Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4501/23877 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTT*** GPPT 2018/19 (7)
OTT*** GPPT Łódź
piątek, 26 kwietnia 2019r., godz. 11:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.06551
13709
08979
01726
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
Krzysztof Jassem
Tomasz Winciorek
SW
SW
DS
MA
19
9
24
18
134.24349I
I
I
I
2.06620
06621
15120
12899
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
LU
LU
SL
SL
15
13
7
7
130.72301II
II
II
II
3.05464
07544
07025
07044
Witold Turant
Marek Tyran
Jerzy Zaremba
Piotr Żak
LD
LD
LD
LD
18
13
21
19
125.46259II
II
II
II
4.05084
03847
10533
18890
Tadeusz Kaczanowski
Jarosław Michałowski
Ryszard Pałasz
Vasil Valchev
ZP
KP
WP
ZP
19
18
11
4
125.22218 
 
 
 
5.04922
06973
09550
07869
Piotr Busse
Piotr Tuszyński
Jakub Wojcieszek
Sławomir Zawiślak
LB
LB
LB
LB
19
24
17
21
120.32177 
 
 
 
6.01781
15519
01617
05523
Andrzej Aleksandrzak
Piotr Kulesza
Przemysław Saliński
Artur Wójcik
WP
DS
DS
WP
15
7
9
12
111.62136 
 
 
 
7.16259
02966
02806
08308
Maciej Kliś
Stanisław Pająk
Wojciech Strzemecki
Kamil Walczyk
MP
SW
MA
SW
4
15
21
7
111.5195 
 
 
 
8.02673
05691
05718
09520
Marek Jaworski
Grzegorz Lewaciak
Jerzy Michałek
Marek Przybyła
MP
LD
SL
LD
13
18
21
5
109.0367 
 
 
 
9.02495
02497
08986
07722
Andrzej Kokoryka
Dariusz Koproń
Józef Małysz
Janusz Wesołowski
LU
LU
LU
PK
9
15
5
13
92.8537 
 
 
 
10.12999
09357
11550
12154
Adam Krysa
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
PK
PK
DS
DS
11
9
9
9
90.9433 
 
 
 
11.12127
07190
04602
13364
04707
Jarosław Bartosiński
Paweł Chindelewicz
Aleksander Kasprzak
Adam Lonski
Mirosław Szaliński
PM
PM
PM
PM
PM
7
12
18
7
12
90.3228 
 
 
 
 
12.02666
07341
12634
06994
Andrzej Hycnar
Ireneusz Kowalczyk
Monika Sautaux
Tomasz Wiśniewski
PK
SL
KP
SL
13
21
5
13
89.0124 
 
 
 
13.06554
05611
09138
05111
05732
07099
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
Danuta Kazmucha
Wit Klapper
Paweł Niedzielski
Jerzy Olczyk
DS
DS
WM
SL
WP
WP
19
21
17
21
18
9
85.1020 
 
 
 
 
 
14.10450
13438
06795
13060
Jacek Dmowski
Rafał Marks
Ewa Miszewska
Dominika Ogłoblin
OP
SL
WP
WP
13
11
19
4
85.0716 
 
 
 
15.05606
12987
05797
05876
Grzegorz Dziębowski
Witold Pietrzak
Karol Ruszkiewicz
Piotr Wulkiewicz
LD
PM
SL
PD
7
2.5
5
7
82.6011 
 
 
 
16.05574
14885
05624
08549
Przemysław Błaszczyk
Marcin Dobrowolski
Jacek Grzelczak
Anna Maduzia
LD
WP
LD
WP
15
7
13
7
80.527 
 
 
 
17.15595
01347
07809
05423
Maciej Dąbrowski
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
Jeremi Stępiński
OP
LU
LU
OP
9
18
17
19
80.263 
 
 
 
18.04665
04699
07725
15477
Kazimierz Omernik
Krzysztof Sikorski
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
PM
PM
MP
MP
19
19
12
5
79.431 
 
 
 
19.01318
04108
12197
11319
Stanisław Gołębiowski
Przemysław Janiszewski
Michał Klukowski
Przemysław Zawada
DS
MA
MP
MA
24
21
24
19
78.431 
 
 
 
20.05670
07093
05678
09303
Andrzej Kozikowski
Tomasz Krym
Adam Krysiak
Jarosław Łaszczuk
LD
LD
LD
LD
13
2.5
5
7
77.091 
 
 
 
21.05560
07079
05804
07117
Paweł Ambroziak
Zbigniew Frank
Jolanta Sendacka
Sławomir Sroczyński
LD
LD
LD
LD
5
5
13
5
76.631 
 
 
 
22.04887
04111
05374
09755
Olech Bestrzyński
Krzysztof Kotorowicz
Cezary Serek
Łukasz Witkowski
WP
WP
WP
SW
15
21
15
15
72.771 
 
 
 
23.03724
02671
03815
01744
Leszek Hejne
Ryszard Jaśkiewicz
Michał Lewiński
Krzysztof Wójcik
KP
MP
LB
DS
7
11
12
7
71.191 
 
 
 
24.16637
18760
17030
18763
Joanna Szymaszczyk
Joanna Zalewska
Anna Zaręba
Maria Zarzycka
MA
MA
MA
MA
2
2.5
3
1
70.581 
 
 
 
25.10455
18128
02519
06355
Mirosław Andrzejczak
Wojciech Kurkowski
Bartosz Matras
Lech Warwocki
LD
LU
LU
LD
4
4
7
9
68.641 
 
 
 
26.01054
17361
16716
16616
Tadeusz Garbacik
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
Paweł Sankowski
MP
MA
MA
MA
13
4
3
2
67.781 
 
 
 
27.15394
14027
15364
15492
Milan Chyliński
Łukasz Gałasiński
Dariusz Syncerek
Kamil Wszędybył
LD
LD
LD
LD
2
2
2
1.5
66.601 
 
 
 
28.11198
09385
06066
06121
Krzysztof Lipowski
Wojciech Morawski
Ludwik Piotrowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
ZP
ZP
4
3
9
4
65.061 
 
 
 
29.18417
16803
16456
16707
Robert Czernecki
Dariusz Kosiorek
Sylwester Sokół
Piotr Trębski
LD
LD
LD
MA
1
2
4
2.5
58.541 
 
 
 
30.04535
11296
10534
05856
Dariusz Bogucki
Artur Pomarański
Waldemar Sroczyński
Piotr Walczak
ZP
LU
LB
WP
13
5
11
21
57.301 
 
 
 
31.06802
07109
07114
07543
Tomasz Modrzejewski
Jerzy Ronke
Waldemar Skóra
Przemysław Teleszyński
LD
WP
LD
LD
11
13
13
13
56.931 
 
 
 
32.10895
05765
18762
05836
Beata Pietrzak
Rafał Pietrzyk
Ewa Sokół-Nawalny
Piotr Szczeciński
LD
LD
LD
LD
2.5
5
1.5
4
55.881 
 
 
 
33.05561
10563
18508
05830
Włodzimierz Andrejew
Paweł Klapper
Monika Kowner
Robert Stoliński
LD
SL
LD
WP
11
5
1.5
15
45.971 
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 7256 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/gpp/lodz/t/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-06-16 g.10:08:39 (0.3197/145) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.