Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4231/23700 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2018/2019
III liga świętokrzyska
sobota, 16 marca 2019r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.17585Ryszard AdamczukSW1.5244Szlem Skarżysko Kościelne
2.08393Janusz AnczakowskiMA5267EKONAFT Radom
3.18398Artur AntoniakMA1.5186FOTO-SOWA Puławy
4.10752Jacek BalcerowskiSW2125Malwa Ostrowiec Świętokrzyski
5.08454Dariusz BanaśSW4150Malwa Ostrowiec Świętokrzyski
6.13203Michał BarczyńskiSW1.5255MZKS Alit Ożarów
7.02877Adam BartosikSW350Zielony Waluta Lokalna Starachowice
8.19172Antoni BednarczykSW0120KS Sparta Dwikozy
9.19171Krzysztof BednarczykSW0150KS Sparta Dwikozy
10.06368Jerzy BednarzMA4289GEOBEJUR Radom
11.06369Arkadiusz BębenekMA4267EKONAFT Radom
12.02880Wojciech BilewiczSW3278Szkoły COGITO Kielce - Tarnobrzeg
13.08305Edward BłażMA372ZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
14.19170Jerzy BorowskiSW0175KS Sparta Dwikozy
15.06373Jerzy BuchaczMA5112EKONAFT Radom
16.15917Jacek ChojnackiMA264FOTO-SOWA Puławy
17.06376Witold CzarniawskiMA4149FOTO-SOWA Puławy
18.15919Andrzej CzubakMA2139TRAFIKA Radom
19.18561Jerzy DanielSW4228Szkoły COGITO Kielce - Tarnobrzeg
20.06380Stanisław DąbrowskiMA4220TRAFIKA Radom
21.02896Jarosław DębickiSW5278Szkoły COGITO Kielce - Tarnobrzeg
22.11662Robert DługoszSW1.590Szlem Skarżysko Kościelne
23.02897Krzysztof DrewniakSW281MZKS Alit Ożarów
24.19174Roman DumaSW0175KS Sparta Dwikozy
25.08284Janusz DzierżanowskiMA7289GEOBEJUR Radom
26.09226Tomasz ErbelSW2.5232Zielony Waluta Lokalna II Starachowice
27.06385Zygmunt FiguraSW763UKS Olimp Skaryszew
28.06387Bogdan GancarzMA4130FOTO-SOWA Puławy
29.09313Grzegorz GodziszSW2.5232Zielony Waluta Lokalna II Starachowice
30.17036Małgorzata GolecSW2197Dream Team Kielce
31.02909Wojciech JadczykSW4278Szkoły COGITO Kielce - Tarnobrzeg
32.06396Bogusław JaneczekMA449ZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
33.02914Marek JaskólskiSW3244Szlem Skarżysko Kościelne
34.14679Mirosław KaczorMA3289GEOBEJUR Radom
35.11616Adam KamińskiSW475Malwa Ostrowiec Świętokrzyski
36.06402Sławomir KamińskiMA5220TRAFIKA Radom
37.06403Eugeniusz KarskiMA7167ZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
38.06404Aleksander KarszniaMA5178GEOBEJUR Radom
39.17061Urszula KielakMA2186FOTO-SOWA Puławy
40.09319Józef KiełczewskiSW3150Malwa Ostrowiec Świętokrzyski
41.19654Janusz KłosSW080KS Sparta Dwikozy
42.06407Andrzej KosikowskiSW5150UKS Olimp Skaryszew
43.06408Jarosław KosiorMA4163GEOBEJUR Radom
44.09322Mirosław KotowskiSW4300Kamienna Ostrowiec-Świętokrzyski
45.09924Jacek KowalskiMA5289GEOBEJUR Radom
46.02504Janusz KrawczyńskiSW7300Kamienna Ostrowiec-Świętokrzyski
47.02931Sławomir KrólSW3255MZKS Alit Ożarów
48.02930Stanisław KrólSW4255MZKS Alit Ożarów
49.06410Włodzimierz KrólMA4197EKONAFT Radom
50.18813Krzysztof KrzystanekSW0140KS Sparta Dwikozy
51.09345Norbert KrzystanekSW4278Szkoły COGITO Kielce - Tarnobrzeg
52.07479Lech KubikSW3255Szlem Skarżysko Kościelne
53.08852Aleksander KulikSW4150UKS Olimp Skaryszew
54.17869Andrzej KwiatkowskiSW2244Szlem Skarżysko Kościelne
55.13206Mariusz LelonekSW2167Szlem Skarżysko Kościelne
56.08415Piotr LisowskiMA4209ZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
57.02940Robert ŁataśMA428GEOBEJUR Radom
58.11660Paweł ŁysekSW2.5278Szkoły COGITO Kielce - Tarnobrzeg
59.07480Zdzisław MadejSW3197Dream Team Kielce
60.07481Jacek MajSW4232Zielony Waluta Lokalna II Starachowice
61.09358Stanisława MaludzińskaSW2.546Kamienna Ostrowiec-Świętokrzyski
62.07975Jerzy MaludzińskiSW11277Kamienna Ostrowiec-Świętokrzyski
63.19173Jerzy MazurSW0175KS Sparta Dwikozy
64.18399Piotr MazurekMA1.5220TRAFIKA Radom
65.19652Marek NiedbałaSW0100KS Sparta Dwikozy
66.02954Włodzimierz NiedolazSW7300Kamienna Ostrowiec-Świętokrzyski
67.02955Wojciech NowakSW4190Szkoły COGITO Kielce - Tarnobrzeg
68.08281Edward NowomiejskiSW975UKS Olimp Skaryszew
69.11628Przemysław PacekSW1138Malwa Ostrowiec Świętokrzyski
70.10152Robert PasekMA2.5203ZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
71.08286Waldemar PełkaMA729GEOBEJUR Radom
72.18194Teresa PiaseckaSW1146Dream Team Kielce
73.06425Jerzy PielaMA4267EKONAFT Radom
74.15357Włodzimierz PieniążekMA2.5186FOTO-SOWA Puławy
75.06427Jerzy PodkańskiMA7267EKONAFT Radom
76.08460Andrzej ProkopSW4255MZKS Alit Ożarów
77.08423Henryk PuchałaSW5150UKS Olimp Skaryszew
78.06430Henryk PysiakMA4185TRAFIKA Radom
79.15913Adam RydzSW3150UKS Olimp Skaryszew
80.06434Andrzej SadowskiMA4143ZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
81.08310Tadeusz SaganMA4267EKONAFT Radom
82.02979Sławomir SarnaSW4232Zielony Waluta Lokalna II Starachowice
83.06911Andrzej SasinMA3186FOTO-SOWA Puławy
84.19651Mieczysław SawaSW0100KS Sparta Dwikozy
85.19655Krzysztof SowińskiSW0150Malwa Ostrowiec Świętokrzyski
86.17392Urszula StefaniakSW2135Dream Team Kielce
87.09371Zbigniew SwatSW2.5255MZKS Alit Ożarów
88.15176Szczepan SzumielewiczSW0.5205Szlem Skarżysko Kościelne
89.03002Marian TyrczMA11106FOTO-SOWA Puławy
90.06441Roman UrbańczykMA7289GEOBEJUR Radom
91.09210Tatiana VerkhosMA3186FOTO-SOWA Puławy
92.03004Marek WaglewskiSW5232Zielony Waluta Lokalna II Starachowice
93.03005Piotr WaluszewskiSW4300Kamienna Ostrowiec-Świętokrzyski
94.16738Jacek WąsikSW2197Dream Team Kielce
95.17390Zofia WciślikSW2150Dream Team Kielce
96.01193Janusz WiącekSW480KS Sparta Dwikozy
97.10742Konrad WicikSW1204Zielony Waluta Lokalna II Starachowice
98.15916Grzegorz WieczorkiewiczSW4300Kamienna Ostrowiec-Świętokrzyski
99.03010Sławomir WierzbowiczSW2116Szlem Skarżysko Kościelne
100.07494Artur WięckowskiSW4244Szlem Skarżysko Kościelne
101.03012Andrzej WiśniewskiSW5193Szlem Skarżysko Kościelne
102.11629Dariusz WoszczyckiSW2.575Malwa Ostrowiec Świętokrzyski
103.06443Stanisław WoźniakMA5209ZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
104.17480Wojciech WoźniakMA1.5220TRAFIKA Radom
105.06445Ryszard WójcikSW4150UKS Olimp Skaryszew
106.12695Leszek WójtowiczMA2203ZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom
107.06447Jan ZalewskiSW7150UKS Olimp Skaryszew
108.03021Janusz ZegadłoSW3197Dream Team Kielce

Łącznie 20143 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.bridge.kielce.com.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-12-15 g.14:23:20 (0.2508/118) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.