Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4194/22784 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTT*** GPPT 2018/19 (2) Memoriał Andrzeja Żurka
1. Memoriał Andrzeja Żurka - GPT
piątek, 5 października 2018r., godz. 18:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL
1.08513
01318
08979
08158
Piotr Gawryś
Stanisław Gołębiowski
Krzysztof Jassem
Piotr Zatorski
DS
DS
DS
MP
24
24
24
21
29133.62307
2.04922
10095
06973
02827
07869
Piotr Busse
Paweł Miechowicz
Piotr Tuszyński
Marek Urbański
Sławomir Zawiślak
LB
LB
LB
LB
LB
19
17
24
13
21
28112.04261
3.02934
01138
02806
14234
11319
01206
Krzysztof Kujawa
Marek Pietraszek
Wojciech Strzemecki
Jakub Zawada
Przemysław Zawada
Jacek Znamirowski
SL
PK
MA
PK
MA
PK
19
18
21
7
19
15
27123.20221
4.04535
06629
10563
05111
07849
18890
Dariusz Bogucki
Włodzimierz Ilnicki
Paweł Klapper
Wit Klapper
Bogdan Szulejewski
Vasil Valchev
ZP
MA
SL
SL
SW
ZP
13
17
5
21
21
3
26101.30181
5.17721
13438
15976
12123
11903
Jakub Bazyluk
Rafał Marks
Stanisław Mączka
Mateusz Stępiński
Paweł Szymaszczyk
MA
SL
MA
MA
MA
2.5
9
5
9
9
25114.44141
6.07710
01054
02727
10534
02823
02846
Andrzej Dudzik
Tadeusz Garbacik
Andrzej Lubojemski
Waldemar Sroczyński
Andrzej Trygar
Ryszard Woliński
MP
MP
MP
LB
MP
MP
12
13
13
11
12
12
24112.41102
7.16315
08519
02804
02812
02831
Łukasz Lebioda
Jacek Młyńczyk
Piotr Stopa
Maciej Szczerczak
Włodzimierz Wala
MP
MP
MP
MP
MP
19
13
13
4
19
23108.2362
8.01347
10054
01865
05856
Piotr Ilczuk
Andrzej Jaszczak
Andrzej Pawlak
Piotr Walczak
LU
OP
OP
WP
18
17
17
21
22098.1155
9.06554
05611
06815
04740
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
DS
DS
MA
MA
19
21
19
19
21132.4648
10.06620
06621
02501
07811
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
Mariusz Kowalski
Marcin Krupowicz
LU
LU
LU
LU
15
13
15
21
20124.0141
11.08950
02666
02676
12999
07642
Iwona Czajka
Andrzej Hycnar
Jarosław Jurkiewicz
Adam Krysa
Witold Stachnik
MA
PK
PK
PK
MA
7
13
13
11
9
19111.4835
12.02642
02698
02730
02809
Przemysław Gałek
Jakub Kowal
Łukasz Łęgowski
Rafał Synowiec
MP
MP
MP
MP
7
12
5
9
18108.0328
13.02683
07646
12362
16140
Krzysztof Kleinrok
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak-Kluz
Andrzej Szepczyński
MP
MP
WP
MP
12
12
7
4
17106.6821
14.04198
15595
04250
04451
05423
04842
Adolf Bocheński
Maciej Dąbrowski
Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
Jeremi Stępiński
Leszek Sztyrak
WM
OP
WP
WP
OP
OP
13
9
21
21
19
19
16107.8214
15.13661
02663
02703
09418
11769
Adam Harasimowicz
Jacek Herman
Marcin Krawczyk
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
MP
MP
MP
4
11
12
7
9
15097.017
16.03096
16898
14286
14250
Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
Błażej Krawczyk
Marcin Szymański
MP
MP
MP
MP
11
3
5
5
14103.58 
17.09357
11550
12154
01726
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
Tomasz Winciorek
PK
DS
DS
SW
9
9
9
18
13095.90 
18.16645
17167
03274
03549
Piotr Jasiński
Tomasz Kiełbasa
Joanna Taczewska
Mikołaj Taczewski
MA
MA
SL
MP
5
5
12
15
12095.31 
19.02753
11110
08797
13019
Jarosław Nowakowski
Wojciech Stachnik
Michał Tuszyński
Grzegorz Wadas
MP
MP
MP
MP
4
5
4
4
11093.00 
20.10450
06795
15120
03529
12899
13174
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
Agnieszka Pietrzyk
Jacek Szczerbowski
Michał Wróbel
Ryszard Zwolak
OP
WP
SL
SL
SL
SL
13
19
5
7
7
4
10096.14 
21.02673
05718
10533
01617
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
Ryszard Pałasz
Przemysław Saliński
MP
SL
WP
DS
12
21
9
9
9093.21 
22.07614
02793
09501
09433
Marek Kiepura
Paweł Skałacki
Jan Skuciński
Bogusław Wardzała
MP
MP
MP
MP
5
7
5
7
8092.54 
23.13886
07968
07405
02784
Bartosz Bańkowski
Marek Kowalski
Piotr Radzikowski
Robert Różak
MP
MP
MP
MP
3
3
9
5
7085.58 
24.07341
03345
05307
07431
Ireneusz Kowalczyk
Zbigniew Mącior
Zbigniew Papierniak
Marek Witek
SL
SL
SL
SL
21
18
13
21
6087.87 
25.05670
05691
05730
06346
Andrzej Kozikowski
Grzegorz Lewaciak
Wiesław Niciński
Adam Pawłowski
LD
LD
LD
LD
13
18
13
13
5091.39 
26.05624
03724
09835
07544
Jacek Grzelczak
Leszek Hejne
Tomasz Kłys
Marek Tyran
LD
KP
WP
LD
13
7
5
13
4083.53 
27.02597
18788
18508
18554
02775
05830
Tadeusz Biernat
Adam Brodowski
Monika Kowner
Hanna Leskiewicz
Małgorzata Praszałowicz
Robert Stoliński
MP
MP
LD
MP
MP
WP
12
1.5
1
3
5
15
3090.00 
28.16903
17935
17892
17899
Roman Madej
Ryszard Rosikiewicz
Aron Shindler
Bartosz Żbik
MP
DS
MP
MP
2.5
2
2
2
2073.52 
29.13420
14584
03356
07725
Adam Cichoń
Marek Heichel
Katarzyna Michałek
Grzegorz Superson
MP
MP
MP
MP
3
4
7
12
1053.99 
30.11092
19384
07526
 
Tytus Bisping
Leszek Ekert
Aleksander Jezioro
Maciej Raczkiewicz
MP
PM
MP
-
7
3
21
0
74.44 

Łącznie 7638 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://zurek.mzbs.pl/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-08-04 g.16:31:00 (0.2473/147) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.