Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4182/21428 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** Grafitowy Szczupak
GPPPP
środa, 27 grudnia 2017r., godz. 15:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.01824
07431
Andrzej Kazimierowicz
Marek Witek
OP
SL
3
21
60.04100II
II
2.14142
15916
Ryhor Abramovich
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
2
3
59.6288III
III
3.02666
02723
Andrzej Hycnar
Bogusław Lesiecki
PK
MP
13
12
57.4777III
III
4.02904
08308
Janusz Gawęcki
Kamil Walczyk
SW
SW
18
7
56.9867 
 
5.02888
07491
Zbigniew Borkowski
Tadeusz Sobota
SW
SW
12
5
56.8056 
 
6.11443
07313
Jerzy Grabowski
Jerzy Pietrusza
MP
MP
7
4
56.5046 
 
7.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
MA
MA
21
17
55.9435 
 
8.08978
02966
Jacek Leśniczak
Stanisław Pająk
LB
SW
15
15
54.5325 
 
9.18794
 
Danuta Kaczmarek
Elżbieta Nyberg
LB
-
0.5
6
54.0519 
 
10.03206
12999
Maciej Janeczko
Adam Krysa
SL
PK
7
9
53.4218 
 
11.02633
02827
Wiesław Fecko
Marek Urbański
MP
LB
11
13
53.3816 
 
12.01054
17361
Tadeusz Garbacik
Marta Makarewicz
MP
MA
12
3
52.8114 
 
13.02748
02846
Roman Narewski
Ryszard Woliński
MP
MP
5
12
52.7212 
 
14.16259
02933
Maciej Kliś
Piotr Kucharski
MP
SW
3
18
52.5510 
 
15.07271
07642
Adrian Bakalarz
Witold Stachnik
SL
MA
7
7
51.889 
 
16.11471
03529
Maciej Rodzaj
Jacek Szczerbowski
MP
SL
7
7
51.497 
 
17.01066
02803
Andrzej Janda
Adam Stono
PK
MP
5
11
51.065 
 
18.07401
02872
Janusz Wrześniak
Grzegorz Żyła
MP
MP
3
4
50.923 
 
19.07614
15814
Marek Kiepura
Piotr Stefanów
MP
MP
5
2
50.781 
 
20.13970
12805
Leszek Faber
Zbigniew Pierzynka
MP
MP
3
1.5
50.66  
 
21.07644
07312
Piotr Markiewicz
Dariusz Sosin
MP
MP
5
5
50.63  
 
22.11092
15757
Tytus Bisping
Marcin Wilczyński
MP
MP
5
5
50.50  
 
23.07691
15715
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
MP
MP
5
4
50.27  
 
24.09417
 
Anna Bułat
Marek Nowak
MP
-
3
0
49.90  
 
25.02590
15988
Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
MP
MP
7
2.5
49.47  
 
26.05585
07158
Stanisław Ciach
Zbigniew Hałaczkiewicz
OP
LU
4
5
48.55  
 
27.14287
02749
Stanisław Miłkowski
Józef Nastałek
MP
MP
2
4
48.25  
 
28.18392
07501
Anna Stelmach
Jan Styczyński
SL
SL
0.5
5
48.10  
 
29.14361
14379
Jerzy Matelowski
Józef Turecki
PK
PK
3
3
47.94  
 
30.12984
15413
Robert Mostek
Sławomir Reising
MP
MP
4
3
47.35  
 
31.02671
02672
Ryszard Jaśkiewicz
Stanisław Jaśkiewicz
MP
MP
11
7
46.05  
 
32.04030
04017
Marek Nasiłowski
Iwona Puczyłowska
WM
WM
2
2
46.04  
 
33.18554
02775
Hanna Leskiewicz
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
3
5
45.17  
 
34.09210
07256
Tatiana Verkhos
Lech Zakrzewski
MA
MP
3
5
45.06  
 
35.07623
07619
Aleksandra Krakowska
Waldemar Krakowski
MP
MP
3
3
43.96  
 
36.15913
02828
Adam Rydz
Władysław Uryga
SW
MP
2.5
3
31.24  
 
37.10554
18018
Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
PK
PK
4
2
28.92  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1216 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://wzorek.jaom.pl/2017/wyniki/GPPPP/W-szczpk.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-05-10 g.06:25:52 (0.2262/90) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.