934
Bartosz Macioł
Szymon Ostrowski
DS
DS
0.5
1
49.35   
 
46.01397
01433
Piotr Korecki
Aleksander Kud
LB
LB
5
11
49.17   
 
47.02262
05635
Zbigniew Halat
Bogusław Jakóbczyk
LB
LD
12
5
49.15   
 
48.07155
10094
Andrzej Lembas
Karol Suchoń
MP
MP
2
2.5
48.83   
 
49.07090
07544
Anna Kowalska
Marek Tyran
LD
LD
13
13
48.76   
 
50.01726
09550
Tomasz Winciorek
Jakub Wojcieszek
WP
SW
18
17
48.60   
 
51.18014
18015
Krystyna Jędrzejewska
Ireneusz Jędrzejewski
MA
MA
1
1
48.46   
 
52.12450
13412
Katarzyna Dufrat
Zuzanna Moszczyńska
MA
WP
13
4
48.41   
 
53.15519
01711
Piotr Kulesza
Lech Warężak
DS
DS
5
9
47.75   
 
54.15617
15616
Matthias Stenneken
Ralf Wollenberg
LB
LB
1
1
47.59   
 
55.09037
15620
Mirosław Roesler
Edward Wojewoda
WM
WM
11
2.5
47.49   
 
56.05064
05243
Andrzej Janowicz
Tomasz Mieloch
WP
WP
5
4
46.96   
 
57.13181
06556
Sławomir Bogdanowicz
Sylwester Cieślak
DS
MA
2.5
12
46.76   
 
58.01817
01910
Ryszard Jakubowski
Roman Zabłocki
OP
OP
11
5
46.58   
 
59.01508
12871
Jarosław Molenda
Rafał Molenda
DS
DS
9
2.5
46.50   
 
60.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak-Kluz
MP
WP
12
7
46.44   
 
61.01727
01772
Artur Winkler
Sławomir Zimniak
DS
DS
9
5
46.35   
 
62.13828
01554
Kamila Kukuła
Janusz Pawlicki
DS
DS
5
5
46.31   
 
63.04078
09924
Jan Gardocki
Jacek Kowalski
PD
MA
7
5
45.64   
 
64.01384
01634
Halina Klukowska
Agnieszka Skrybant-Jaworska
DS
DS
7
3
45.55   
 
65.16903
15746
Roman Madej
Tomasz Pawełczyk
MP
SL
2
2.5
45.39   
 
66.02042
02158
Aleksander Kozłowski
Zdzisław Świątek
LB
LB
3
12
45.27   
 
67.05691
05718
Grzegorz Lewaciak
Jerzy Michałek
LD
SL
18
21
45.22   
 
68.13065
15143
Anna Jankowska
Marcin Pastudzki
DS
DS
3
2.5
44.53   
 
69.03085
09951
Jacek Cebulski
Jacek Michalski
OP
SL
7
3
44.52   
 
70.03206
13174
Maciej Janeczko
Ryszard Zwolak
OP
OP
7
4
44.31   
 
71.07052
14749
Edmund Czubak
Agnieszka Piesiewicz
MA
MA
11
2
43.49   
 
72.02590
02631
Józef Barczyk
Kazimierz Dziadkowiec
MP
MP
7
5
43.49   
 
73.04878
12996
Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
WP
WP
5
3
42.17   
 
74.17554
17725
Jakub Dziuba
Albert Grochowski
MA
MA
1
0.5
42.08   
 
75.17724
18760
Maksymilian Grochowski
Joanna Zalewska
MA
MA
1
0
40.79   
 
76.09025
11466
Andrzej Gelberg
Tadeusz Laszczak
MA
MA
9
7
40.45   
 
77. 
11653
Ekatirina Dobrushina
Igor Kravchenko
RUS
PD
6
5
39.98   
 
78.18221
03096
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
0
11
39.77   
 
79.18147
17723
Grzegorz Gruza
Michał Lange
MA
MA
0.5
0.5
39.24   
 
80.18493
 
Jarosław Chłądowicz
Maria Wasilewska
DS
-
0.5
0
37.28   
 
81.18222
 
Konrad Ciborowski
Magdalena Fornal
MP
-
0
0
32.48   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1574 punkty PKL, w tym 808 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.kongres-slawa.pl/

 
 

Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2017-09-25 g.10:06:54 (0.1631/172) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2017 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.