Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4152/20781 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP* "45 lat SBS Instytutu Ochrony Roślin"
OTP* Jubileuszowy o puchary IOR
poniedziałek, 25 września 2017r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.05400
05534
Maciej Sobieralski
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
15
15
69.495025III
III
2.05242
05170
Ewa Knapik
Włodzimierz Kwiatkowski
WP
WP
5
12
65.494623III
III
3.05174
05226
Andrzej Latanowicz
Andrzej Mazurek
WP
WP
7
11
64.734322 
 
4.05212
05491
Mirosław Małecki
Marek Wichtowski
WP
WP
9
5
64.293920 
 
5.04887
05374
Olech Bestrzyński
Cezary Serek
WP
WP
13
15
61.963618 
 
6.03775
05282
Jacek Kokociński
Jerzy Nowak
WP
WP
5
12
60.983216 
 
7.15044
05466
Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
WP
WP
2.5
4
60.462915 
 
8.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
SL
SL
15
19
60.232613 
 
9.08769
05352
Sławomir Piechocki
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
LB
WP
9
7
59.692211 
 
10.12320
09138
Zofia Bałdysz
Danuta Kazmucha
DS
WP
4
15
58.541910 
 
11.09283
05321
Maciej Mizerka
Andrzej Pietrkiewicz
WP
WP
3
5
58.53158 
 
12.11423
05863
Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
LD
LD
4
5
57.53126 
 
13.06041
05438
Edward Niewierowski
Witold Szczepaniak
WP
WP
11
5
56.64105 
 
14.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
5
5
56.15105 
 
15.05244
18667
Bogna Latowska
Roman Wojciechowski
WP
WP
2
0
55.3095 
 
16.04906
05059
Jan Borychowski
Stanisław Janik
WP
LB
12
13
55.0484 
 
17.05045
05357
Przemysław Hauser
Jerzy Roszak
WP
WP
9
9
54.9384 
 
18.04961
05489
Stanisław Drzymała
Jacek Wędrychowicz
WP
WP
5
12
54.7174 
 
19.08638
09006
Andrzej Dymek
Adam Peszke
WP
WP
4
5
52.0074 
 
20.05264
05404
Jerzy Mścisz
Marek Sosiński
WP
WP
13
7
51.7963 
 
21.05005
12331
Włodzimierz Górny
Włodzimierz Jachalski
WP
WP
3
3
51.4853 
 
22.16226
16225
Jarosław Michalski
Dariusz Pawlak
WP
WP
1.5
1.5
51.3953 
 
23.15400
13625
Andrzej Ostrowski
Krystian Ostrowski
WP
WP
2
2
51.0942 
 
24.04956
05192
Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
WP
WP
4
5
51.0142 
 
25.15043
05351
Justyna Łaniewska
Jerzy Rodziewicz
WP
WP
2
5
50.8732 
 
26.05108
12317
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
WP
WP
5
2.5
50.7332 
 
27.05246
16729
Zofia Mikołajczyk
Barbara Podgórska
WP
WP
4
4
50.0521 
 
28.04915
05483
Tomasz Buchnajzer
Tomasz Wasilewski
WP
WP
5
7
50.0311 
 
29.15645
15644
Marcin Bonawenturczak
Robert Ciesielski
WP
WP
2
2.5
49.8711 
 
30.15313
17983
Małgorzata Augustyn
John Catlow
WP
WP
2
2
48.88   
 
31.15459
15931
Jakub Domeracki
Kajetan Wroński
WP
WP
2
2.5
48.82   
 
32.04878
12996
Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
WP
WP
5
3
48.00   
 
33.11293
09122
Radzisław Oczkowicz
Tomasz Solarski
WP
WP
4
3
47.98   
 
34.15630
12435
Marian Kanikowski
Janusz Kopras
WP
WP
3
3
47.98   
 
35.05350
05356
Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
WP
WP
5
5
47.95   
 
36.11401
11400
Robert Komar
Piotr Stanikowski
WP
WP
2.5
2.5
47.40   
 
37.09082
07752
Eugeniusz Dota
Leszek Zembrowski
WP
WP
2.5
4
47.26   
 
38.12958
05286
Przemysław Nowakowski
Ryszard Nowicki
WP
WP
2.5
4
46.92   
 
39.05349
05525
Andrzej Richter
Maciej Wybranowski
WP
WP
3
4
46.88   
 
40.16728
10424
Paweł Biś
Bogumiła Jakubowska
WP
WP
1.5
3
46.79   
 
41.05004
05222
Marek Górny
Stefan Masternak
WP
WP
5
5
46.71   
 
42.09110
05430
Jarosław Nowak
Janusz Suszczyński
WP
WP
2
4
46.69   
 
43.17112
17113
Mikołaj Cankudis
Patryk Morawski
WP
WP
2
2
46.29   
 
44.05152
05229
Andrzej Kucharski
Adam Meller
WP
WP
4
5
45.86   
 
45.17254
05446
Krzysztof Jordan
Marek Szukała
WP
WP
1.5
19
45.21   
 
46.04883
17404
Witold Beger
Zbigniew Borejsza-Wysocki
WP
WP
3
2
44.87   
 
47.16221
16220
Piotr Długi
Maciej Kokorniak
WP
WP
2
2
43.75   
 
48.05279
05487
Jadwiga Nowak
Przemysław Weymann
WP
WP
11
11
41.62   
 
49.11424
12872
Henryk Duszyński
Stefan Samól
WP
WP
4
3
40.07   
 
50.17984
17343
Krzysztof Galubiński
Sławomir Tomaszewski
WP
WP
1.5
2
40.00   
 
51.05144
12316
Krzysztof Krause
Andrzej Proniewicz
WP
WP
5
3
39.19   
 
52.15107
05420
Jerzy Kamiński
Alicja Stefanowska
WP
WP
2.5
3
38.06   
 
53.18215
18502
Jacek Matuszak
Małgorzata Węglewska
WP
WP
3
0.5
38.04   
 
54.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
1.5
1.5
37.03   
 
55.12434
16730
Wojciech Kaniewski
Paweł Siwak
WP
WP
4
2
37.01   
 
56.17508
17686
Maciej Masłowski
Wiesław Rakowski
WP
WP
2
0.5
35.63   
 
57.18491
13607
Tadeusz Dziadykiewicz
Jan Sztuba
WP
WP
0.5
1.5
34.07   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 924 punkty PKL, w tym 476 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-08-08 g.04:47:07 (0.2499/130) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.