Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4375/24081 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** Warmiński
"Warmiński" Olsztyn
niedziela, 2 czerwca 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04535
02946
Dariusz Bogucki
Andrzej Majcher
ZP
SW
15
9
63.38104II
II
2.04191
04412
Przemysław Bednarski
Dariusz Prawdzik
WM
WM
7
11
61.0495III
III
3.06186
11900
Sławomir Grędziński
Dawid Kołodziejski
WM
WM
7
2.5
59.9287III
III
4.04319
04347
Dariusz Kozłowski
Henryk Łakomski
WM
WM
12
12
58.3179 
 
5.04303
04474
Roman Kierznowski
Andrzej Sulima
WM
WM
21
11
57.6972 
 
6.03030
04506
Zbigniew Listewnik
Regina Wołek
WM
WM
1.5
2.5
57.6864 
 
7.04353
04405
Krzysztof Łukaszewicz
Krzysztof Pikus
WM
WM
13
19
57.4456 
 
8.04242
04509
Andrzej Fronczak
Janusz Wróblewski
WM
WM
18
9
56.7349 
 
9.04365
04497
Krzysztof Michalczyk
Mirosław Wilga
WM
WM
12
5
56.4741 
 
10.08593
12129
Marcin Bartoszewski
Grzegorz Deptuła
WM
WM
7
7
56.2734 
 
11.04797
04660
Ryszard Konopka
Marek Niesłuchowski
PM
PM
12
5
56.0326 
 
12.09037
04431
Mirosław Roesler
Zbigniew Rogowski
WM
WM
11
18
55.0221 
 
13.09357
11550
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
PK
DS
9
11
54.7619 
 
14.04240
09162
Dariusz Filipek
Jacek Trętowski
WM
WM
5
4
54.6218 
 
15.04305
04396
Marek Klepacki
Krzysztof Pakuła
WM
WM
7
9
54.5217 
 
16.07605
04381
Zdzisław Godlewski
Dariusz Nowak
WM
WM
5
2
54.3216 
 
17.04212
04523
Mirosław Cichocki
Piotr Żurakowski
WM
WM
19
13
53.8414 
 
18.04682
04699
Jacek Piotrowski
Krzysztof Sikorski
PM
PM
12
19
53.0413 
 
19.04284
04294
Leonard Jaskowiak
Józef Kamiński
WM
WM
12
9
52.9212 
 
20.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
7
11
52.8110 
 
21.16989
16439
Kazimierz Głowacki
Jerzy Plichtowicz
MA
WM
2.5
3
52.749 
 
22.04364
04413
Piotr Mazur
Grzegorz Probola
WM
WM
5
11
52.398 
 
23.04399
09245
Tomasz Patalan
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
4
5
52.316 
 
24.04735
04751
Wacław Wejknis
Andrzej Zaleski
PM
PM
17
9
51.985 
 
25.07572
04350
Ireneusz Jagielski
Jarosław Łosiak
MA
WM
7
11
51.424 
 
26.03636
04441
Mieczysław Lebiecki
Marek Słowikowski
WM
WM
2
4
51.262 
 
27.14444
04146
Edward Kończak
Ryszard Socha
WM
WM
3
3
51.161 
 
28.04345
04360
Tomasz Lisica
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
7
13
51.111 
 
29.04601
04621
Witold Kaliński
Marek Kryniewski
PM
PM
12
5
50.071 
 
30.07563
08388
Radosław Kozłowski
Tomasz Kuś
WM
WM
7
4
49.981 
 
31.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
49.801 
 
32.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
48.381 
 
33.13920
08271
Wojciech Adamkiewicz
Adam Karczmarz
MA
WM
4
5
47.921 
 
34.04279
04329
Jan Janiak
Zbigniew Krzepkowski
WM
WM
7
5
47.291 
 
35.04720
04275
Paweł Czacharowski
Mirosław Grodzki
WM
WM
1.5
5
46.981 
 
36.04186
04282
Janina Bakuła
Paweł Jarząbek
WM
WM
5
3
46.851 
 
37.03309
03311
Hanna Rohde
Krzysztof Rohde
WM
WM
1.5
1.5
46.731 
 
38.01139
01169
Irena Sadurska
Waldemar Sadurski
WM
WM
0
0
46.701 
 
39.04201
04385
Waldemar Borkowski
Stanisław Okuniewicz
WM
WM
3
4
45.901 
 
40.04791
01616
Andrzej Gumienny
Roman Walaszkowski
WM
WM
1
0
45.361 
 
41.09462
01163
Marek Serdyński
Andrzej Skoczylas
WM
WM
2
0
45.331 
 
42.04429
11761
Patryk Reszczyński
Krzysztof Tekielski
WM
WM
5
2.5
45.021 
 
43.04030
04017
Marek Nasiłowski
Iwona Puczyłowska
WM
WM
2.5
2.5
44.801 
 
44.04358
04469
Jakub Milkamanowicz
Tomasz Stopierzyński
WM
WM
2.5
5
44.671 
 
45.04808
04404
Krzysztof Pękała
Wiesław Pietrzak
WM
WM
2.5
5
44.251 
 
46.16544
17030
Hanna Ciuńczyk
Anna Zaręba
MA
MA
3
3
43.801 
 
47.13841
04848
Marek Parol
Maria Tomczewska
PM
PM
4
7
43.691 
 
48.01143
 
Zbigniew Pękala
Stanisław Stepnowski
WM
WM
0
0
43.151 
 
49.04438
 
Alina Gudecka
Małgorzata Kuczyńska
WM
-
2.5
0
42.831 
 
50.15194
15195
Halina Podlecka
Wiesław Podlecki
WM
WM
2
2.5
42.501 
 
51.04179
14401
Paweł Abramski
Mirosław Makuch
WM
WM
5
3
39.211 
 
52.04021
04025
Henryk Bałtronowicz
Jan Warda
WM
WM
2
1.5
34.181 
 
53. 
 
Jacek Ratyński
Robert Ziniewicz
-
-
0
0
33.931 
 
54. 
 
Pauza
Pauza
-
-
0
0
0.00  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1816 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.brydz.olsztyn.pl/warmia2019/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-10-19 g.00:24:56 (0.3484/118) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.