Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4597/23804 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP* O Puchar Burmistrza Dębicy
XIII OTP* w Brydżu Sportowym o Puchar Burmistrza Dębicy
http://www.pwzbs.pl/Wyniki/gpppw/2019/190407/index.html
niedziela, 7 kwietnia 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.01053
01126
Leszek Garbacik
Bogusław Nidecki
PK
PK
5
5
60.617035III
III
2.03170
05307
Cezary Góra
Zbigniew Papierniak
SL
SL
7
13
59.716131III
III
3.02736
03351
Stanisław Malinowski
Marek Michalski
PK
PK
5
5
59.125327 
 
4.01054
07617
Tadeusz Garbacik
Mirosław Sady
MP
MP
13
12
59.014523 
 
5.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
SL
13
21
57.373719 
 
6.15413
07312
Sławomir Reising
Dariusz Sosin
MP
MP
4
5
56.892915 
 
7.02676
12999
Jarosław Jurkiewicz
Adam Krysa
PK
PK
13
11
56.862111 
 
8.02681
02723
Mariusz Kita
Bogusław Lesiecki
MP
MP
12
12
55.67147 
 
9.10551
15111
Ryszard Jackowski
Marek Szczudło
PK
PK
4
2.5
54.76137 
 
10.10554
18018
Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
PK
PK
5
2.5
54.65116 
 
11.18554
16432
Hanna Leskiewicz
Grażyna Leskiewicz-Furdzik
MP
MP
3
1.5
53.63105 
 
12.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
5
53.2595 
 
13.01068
16778
Janusz Jarząbek
Jerzy Rybarski
PK
PK
5
2.5
53.1274 
 
14.07691
15757
Janusz Natorski
Marcin Wilczyński
MP
MP
5
5
53.0363 
 
15. 
12313
Zenon Bogacz
Leszek Mroczek
-
PK
0
2.5
52.8953 
 
16.11443
02748
Jerzy Grabowski
Roman Narewski
MP
MP
7
5
51.9832 
 
17.02820
02846
Józef Tokarz
Ryszard Woliński
MP
MP
7
12
51.5821 
 
18.01066
01195
Andrzej Janda
Zbigniew Wilisowski
PK
PK
5
5
51.3311 
 
19.11974
11153
Mirosław Homa
Jarosław Malawski
PK
PK
4
3
50.1011 
 
20.03464
18890
Adam Robak
Vasil Valchev
SL
ZP
13
4
49.6311 
 
21.02666
01171
Andrzej Hycnar
Stefan Skowron
PK
PK
13
12
49.3711 
 
22.12984
07621
Robert Mostek
Jerzy Wielgus
MP
MP
4
4
47.6511 
 
23.07322
07613
Andrzej Pietrucha
Marek Surmiak
MP
MP
7
5
47.1611 
 
24.14381
08882
Izabella Klar
Wiesława Rusek
PK
PK
2.5
0.5
47.1011 
 
25. 
14379
Bogdan Ortyl
Józef Turecki
-
PK
0
4
47.1011 
 
26.14361
01145
Jerzy Matelowski
Stanisław Pruś
PK
PK
3
5
46.5111 
 
27.01137
01155
Robert Piechota
Małgorzata Rojkowicz
PK
PK
5
5
46.0311 
 
28.15694
15239
Jan Grygowicz
Wiesław Stój
MP
MP
3
3
45.2011 
 
29.10555
12314
Wojciech Micek
Damian Smulski
PK
PK
4
4
42.6511 
 
30.07623
07619
Aleksandra Krakowska
Waldemar Krakowski
MP
MP
3
3
41.8211 
 
31.01183
01200
Tadeusz Szemraj
Józef Wrona
PK
PK
5
5
40.9511 
 
32.15112
10557
Zygmunt Szczudło
Zdzisław Żuber
PK
PK
2.5
3
39.9211 
 
33.19119
19118
Robert Czeryna
Elżbieta Powązka
MP
MP
0
0
35.1911 
 
34. 
19435
Maria Karolewska
Włodzimierz Rączka
-
DS
0
4
28.9311 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 826 punktów PKL, w tym 442 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pwzbs.pl/Wyniki/gpppw/2019/190407/index.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-09-23 g.10:03:55 (0.2364/78) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.