Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4231/23920 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2018/2019
Liga Okręgowa Bielsko-Biała - sezon 2018/19
niedziela, 30 czerwca 2019r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.07279Kazimierz AnaszkoSL363BOSMAL Bielsko-Biała
2.13992Mariusz BakalarskiSL2112BOSMAL Bielsko-Biała
3.19873Janusz BakalarzSL012UTW ATH Bielsko-Biała
4.15974Bogdan BialikSL2.5139Geostan Bielsko-Biała
5.11958Bogusław BielSL2134MASKÓR Żywiec
6.03076Bożena BudzynSL7139Geostan Bielsko-Biała
7.07292Seweryn BumbarSL329BIESY Czechowice-Dziedzice
8.11955Janusz ChałupnikSL1.5134MASKÓR Żywiec
9.03091Andrzej CholewaSL5150Beskid Andrychów
10.03092Jerzy CholewaSL395TRYTON Skoczów
11.18485Jerzy DanelSL175BOSMAL Bielsko-Biała
12.19235Janusz DolińskiSL012UTW ATH Bielsko-Biała
13.18516Aleksander FedkoSL0.578UTW ATH Bielsko-Biała
14.18517Elżbieta GacekSL0.589UTW ATH Bielsko-Biała
15.10344Krzysztof GacekSL4139Geostan Bielsko-Biała
16.03144Marian GacekSL391BESKIDY PARK
17.18484Mariusz GawłowskiSL0.527MASKÓR Żywiec
18.19608Kazimierz GawronSL0128DINOZAURY PZ4/9
19.19606Ireneusz GórskiSL0106Beskid II Andrychów
20.16435Janusz HamryszakSL1.5117BESKIDY PARK
21.03194Sebastian HellerSL3145TRYTON Skoczów
22.03229Tomasz KadłubickiSL3150Beskid Andrychów
23.10616Piotr KamińskiSL5150Beskid Andrychów
24.18518Maria KobyniewiczSL0.523UTW ATH Bielsko-Biała
25.18742Andrzej KocurekSL1.5139Geostan Bielsko-Biała
26.18743Tomasz KocurekSL1.5139Geostan Bielsko-Biała
27.11867Maciej KrawczykSL245Beskid Andrychów
28.19206Iwona KręciochSL189UTW ATH Bielsko-Biała
29.19205Jarosław KręciochSL189UTW ATH Bielsko-Biała
30.19607Mirosław KurdzielSL0106Beskid II Andrychów
31.03299Wiesław KuśSL329TRYTON Skoczów
32.11956Bogdan MacierzyńskiSL2.5134MASKÓR Żywiec
33.18520Krystyna MaczyńskaSL012UTW ATH Bielsko-Biała
34.08532Mieczysław MadejSL4123BIESY Czechowice-Dziedzice
35.07369Zbigniew MańdokSL5123BIESY Czechowice-Dziedzice
36.15847Józef MendrekSL237TRYTON Skoczów
37.14533Maciej MendrekSL2145TRYTON Skoczów
38.18522Janina Miklaszewska-FalkiewiczSL023UTW ATH Bielsko-Biała
39.03370Jerzy MiśSL5139Geostan Bielsko-Biała
40.03375Jerzy MojżeszSL3112Geostan Bielsko-Biała
41.18523Barbara MolskaSL056UTW ATH Bielsko-Biała
42.03379Roman MosórSL4112BOSMAL Bielsko-Biała
43.18524Halina MoszyńskaSL023UTW ATH Bielsko-Biała
44.11957Andrzej MrowiecSL2.5134MASKÓR Żywiec
45.17607Jadwiga MysłowskaSL1.569BOSMAL Bielsko-Biała
46.09868Stanisław NowakSL452BESKIDY PARK
47.17976Tadeusz NowakSL1.5128DINOZAURY PZ4/9
48.18633Jolanta OkręglickaSL0.589UTW ATH Bielsko-Biała
49.03397Jerzy OleksySL4117BESKIDY PARK
50.09872Tadeusz OwczarzSL3117BESKIDY PARK
51.17973Zdzisław PędziałekSL2128DINOZAURY PZ4/9
52.19204Henryk PłonkaSL0106Beskid II Andrychów
53.07310Kazimierz PłusaSL429TRYTON Skoczów
54.07443Wiesław PuchałaSL5123BIESY Czechowice-Dziedzice
55.03449Jan PustelnikSL7101MASKÓR Żywiec
56.03461Jerzy RebajnSL494BOSMAL Bielsko-Biała
57.09887Andrzej ReclikSL2.573TRYTON Skoczów
58.03472Kazimierz RógSL9145TRYTON Skoczów
59.15846Krzysztof SałajSL2.573BIESY Czechowice-Dziedzice
60.03502Wiesław SmazaSL751TRYTON Skoczów
61.13138Józef SordylSL5123BIESY Czechowice-Dziedzice
62.15336Andrzej StarzykSL5150Beskid Andrychów
63.17383Łukasz StworzewiczSL2150Beskid Andrychów
64.17608Józef SuchySL0.567UTW ATH Bielsko-Biała
65.03525Aleksy SwobodaSL7145TRYTON Skoczów
66.12771Agata SzatanSL2.537BIESY Czechowice-Dziedzice
67.12772Dariusz SzatanSL2.537BIESY Czechowice-Dziedzice
68.07421Tadeusz SzendzielarzSL5123BIESY Czechowice-Dziedzice
69.03526Jan SzybalskiSL4112BOSMAL Bielsko-Biała
70.18528Barbara TarkoSL0.556UTW ATH Bielsko-Biała
71.19207Jolanta TrojanowskaSL0.567UTW ATH Bielsko-Biała
72.18455Pietro VinciSL1112BOSMAL Bielsko-Biała
73.19202Tomasz WacławSL0.5106Beskid II Andrychów
74.07422Stanisław WaliczekSL4139Geostan Bielsko-Biała
75.03611Zdzisław WróbelSL5117BESKIDY PARK
76.19209Danuta WylonSL023UTW ATH Bielsko-Biała
77.17606Jadwiga WysockaSL1.591BESKIDY PARK
78.19605Piotr ZacnySL0106Beskid II Andrychów
79.03619Maciej ZarębskiSL4150Beskid Andrychów
80.15338Tadeusz ZawadaSL1.591BESKIDY PARK
81.10925Kazimierz ZdebskiSL2.5102TRYTON Skoczów
82.15331Marek ŻywiołSL2128DINOZAURY PZ4/9

Łącznie 7873 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.slzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-06-18 g.19:55:30 (0.2401/93) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.