Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4371/24148 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

III Kielecki Mityng ** Brydżowy
OTP** - I MTP
piątek, 14 czerwca 2019r., godz. 18:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.03496
03546
Marek Skulimowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
7
13
60.699749II
II
2.02921
02990
Tadeusz Kowalczewski
Adam Strzelecki
SW
SW
12
7
60.188844III
III
3.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
OP
9
19
60.098141III
III
4.04535
03881
Dariusz Bogucki
Tomasz Osiński
ZP
KP
15
12
57.427437 
 
5.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
13
57.196633 
 
6.06551
01726
Jacek Ciechomski
Tomasz Winciorek
SW
MA
19
18
56.545930 
 
7.13420
06973
Adam Cichoń
Piotr Tuszyński
MP
LB
3
24
56.375226 
 
8.02671
03847
Ryszard Jaśkiewicz
Jarosław Michałowski
MP
KP
11
18
55.494523 
 
9.02998
03020
Marcin Terelak
Grzegorz Zakrzewski
SW
SW
4
9
55.303719 
 
10.02888
02891
Zbigniew Borkowski
Bartosz Ceglarski
SW
SW
12
7
54.633015 
 
11.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
WM
WM
11
11
54.182312 
 
12.07043
07061
Sandra Różańska
Marek Różański
MA
MA
3
9
53.991910 
 
13.11471
02846
Maciej Rodzaj
Ryszard Woliński
MP
MP
9
12
53.70189 
 
14.18561
02919
Jerzy Daniel
Aleksander Knawa
SW
SW
4
13
53.23179 
 
15.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
4
3
53.20158 
 
16.07491
03005
Tadeusz Sobota
Piotr Waluszewski
SW
SW
7
5
52.28147 
 
17.16738
03021
Jacek Wąsik
Janusz Zegadło
SW
SW
2
3
52.22137 
 
18.08460
09371
Andrzej Prokop
Zbigniew Swat
SW
SW
5
2.5
52.16126 
 
19.14609
03012
Piotr Szczygieł
Andrzej Wiśniewski
SW
SW
4
5
51.87105 
 
20.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
51.7995 
 
21.06336
07869
Piotr Lutostański
Sławomir Zawiślak
WP
LB
18
21
51.4284 
 
22.02669
02760
Stanisław Jaros
Jerzy Pasich
MP
MP
5
7
51.0174 
 
23.08986
07722
Józef Małysz
Janusz Wesołowski
LU
PK
7
13
50.4153 
 
24.02495
01397
Andrzej Kokoryka
Piotr Korecki
LU
LB
11
7
49.9242 
 
25.01138
02976
Marek Pietraszek
Tomasz Raczkiewicz
PK
LU
18
12
49.8032 
 
26.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
49.6321 
 
27.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
5
49.6011 
 
28.02928
02806
Marek Kozdrach
Wojciech Strzemecki
SW
MA
5
21
49.4511 
 
29.07667
09433
Barbara Batkiewicz
Bogusław Wardzała
MP
MP
9
7
48.9811 
 
30.04161
08854
Bartosz Mer
Joanna Przytycka
MA
MA
3
3
48.8011 
 
31.18128
02525
Wojciech Kurkowski
Tadeusz Niedźwiadek
LU
LU
4
7
48.7911 
 
31.10687
02519
Lech Adach
Bartosz Matras
LU
LU
5
7
48.7911 
 
33.03103
03529
Robert Cimr
Jacek Szczerbowski
SL
SL
7
7
48.1311 
 
34.05670
05678
Andrzej Kozikowski
Adam Krysiak
LD
LD
15
5
48.1111 
 
35.01824
07431
Andrzej Kazimierowicz
Marek Witek
OP
SL
4
21
48.1011 
 
36.09367
07494
Stanisław Skrzypczak
Artur Więckowski
SW
SW
5
4
47.6911 
 
37.09357
11550
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
PK
DS
11
11
47.5011 
 
38.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
SL
SL
7
7
46.9111 
 
39.12846
03454
Andrzej Hermansdorfer
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
46.7211 
 
40.07975
15916
Jerzy Maludziński
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
11
4
46.0711 
 
41.06387
02672
Bogdan Gancarz
Stanisław Jaśkiewicz
MA
MP
4
7
46.0211 
 
42.06648
06802
Piotr Jurek
Tomasz Modrzejewski
MA
LD
18
11
45.4911 
 
43.01071
14688
Jan Kadula
Jacek Szczerba
PK
PK
12
4
45.3911 
 
44.15357
06441
Włodzimierz Pieniążek
Roman Urbańczyk
MA
MA
2.5
7
45.3811 
 
45.10533
18890
Ryszard Pałasz
Vasil Valchev
WP
ZP
11
4
45.1511 
 
46.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
SL
13
21
45.1011 
 
47.13709
02946
Grzegorz Głasek
Andrzej Majcher
SW
SW
9
9
44.9811 
 
48.02913
02958
Edmund Jas
Dariusz Nowek
SW
SW
7
5
44.9011 
 
49.07480
17390
Zdzisław Madej
Zofia Wciślik
SW
SW
3
2
42.3211 
 
50.16259
08308
Maciej Kliś
Kamil Walczyk
MP
SW
4
7
41.5311 
 
51.05691
05856
Grzegorz Lewaciak
Piotr Walczak
LD
WP
18
21
40.9811 
 
52.18195
18194
Anna Dawiec
Teresa Piasecka
SW
SW
0.5
1.5
35.0911 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1668 punktów PKL, w tym 874 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/kielce/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-21 g.13:12:03 (0.2586/114) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.