Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4371/24149 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

III Kielecki Mityng ** Brydżowy
OTP** - II MTP im. Jacka Janowskiego
sobota, 15 czerwca 2019r., godz. 10:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.06551
01726
Jacek Ciechomski
Tomasz Winciorek
SW
MA
19
18
66.5610151II
II
2.02919
02954
Aleksander Knawa
Włodzimierz Niedolaz
SW
SW
13
7
59.599246III
III
3.09357
11550
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
PK
DS
11
11
47.898543III
III
4.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
OP
9
19
37.377839 
 
5.08986
07722
Józef Małysz
Janusz Wesołowski
LU
PK
7
13
36.937136 
 
6.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
WM
WM
11
11
36.786432 
 
7.03847
18890
Jarosław Michałowski
Vasil Valchev
KP
ZP
18
4
35.335729 
 
8.01865
06973
Andrzej Pawlak
Piotr Tuszyński
OP
LB
17
24
30.965025 
 
9.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
5
27.074322 
 
10.02671
10533
Ryszard Jaśkiewicz
Ryszard Pałasz
MP
WP
11
11
25.113618 
 
11.03496
03546
Marek Skulimowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
7
13
23.782915 
 
12.05691
05856
Grzegorz Lewaciak
Piotr Walczak
LD
WP
18
21
21.932211 
 
13.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
SL
13
21
19.522010 
 
14.13709
02946
Grzegorz Głasek
Andrzej Majcher
SW
SW
9
9
17.811910 
 
15.03103
03529
Robert Cimr
Jacek Szczerbowski
SL
SL
7
7
16.89179 
 
16.06648
06802
Piotr Jurek
Tomasz Modrzejewski
MA
LD
18
11
15.56168 
 
17.06336
07869
Piotr Lutostański
Sławomir Zawiślak
WP
LB
18
21
15.52158 
 
18.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
14.70147 
 
19.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
13
13.96137 
 
20.01824
07431
Andrzej Kazimierowicz
Marek Witek
OP
SL
4
21
12.70116 
 
21.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
SL
SL
7
7
12.67105 
 
22.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
12.2695 
 
23.16380
17967
Jakub Andruszkiewicz
Rita Andruszkiewicz
MA
MA
4
2
10.9384 
 
24.02931
09371
Sławomir Król
Zbigniew Swat
SW
SW
4
2.5
8.7474 
 
25.09924
06441
Jacek Kowalski
Roman Urbańczyk
MA
MA
5
7
6.3053 
 
26.02489
02519
Jarosław Kaczorowski
Bartosz Matras
LU
LU
12
7
5.4442 
 
27.04105
16317
Andrzej Jakimiec
Marian Krasowski
PD
PD
5
7
4.2632 
 
28.07480
03021
Zdzisław Madej
Janusz Zegadło
SW
SW
3
3
3.9621 
 
29.18128
02525
Wojciech Kurkowski
Tadeusz Niedźwiadek
LU
LU
4
7
2.8511 
 
30.07667
09433
Barbara Batkiewicz
Bogusław Wardzała
MP
MP
9
7
0.1111 
 
31.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
4
3
-0.8111 
 
32.01030
01128
Marek Cyrkiel
Roman Opaliński
PK
PK
12
18
-1.6711 
 
33.07729
09785
Wojciech Paszko
Tomasz Twaróg
PK
MP
7
4
-2.5611 
 
34.04535
03881
Dariusz Bogucki
Tomasz Osiński
ZP
KP
15
12
-3.8911 
 
35.13993
01152
Grzegorz Cieślak
Grzegorz Rewer
LU
LU
5
9
-4.4411 
 
36.02495
01397
Andrzej Kokoryka
Piotr Korecki
LU
LB
11
7
-6.4111 
 
37.12009
04095
Mirosław Hryszko
Dariusz Hutnik
PD
PD
5
7
-6.8911 
 
38.06554
05675
Jarosław Cieślak
Mariusz Kraśnicki
DS
LD
19
9
-7.0711 
 
39.01138
02976
Marek Pietraszek
Tomasz Raczkiewicz
PK
LU
18
12
-9.3011 
 
40.04110
04161
Jakub Kotorowicz
Bartosz Mer
LU
MA
18
3
-11.3011 
 
41.16259
08308
Maciej Kliś
Kamil Walczyk
MP
SW
4
7
-11.7411 
 
42.01071
14688
Jan Kadula
Jacek Szczerba
PK
PK
12
4
-12.2211 
 
43.02913
02958
Edmund Jas
Dariusz Nowek
SW
SW
7
5
-14.9311 
 
44.12846
03454
Andrzej Hermansdorfer
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
-15.0411 
 
45.08854
07061
Joanna Przytycka
Marek Różański
MA
MA
3
9
-15.5211 
 
46.06374
06375
Ewa Chłopecka
Lech Chłopecki
MA
MA
4
5
-16.5611 
 
46.02669
02760
Stanisław Jaros
Jerzy Pasich
MP
MP
5
7
-16.5611 
 
48.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
-20.0411 
 
49.09367
07494
Stanisław Skrzypczak
Artur Więckowski
SW
SW
5
4
-23.3711 
 
50.11471
02846
Maciej Rodzaj
Ryszard Woliński
MP
MP
9
12
-40.0411 
 
51.07975
15916
Jerzy Maludziński
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
11
4
-46.1111 
 
52.02896
01066
Jarosław Dębicki
Andrzej Janda
SW
PK
5
5
-52.7411 
 
53.06387
02672
Bogdan Gancarz
Stanisław Jaśkiewicz
MA
MP
4
7
-55.3711 
 
54.02928
02806
Marek Kozdrach
Wojciech Strzemecki
SW
MA
5
21
-61.1511 
 
55.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
-65.1111 
 
56.18561
14609
Jerzy Daniel
Piotr Szczygieł
SW
SW
4
4
-122.6711 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1858 punktów PKL, w tym 972 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/kielce/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-21 g.13:11:58 (0.2704/122) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.