Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4231/22390 zbitka
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2018/2019
I liga, grupa S
piątek, 31 maja 2019r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL w tym
aPKL
drużyna ks*
1.18041Orhan AkerMP7315158Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów 
2.08593Marcin BartoszewskiWM7839420ETB PRIM Ełk 
3.17721Jakub BazylukMA3732366Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa 
4.04191Przemysław BednarskiWM7895448ETB PRIM Ełk 
5.05568Zdzisław BelingLD18874437Inwit Pabianice 
6.07779Jan BetleyMA91100550ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW 
7.03056Witold BiałasSL5215108JKBS Jastrzębie-Zdrój 
8.03064Michał BłachSL5250125JKBS Jastrzębie-Zdrój 
9.05574Przemysław BłaszczykLD151150575KDK I KutnoI
10.04197Wojciech BobrekWM12336168ETB PRIM Ełk 
11.09794Joanna BredeSL5775388BSBS II Bielsko-Biała 
12.02468Jerzy BrzustowskiLU5827414SPS EKO-RÓŻANKA 
13.09797Janusz BuksaMP7825413Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów 
14.14420Igor ChalupecMA4745373Bridge24.pl 2.I
15.06540Bartosz ChmurskiMA211250625Bridge24.pl 2.I
16.17766Julij ChumakPD3700350STB BC SUDOVIA International 
17.17161Krzysztof CichyMA5975488Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa 
18.13993Grzegorz CieślakLU5681341SPS EKO-RÓŻANKA 
19.03104Kazimierz CiosSL11775388BSBS II Bielsko-Biała 
20.04222Marcin CzarniawskiWM12727364ETB PRIM Ełk 
21.10721Sławomir CzechLU7875438SPS EKO-RÓŻANKA 
22.12129Grzegorz DeptułaWM7839420ETB PRIM Ełk 
23.06382Maciej DobrzyńskiSW7900450Zielony Waluta Lokalna Starachowice 
24.18832Vołodymyr DraganPD0.5273137STB BC SUDOVIA International 
25.06580Piotr DybiczMA11829415Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa 
26.10548Tadeusz FilaberMA51300650MKS MAZOVIA Mińsk MazowieckiM
27.06598Karol GałązkaMA91100550ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW 
28.02904Janusz GawęckiSW18900450Zielony Waluta Lokalna Starachowice 
29.04040Jerzy GoberPD9700350STB BC SUDOVIA International 
30.02650Krzysztof GóraSL7750375JKBS Jastrzębie-Zdrój 
31.14186Ramunas GrigoraitisPD2.5700350STB BC SUDOVIA International 
32.03185Zbigniew GułaSL13250125JKBS Jastrzębie-Zdrój 
33.02663Jacek HermanMP11511256Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów 
34.09822Zdzisław IngielewiczSL7750375JKBS Jastrzębie-Zdrój 
35.08283Andrzej IwańskiSW13800400Zielony Waluta Lokalna Starachowice 
36.13616Arunas JankauskasPD4700350STB BC SUDOVIA International 
37.16645Piotr JasińskiMA5975488Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa 
38.02671Ryszard JaśkiewiczMP11825413Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów 
39.02673Marek JaworskiMP13850425TS Wisła - Milo Kraków 
40.09828Waldemar JaworskiMP1319799Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów 
41.17167Tomasz KiełbasaMA5975488Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa 
42.02683Krzysztof KleinrokMP12605303KKBS Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków 
43.15511Kacper KopkaMA5975488Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa 
44.07341Ireneusz KowalczykSL211000500TBS MAGMA Zawiercie 
45.03266Stefan KowalczykSL181000500TBS MAGMA Zawiercie 
46.04042Janusz KowalewskiPD12428214STB BC SUDOVIA International 
47.05670Andrzej KozikowskiLD131150575KDK I KutnoI
48.06714Piotr KrajewskiMA131300650MKS MAZOVIA Mińsk MazowieckiM
49.03281Leszek KrzeczekSL7416208BSBS II Bielsko-Biała 
50.09418Piotr Kuc-DzierżawskiMP7850425TS Wisła - Milo Kraków 
51.02933Piotr KucharskiSW18900450Zielony Waluta Lokalna Starachowice 
52.05691Grzegorz LewaciakLD181150575KDK I KutnoI
53.07346Kazimierz LichawskiSL11775388BSBS II Bielsko-Biała 
54.04345Tomasz LisicaWM7559280ETB PRIM Ełk 
55.04043Mirosław LiszewskiPD9700350STB BC SUDOVIA International 
56.02727Andrzej LubojemskiMP13725363KKBS Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków 
57.10209Igor ŁosiewiczMA71300650MKS MAZOVIA Mińsk MazowieckiM
58.05701Marta Maj-RudnickaLD131150575KDK I KutnoI
59.05708Janusz MakarukLD17874437Inwit Pabianice 
60.04363Tomasz MałachowskiWM12950475ETB PRIM Ełk 
61.02518Włodzimierz MaryniowskiSW1310050Zielony Waluta Lokalna Starachowice 
62.07370Piotr MatkowskiSL13341171BSBS II Bielsko-Biała 
63.03345Zbigniew MąciorSL18350175TBS MAGMA Zawiercie 
64.15976Stanisław MączkaMA51100550ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW 
65.03347Maciej MąkaMP5825413Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów 
66.06801Maciej ModrzejewskiMA121300650MKS MAZOVIA Mińsk MazowieckiM
67.03374Bogusław MojżeszSL5341171BSBS II Bielsko-Biała 
68.13412Zuzanna MoszczyńskaLD5925463Inwit Pabianice 
69.06812Jan NadajMA131300650MKS MAZOVIA Mińsk MazowieckiM
70.06815Piotr NawrockiMA191250625Bridge24.pl 2.I
71.05730Wiesław NicińskiLD131150575KDK I KutnoI
72.09491Rafał NiedzielskiLU7875438SPS EKO-RÓŻANKA 
73.03389Leszek NiemiecSL13350175TBS MAGMA Zawiercie 
74.14728Kamil NowakMA131250625Bridge24.pl 2.I
75.06830Andrzej OgłoblinMA151300650MKS MAZOVIA Mińsk MazowieckiM
76.02966Stanisław PająkSW15900450Zielony Waluta Lokalna Starachowice 
77.02757Bogdan PalczyńskiMP9850425TS Wisła - Milo Kraków 
78.07984Bogdan PalikotMP5725363KKBS Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków 
79.02533Tomasz PawlukLU5730365SPS EKO-RÓŻANKA 
80.06346Adam PawłowskiLD131150575KDK I KutnoI
81.15120Agnieszka PietrzykSL7750375JKBS Jastrzębie-Zdrój 
82.14184Żaneta PisarskienePD1.53920STB BC SUDOVIA International 
83.02774Jarosław PosłusznyMP12725363KKBS Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków 
84.04412Dariusz PrawdzikWM11895448ETB PRIM Ełk 
85.04413Grzegorz ProbolaWM11503252ETB PRIM Ełk 
86.03454Jacek RadomskiSL11750375JKBS Jastrzębie-Zdrój 
87.07405Piotr RadzikowskiMP9786393Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów 
88.02977Mirosław RafalskiSW18450225Zielony Waluta Lokalna Starachowice 
89.01152Grzegorz RewerLU9875438SPS EKO-RÓŻANKA 
90.11471Maciej RodzajMP9850425TS Wisła - Milo Kraków 
91.04430Jan RogowskiWM18503252ETB PRIM Ełk 
92.02784Robert RóżakMP5786393Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów 
93.07617Mirosław SadyMP12725363KKBS Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków 
94.03481Aleksander SejudSL9429215JKBS Jastrzębie-Zdrój 
95.09643Tomasz SielickiMA71171586Bridge24.pl 2.I
96.14157Sonata SimanaitienePD3700350STB BC SUDOVIA International 
97.14156Gintaras SimanaitisPD27839STB BC SUDOVIA International 
98.03512Wojciech SołtysikSL51000500TBS MAGMA Zawiercie 
99.12123Mateusz StępińskiMA91100550ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW 
100.11769Tomasz StryszawskiMP9850425TS Wisła - Milo Kraków 
101.07475Jerzy StworzewiczSL12775388BSBS II Bielsko-Biała 
102.16875Edward SuchardaMA41100550ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW 
103.03523Jan SucharkiewiczSL181000500TBS MAGMA Zawiercie 
104.02807Reginald SukiennikMP12688344TS Wisła - Milo Kraków 
105.16140Andrzej SzepczyńskiMP4725363KKBS Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków 
106.08619Anna SztyberMA5527264ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW 
107.11903Paweł SzymaszczykMA91100550ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW 
108.03542Andrzej SzymczakSL171000500TBS MAGMA Zawiercie 
109.02157Paweł SzymonikLU7875438SPS EKO-RÓŻANKA 
110.17008Filip TrojańskiMA2.5537269Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa 
111.05464Witold TurantLD18925463Inwit Pabianice 
112.04490Andrzej TutajWM5448224ETB PRIM Ełk 
113.07544Marek TyranLD13925463Inwit Pabianice 
114.03562Jerzy UjmaSL12265133BSBS II Bielsko-Biała 
115.07939Elżbieta WaniurskaLU7681341SPS EKO-RÓŻANKA 
116.02833Edward WarząchowskiMP12524262KKBS Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków 
117.05859Artur WasiakLD12925463Inwit Pabianice 
118.04740Piotr WiankowskiMA191250625Bridge24.pl 2.I
119.07431Marek WitekSL211000500TBS MAGMA Zawiercie 
120.09903Michał WitkowskiSL5536268JKBS Jastrzębie-Zdrój 
121.02846Ryszard WolińskiMP12825413Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów 
122.12899Michał WróbelSL7750375JKBS Jastrzębie-Zdrój 
123.07025Jerzy ZarembaLD21925463Inwit Pabianice 
124.07044Piotr ŻakLD19925463Inwit Pabianice 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 98100 punktów PKL, w tym 49077 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-07-16 g.15:26:14 (0.2594/134) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.