Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4362/24117 zbitka
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** XXVIII. Otwarte Mistrzostwa Ostrzeszowa, 10. Memoriał Marka Więcka
Otwarte Mistrzostwa Ostrzeszowa
sobota, 8 czerwca 2019r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK aPKL ks*
1.12382Zygmunt AdamskiDS21 
2.01781Andrzej AleksandrzakWP1516 
3.01215Dariusz ArtmańskiDS51 
4.11590Maciej BaranowskiSL1.514 
5.01785Tomasz BaranowskiOP51 
6.01234Kazimierz BednarekDS924 
7.14257Agnieszka BedykLD211 
8.11155Marek BendaOP417 
9.04885Zbigniew BeraWP41 
10.19315Marcel BłażejewskiWP01 
11.16213Dariusz BudnikDS31 
12.04921Cezary BuraWP970 
13.08485Grażyna BusseWP1530 
14.04922Piotr BusseLB1930 
15.17983John CatlowWP2.535 
16.15508Andrzej ChudyWP41 
17.01272Marek CzerepakDS1253 
18.14885Marcin DobrowolskiWP72 
19.04958Tomasz DorobekDS420 
20.12365Mirosław DrabczyńskiDS2.51 
21.01288Janusz DrozdowskiDS129 
22.17280Zbigniew DyderskiOP2.51 
23.09594Ewa DziekańskaDS91 
24.01291Krzysztof DziekańskiDS121 
25.05611Dominik FilipowiczDS2153 
26.07643Mieczysław FrąckowiakWP31 
27.07080Tomasz FreitagWP51 
28.01311Jerzy GładyszDS1210 
29.05004Marek GórnyWP512 
30.01803Stanisław GórskiOP55 
31.05021Tadeusz GrobysWP41 
32.10393Włodzimierz GrobysWP1.51 
33.18883Paweł HrybkowskiOP11 
34.07327Andrzej HuńkaOP41 
35.12852Jerzy JanioLD311 
36.13065Anna JankowskaDS413 
37.18713Jacek JasińskiWP01 
38.01820Marek JezierzańskiOP517 
39.01824Andrzej KazimierowiczOP41 
40.12139Remigiusz KaźmierczakDS375 
41.07088Jerzy KlimczakLD51 
42.05115Tomasz KlimczakDS2.575 
43.05116Zbigniew KlimczakWP31 
44.01381Piotr KlubińskiDS919 
45.05242Ewa KnapikWP51 
46.09096Piotr KobyłkaWP51 
47.07130Eugeniusz KonikOP45 
48.01826Janusz KościelnyWP94 
49.08188Robert KsiężopolskiDS4100II
50.17677Zdzisław KucDS1.51 
51.05155Jan KuczeraWP71 
52.15519Piotr KuleszaDS781 
53.15649Janusz KuśmierczykOP31 
54.05170Włodzimierz KwiatkowskiWP121 
55.01835Bogdan LipczakOP71 
56.01839Maciej MacewiczOP71 
57.05202Przemysław MachowczykWP124 
58.05203Sławomir MaciejewskiWP541 
59.08549Anna MaduziaWP72 
60.05700Mieczysław MagottOP31 
61.01840Leszek MajdańskiKP1587III
62.01478Zdzisław MalkiewiczDS41 
63.11295Sylwia MałolepszaWP01 
64.09595Jan MarcinkowskiDS51 
65.01483Adam MarcinowskiDS747 
66.05222Stefan MasternakWP512 
67.01847Bronisław MazurOP51 
68.01848Marek MazurOP558 
69.07152Jacek MazurkiewiczOP47 
70.05246Zofia MikołajczykWP41 
71.17483Daniel MrugałaWP0.51 
72.13092Wiesław MuzykiewiczWP214 
73.05282Jerzy NowakWP1318 
74.05286Ryszard NowickiWP51 
75.10479Krzysztof ObłójDS49 
76.05289Jerzy OfierskiDS320 
77.05291Ryszard OlenderekWP121 
78.03405Janusz PaliwodaSL41 
79.10533Ryszard PałaszWP1181 
80.11512Dariusz PannekDS2.51 
81.15122Wojciech PeisertDS2.51 
82.09006Adam PeszkeWP535 
83.05318Marek PiechocińskiWP51 
84.08769Sławomir PiechockiWP1118 
85.01868Włodzimierz PocztowskiOP715 
86.02382Sławomir PolakWP770 
87.05333Mirosław PowązkaDS31 
88.19313Anna PydyńskaWP01 
89.10318Barbara RadomskaDS413 
90.01590Piotr RatajskiDS56 
91.01599Maciej RochowiczDS519 
92.10495Łukasz RokitaDS493III
93.01608Marek RużyłoDS58 
94.05367Zbigniew SabałaWP121 
95.01617Przemysław SalińskiDS9100II
96.19316Adam SerafinWP01 
97.07111Ewa Serdiukow-TokarczykLD41 
98.01632Aleksander SkorupaDS51 
99.01635Jolanta SławentaDS564 
100.01636Józef SławentaDS564 
101.01641Zbigniew SobczykDS121 
102.01657Waldemar StaniszewskiDS38 
103.15044Piotr SurdykWP31 
104.09195Bogusława SzagałaOP41 
105.01888Jan SzagałaOP51 
106.05438Witold SzczepaniakWP51 
107.01674Włodzimierz SzczepanikDS1110 
108.01677Stanisław SzubaDS51 
109.10501Ireneusz SzulcDS593III
110.01679Jacek SzwedDS56 
111.07663Krzysztof SzymczakWP541 
112.01683Marian SzymonowiczDS111 
113.07542Marek TekieliLU71 
114.12140Damian TokarekWP0.51 
115.01705Małgorzata Turska-MarcinowskaDS747 
116.16987Henryk UrbańskiWP11 
117.01707Stanisław WachelDS524 
118.09201Tomasz WalaniaOP458 
119.05856Piotr WalczakWP2187III
120.07628Dariusz WarwasLD53 
121. Elżbieta WarwasNZ07 
122.05489Jacek WędrychowiczWP121 
123.05494Grzegorz WięcekDS31 
124.05523Artur WójcikWP1216 
125.12366Andrzej WójtowiczDS2.51 
126.01908Ryszard WójtowiczOP915 
127.15955Kazimierz WyszomirskiWP11 
128.05531Zdzisława ZabłockaDS31 
129.01910Roman ZabłockiOP51 
130.13122Sławomir ZagórskiDS31 
131.01916Dariusz ZbiegOP47 
132.05548Janusz ZwierzyńskiWP111 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2204 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-15 g.02:12:40 (0.3376/142) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.