Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4371/24150 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

III Kielecki Mityng ** Brydżowy
OTP** - III MTP im. Mecenasa Kazimierza Ujazdowskiego
sobota, 15 czerwca 2019r., godz. 16:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
SL
SL
7
7
64.0110050II
II
2.01138
02976
Marek Pietraszek
Tomasz Raczkiewicz
PK
LU
18
12
61.349246III
III
3.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
4
3
60.448543III
III
4.02928
02806
Marek Kozdrach
Wojciech Strzemecki
SW
MA
5
21
59.987839 
 
5.06648
06802
Piotr Jurek
Tomasz Modrzejewski
MA
LD
18
11
58.247136 
 
6.01030
01128
Marek Cyrkiel
Roman Opaliński
PK
PK
12
18
57.586432 
 
7.02671
18890
Ryszard Jaśkiewicz
Vasil Valchev
MP
ZP
11
4
55.515729 
 
8.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
OP
9
19
54.935126 
 
9.06554
05675
Jarosław Cieślak
Mariusz Kraśnicki
DS
LD
19
9
54.634422 
 
10.07043
07061
Sandra Różańska
Marek Różański
MA
MA
3
9
54.593719 
 
11.01865
06973
Andrzej Pawlak
Piotr Tuszyński
OP
LB
17
24
54.563015 
 
12.03847
10533
Jarosław Michałowski
Ryszard Pałasz
KP
WP
18
11
53.982312 
 
13.04105
16317
Andrzej Jakimiec
Marian Krasowski
PD
PD
5
7
53.702010 
 
14.12846
03454
Andrzej Hermansdorfer
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
53.601910 
 
15.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
13
53.26179 
 
16.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
52.89168 
 
17.03496
03546
Marek Skulimowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
7
13
52.89158 
 
18.11471
02846
Maciej Rodzaj
Ryszard Woliński
MP
MP
9
12
52.14147 
 
19.09367
07494
Stanisław Skrzypczak
Artur Więckowski
SW
SW
5
4
52.09137 
 
20.06382
15916
Maciej Dobrzyński
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
7
4
51.58126 
 
21.06551
01726
Jacek Ciechomski
Tomasz Winciorek
SW
MA
19
18
51.38105 
 
22.16259
08308
Maciej Kliś
Kamil Walczyk
MP
SW
4
7
51.0595 
 
23.02489
02519
Jarosław Kaczorowski
Bartosz Matras
LU
LU
12
7
50.9584 
 
24.06336
07869
Piotr Lutostański
Sławomir Zawiślak
WP
LB
18
21
50.6874 
 
25.02917
02946
Paweł Kita
Andrzej Majcher
SW
SW
5
9
50.6263 
 
26.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
50.5753 
 
27.02896
01066
Jarosław Dębicki
Andrzej Janda
SW
PK
5
5
50.5532 
 
28.08986
07722
Józef Małysz
Janusz Wesołowski
LU
PK
7
13
50.3421 
 
29.04535
03881
Dariusz Bogucki
Tomasz Osiński
ZP
KP
15
12
50.2811 
 
30.05691
05856
Grzegorz Lewaciak
Piotr Walczak
LD
WP
18
21
50.1211 
 
31.16380
17967
Jakub Andruszkiewicz
Rita Andruszkiewicz
MA
MA
4
2
49.9711 
 
32.18128
02525
Wojciech Kurkowski
Tadeusz Niedźwiadek
LU
LU
4
7
49.2011 
 
33.02919
03020
Aleksander Knawa
Grzegorz Zakrzewski
SW
SW
13
9
49.1211 
 
34.05732
07099
Paweł Niedzielski
Jerzy Olczyk
WP
WP
18
9
48.9611 
 
35.12009
04095
Mirosław Hryszko
Dariusz Hutnik
PD
PD
5
7
48.7311 
 
36.02495
01397
Andrzej Kokoryka
Piotr Korecki
LU
LB
11
7
48.4311 
 
37.02913
14609
Edmund Jas
Piotr Szczygieł
SW
SW
7
4
48.2111 
 
38.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
48.1311 
 
39.09357
11550
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
PK
DS
11
11
48.0611 
 
40.10687
02523
Lech Adach
Ludwik Murat
LU
LU
5
4
48.0511 
 
41.13993
01152
Grzegorz Cieślak
Grzegorz Rewer
LU
LU
5
9
47.8511 
 
42.01824
07431
Andrzej Kazimierowicz
Marek Witek
OP
SL
4
21
47.2411 
 
43.04110
04161
Jakub Kotorowicz
Bartosz Mer
LU
MA
18
3
47.0611 
 
44.07975
02954
Jerzy Maludziński
Włodzimierz Niedolaz
SW
SW
11
7
46.7411 
 
45.06387
02672
Bogdan Gancarz
Stanisław Jaśkiewicz
MA
MP
4
7
46.6711 
 
46.07729
09785
Wojciech Paszko
Tomasz Twaróg
PK
MP
7
4
46.6011 
 
47.07667
09433
Barbara Batkiewicz
Bogusław Wardzała
MP
MP
9
7
46.5011 
 
48.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
5
45.4511 
 
49.13420
02669
Adam Cichoń
Stanisław Jaros
MP
MP
3
5
44.8911 
 
50.09924
06441
Jacek Kowalski
Roman Urbańczyk
MA
MA
5
7
44.3811 
 
51.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
44.3011 
 
52.02931
09371
Sławomir Król
Zbigniew Swat
SW
SW
4
2.5
43.3811 
 
53.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
SL
13
21
43.1511 
 
54.01071
14688
Jan Kadula
Jacek Szczerba
PK
PK
12
4
42.5811 
 
55.18194
 
Teresa Piasecka
Lech Piasecki
SW
-
1.5
0
40.9911 
 
56.07480
03021
Zdzisław Madej
Janusz Zegadło
SW
SW
3
3
38.1711 
 
57.03103
03529
Robert Cimr
Jacek Szczerbowski
SL
SL
7
7
38.1011 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1874 punkty PKL, w tym 980 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/kielce/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-12-12 g.22:51:46 (0.2725/124) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.