Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4328/23926 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** XXII Puchar Burmistrza Recza
XXII Puchar Burmistrza Recza GPPZ(#4)
Recz,03 maja 2019 r.
piątek, 3 maja 2019r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.12575
06116
Wojciech Bondarewicz
Radosław Szymczak
ZP
ZP
3
5
60.34100II
II
2.09387
06130
Cezary Jarmuł
Wojciech Waszkiewicz
ZP
ZP
7
4
60.2292III
III
3.05084
08350
Tadeusz Kaczanowski
Władysław Tomasiak
ZP
ZP
19
13
59.7485III
III
4.10402
02114
Tomasz Kalembkiewicz
Sebastian Rawlik
LB
LB
2.5
3
59.0979 
 
5.06090
13767
Robert Cylwik
Robert Zaciura
ZP
ZP
7
3
58.6272 
 
6.04944
05527
Andrzej Czepnik
Janusz Wygowski
WP
WP
5
11
58.1066 
 
7.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
57.9359 
 
8.01945
02395
Mirosław Bublewicz
Krzysztof Rogoziński
LB
LB
11
12
56.7253 
 
9.14145
11444
Katarzyna Abratkiewicz
Grzegorz Adamski
ZP
ZP
2.5
4
56.4246 
 
10.08341
08855
Jan Chmielewski
Janusz Wierucki
ZP
ZP
7
5
56.0840 
 
11.08825
06148
Cezary Kawiak
Andrzej Wójcik
ZP
ZP
5
7
55.9533 
 
12.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
55.6527 
 
13.05973
06152
Ryszard Kłosiński
Maciej Zembrzuski
ZP
ZP
7
7
55.6020 
 
14.06080
06144
Jerzy Sadowski
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
12
5
54.9119 
 
15.01982
02057
Andrzej Garczyński
Radosław Liskowiak
LB
LB
5
5
54.4018 
 
16.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
4
4
53.9717 
 
17.11401
02199
Robert Komar
Wiesław Żegilewicz
WP
LB
2.5
12
53.7516 
 
18.10385
08344
Wiesław Adamowicz
Jerzy Czeszewski
ZP
ZP
2.5
4
53.5815 
 
19.04906
11506
Jan Borychowski
Beata Golec
WP
LB
13
3
53.3614 
 
20.02000
02143
Janusz Hliwa
Mieczysław Stefański
LB
LB
7
7
52.3713 
 
21.15105
08340
Waldemar Folbrycht
Romuald Markowski
ZP
ZP
2
0.5
52.3712 
 
22.15633
14368
Bogusław Drozd
Andrzej Żmuda
ZP
ZP
3
3
52.3310 
 
23.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
7
7
51.779 
 
24.05081
05371
Marek Juszczak
Grzegorz Samol
WP
WP
5
5
51.258 
 
25.08330
02103
Paweł Marczak
Zdzisław Pleskot
LB
ZP
3
11
51.257 
 
26.05059
04829
Stanisław Janik
Marek Pietrzak
LB
PM
13
5
51.126 
 
27.02040
02102
Skarbimir Kozar
Czesław Plachimowicz
LB
LB
5
5
50.995 
 
28.11802
04798
Marek Banasiński
Mirosław Kopowski
PM
PM
12
12
50.824 
 
29.05988
06101
Stanisław Kulesza
Paweł Stężała
ZP
ZP
11
5
50.603 
 
30.08326
06074
Leszek Konieczny
Mieczysław Rogowski
ZP
ZP
5
5
50.262 
 
31.06042
02115
Zbigniew Nowak
Czesław Rekret
ZP
LB
4
4
50.041 
 
32.08833
09427
Zdzisław Michalski
Mariusz Wierzchowski
ZP
ZP
4
2.5
49.661 
 
33.15055
02094
Jerzy Dziemidowicz
Romuald Paszkowski
ZP
ZP
3
4
49.441 
 
34.02037
02116
Tadeusz Kowalicki
Andrzej Rękosiak
LB
LB
7
7
49.271 
 
35.05079
05544
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
WP
WP
7
5
48.971 
 
36.11371
17274
Maciej Chrobot
Marcin Dziembor
ZP
ZP
3
1.5
48.621 
 
37.05894
05903
Mirosław Bąk
Waldemar Bogusławski
ZP
ZP
2
3
48.491 
 
38.05983
06093
Marian Kryger
Marian Siwy
ZP
ZP
4
11
48.231 
 
39.06051
06066
Marek Ostrowski
Ludwik Piotrowski
ZP
ZP
7
9
48.151 
 
40.09679
12802
Krzysztof Meyer
Mariusz Pankiewicz
PM
PM
3
3
48.101 
 
41.11356
06018
Janusz Linkiewicz
Bogusław Maryńczak
ZP
ZP
4
5
47.591 
 
42.01967
02046
Aleksander Downar-Zapolski
Ryszard Kubacki
ZP
ZP
7
5
47.281 
 
43.06067
09394
Julian Pisarek
Marek Siech
ZP
ZP
13
5
46.901 
 
44.11094
11355
Jacek Adamczyk
Władysław Korbutowicz
ZP
ZP
3
5
46.551 
 
45.05967
05968
Sabina Kaźmierska
Aleksander Kaźmierski
ZP
ZP
9
11
46.251 
 
46.12269
06151
Tomasz Jakóbczak
Hanna Zembrzuska
ZP
ZP
4
9
45.471 
 
47.05889
09555
Patryk Araszkiewicz
Przemysław Klęsk
ZP
ZP
5
4
45.341 
 
48.09385
14835
Wojciech Morawski
Andrzej Pożerski
ZP
ZP
3
5
45.171 
 
49.05957
08841
Edward Kaczmarek
Mirosław Sankiewicz
ZP
ZP
9
5
45.041 
 
50.07906
02372
Andrzej Parmonik
Wiesław Pastuszko
LB
LB
5
7
44.221 
 
51.02099
02163
Stanisław Pietrzak
Henryk Tyburczy
ZP
ZP
4
5
43.061 
 
52.08819
08847
Marek Goraj
Marek Tuziemski
ZP
ZP
4
3
41.981 
 
53. 
 
Edward Buluk
Tadeusz Pelc
NZ
NZ
0
0
41.981 
 
54.18367
18368
Bożena Listwoń
Mieczysław Uniejewski
ZP
ZP
1
1.5
41.901 
 
55.06112
06115
Roman Szlachetka
Radosław Szopiński
ZP
ZP
12
7
41.681 
 
56.05893
05996
Jacek Batóg
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
7
12
41.591 
 
57.18877
18878
Bolesław Aleksandrowicz
Bogdan Lipiński
ZP
ZP
1
1
41.511 
 
58.08328
06072
Piotr Kiełczewski
Jan Przybyś
ZP
ZP
5
3
40.781 
 
59.01958
06017
Andrzej Czernow
Zenobiusz Marczuk
ZP
ZP
3
1.5
40.521 
 
60.06049
06136
Krzysztof Orzechowski
Kazimierz Wiliński
ZP
ZP
5
7
39.441 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1960 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.zzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-06-26 g.22:59:01 (0.2481/130) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.