Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4503/24241 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTT*** GPPT 2018/19 (10)
Kongresowy Turniej Teamów - GPPT
piątek, 28 czerwca 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.07869
04922
05314
03920
Sławomir Zawiślak
Piotr Busse
Marcin Pędziński
Grzegorz Rojewski
LB
LB
WP
WP
21
19
15
13
152.36270I
I
I
I
2.15511
17167
13438
12123
Kacper Kopka
Tomasz Kiełbasa
Rafał Marks
Mateusz Stępiński
MA
MA
SL
MA
7
5
11
9
151.51239II
II
II
II
3.15519
10533
02804
02831
Piotr Kulesza
Ryszard Pałasz
Piotr Stopa
Włodzimierz Wala
DS
WP
MP
MP
7
11
13
19
149.52214II
II
II
II
4.05523
02673
05282
01770
Artur Wójcik
Marek Jaworski
Jerzy Nowak
Aleksander Zdybel
WP
MP
WP
MP
12
13
13
9
136.00189 
 
 
 
5.09357
06551
11550
06954
01726
Arkadiusz Majcher
Jacek Ciechomski
Piotr Marcinowski
Adam Suwik
Tomasz Winciorek
PK
SW
DS
MA
MA
11
19
11
18
18
135.64164 
 
 
 
 
6.07090
13411
03546
07544
Anna Kowalska
Michał Kaleta
Krzysztof Śliwoń
Marek Tyran
LD
SL
SL
LD
13
4
13
13
118.72139 
 
 
 
7.01437
12263
07221
11653
20031
Zdzisław Kunc
Anna Jaguszewska
Andrei Kavalenka
Igor Kravchenko
Marek Nowak
DS
MA
PD
PD
WP
11
4
5
7
0
114.71114 
 
 
 
 
8.01054
02519
03847
04823
Tadeusz Garbacik
Bartosz Matras
Jarosław Michałowski
Małgorzata Sawicka
MP
LU
KP
KP
13
7
18
18
99.4689 
 
 
 
9.18166
06697
19106
18724
Arkadiusz Wódkowski
Jarosław Kostrzewa
Piotr Piątkiewicz
Piotr Wierzbicki
MA
MA
MA
MA
2.5
11
1.5
1.5
71.8440 
 
 
 
10.01299
01220
01272
05611
01749
Karol Filipowicz
Grzegorz Bajek
Marek Czerepak
Dominik Filipowicz
Maciej Wręczycki
WP
DS
DS
DS
DS
13
11
12
21
17
71.7132 
 
 
 
 
11.02827
05574
07190
02121
Marek Urbański
Przemysław Błaszczyk
Paweł Chindelewicz
Ryszard Sakowicz
LB
LD
PM
LB
13
15
12
18
71.1630 
 
 
 
12.05670
05691
07114
05464
Andrzej Kozikowski
Grzegorz Lewaciak
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
LD
LD
15
18
13
18
70.8727 
 
 
 
13.15595
11600
08308
01739
Maciej Dąbrowski
Jarosław Stach
Kamil Walczyk
Rafał Wolański
OP
OP
SW
DS
9
9
7
7
69.5924 
 
 
 
14.07849
14782
14783
05856
Bogdan Szulejewski
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
Piotr Walczak
SW
DS
DS
WP
21
5
5
21
68.7722 
 
 
 
15.05084
05059
08978
02158
18890
Tadeusz Kaczanowski
Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
Zdzisław Świątek
Vasil Valchev
ZP
LB
LB
LB
ZP
19
13
15
13
4
68.3019 
 
 
 
 
16.18895
18896
16699
16586
Kacper Błasiak
Jakub Franczak
Arkadiusz Poziemski
Maciej Racewicz
DS
DS
DS
DS
1.5
1.5
3
2.5
65.5016 
 
 
 
17.13412
05859
09550
14965
Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
Jakub Wojcieszek
Marta Wójcik
LD
LD
LB
MA
5
12
17
3
65.3314 
 
 
 
18.19484
18861
18774
19482
19483
18996
Urszula Staniszewska
Małgorzata Dmowska
Ewa Orłowska
Magda Urbańska
Piotr Urbański
Natalia Węgleńska
MA
MA
MA
MA
MA
MA
1
1
1.5
0.5
0.5
1
64.7411 
 
 
 
 
 
19.06562
06615
07043
06898
Maciej Czajkowski
Jerzy Greś
Sandra Różańska
Włodzimierz Rutkowski
MA
MA
MA
MA
4
9
3
4
62.768 
 
 
 
20.05520
02934
03423
07603
Marek Wójcicki
Krzysztof Kujawa
Marek Pieczka
Tomasz Pilch
SL
SL
SL
SL
19
19
11
19
62.666 
 
 
 
21.14885
10450
08549
06795
Marcin Dobrowolski
Jacek Dmowski
Anna Maduzia
Ewa Miszewska
WP
OP
WP
WP
7
13
7
19
62.483 
 
 
 
22.01945
02114
02116
02174
Mirosław Bublewicz
Sebastian Rawlik
Andrzej Rękosiak
Wojciech Waszkowiak
LB
LB
LB
LB
11
3
7
12
58.991 
 
 
 
23.09491
02468
10721
02157
Rafał Niedzielski
Jerzy Brzustowski
Sławomir Czech
Paweł Szymonik
LU
LU
LU
LU
7
5
7
7
58.061 
 
 
 
24.17892
16898
16903
17935
17008
Aron Shindler
Maciej Kędzierski
Roman Madej
Ryszard Rosikiewicz
Filip Trojański
MP
MP
MP
DS
MA
2
4
2.5
2.5
2.5
58.021 
 
 
 
 
25.04535
06612
02013
11296
10403
Dariusz Bogucki
Jerzy Góralczyk
Andrzej Jeleniewski
Artur Pomarański
Andrzej Wielowieyski
ZP
PK
ZP
LU
ZP
15
5
18
5
3
57.411 
 
 
 
 
26.06131
05989
06080
06112
Marek Wawrzyniak
Jerzy Kullass
Jerzy Sadowski
Roman Szlachetka
ZP
ZP
ZP
ZP
7
7
12
12
56.611 
 
 
 
27.03170
07283
03464
03593
Cezary Góra
Jarosław Figlus
Adam Robak
Grzegorz Wodecki
SL
SL
SL
MP
7
13
13
5
55.431 
 
 
 
28.17384
12266
18128
06758
Joanna Derewońko
Marek Drukier
Wojciech Kurkowski
Tadeusz Luzak
MA
LD
LU
MA
4
5
4
12
52.771 
 
 
 
29.06116
05893
12575
06090
Radosław Szymczak
Jacek Batóg
Wojciech Bondarewicz
Robert Cylwik
ZP
ZP
ZP
ZP
5
7
4
7
52.421 
 
 
 
30.08253
10709
11089
08041
Witold Grochulski
Piotr Frankowski
Marek Michalczyk
Eligiusz Wojakowski
LU
LU
LU
LU
5
4
3
2
51.411 
 
 
 
31.08166
07052
17361
16716
Renata Dancewicz
Edmund Czubak
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
MA
MA
7
11
4
3
50.811 
 
 
 
32.03529
15120
03434
12899
Jacek Szczerbowski
Agnieszka Pietrzyk
Grzegorz Plewniak
Michał Wróbel
SL
SL
MP
SL
7
7
7
7
50.601 
 
 
 
33.07815
04887
06716
07000
Lena Leszczyńska
Olech Bestrzyński
Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
MA
WP
WP
MA
7
15
7
12
50.141 
 
 
 
34.18011
17721
17161
16875
Filip Parol
Jakub Bazyluk
Krzysztof Cichy
Edward Sucharda
MA
MA
MA
MA
3
3
5
5
49.761 
 
 
 
35.01291
09594
01599
01617
Krzysztof Dziekański
Ewa Dziekańska
Maciej Rochowicz
Przemysław Saliński
DS
DS
DS
DS
12
9
5
9
45.511 
 
 
 
36.01397
11834
02495
12927
Piotr Korecki
Jakub Jagodziński
Andrzej Kokoryka
Adam Waszkiewicz
LB
LU
LU
DS
7
5
11
4
44.781 
 
 
 
37.05876
09303
05797
05822
Piotr Wulkiewicz
Jarosław Łaszczuk
Karol Ruszkiewicz
Tomasz Spodenkiewicz
PD
LD
SL
LD
7
7
5
13
43.291 
 
 
 
38.17030
16255
15803
18760
Anna Zaręba
Joanna Kokot
Monika Suchodolska
Joanna Zalewska
MA
DS
PM
MA
3
2.5
3
2.5
43.031 
 
 
 
39.08854
09020
08929
04161
07061
Joanna Przytycka
Kazimierz Grzeszkowiak
Jan Mazurkiewicz
Bartosz Mer
Marek Różański
MA
MA
MA
MA
MA
3
4
7
4
9
37.311 
 
 
 
 
40.18014
18858
18778
18015
16616
18382
Krystyna Jędrzejewska
Michał Frączek
Robert Głodowski
Ireneusz Jędrzejewski
Paweł Sankowski
Jakub Urbanowicz
MA
MA
MA
MA
MA
MA
1
1.5
1.5
1.5
2.5
2
36.271 
 
 
 
 
 
41.02235
19445
07130
01608
Jacek Corn
Kajetan Granops
Eugeniusz Konik
Marek Rużyło
LB
WP
OP
DS
4
0.5
4
5
34.871 
 
 
 
42.04078
01833
14660
19426
Jan Gardocki
Andrzej Lamla
Zbigniew Ruchlicki
Ewa Skrzyniarz
PD
OP
PD
OP
7
2.5
3
0.5
24.621 
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 7120 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.kongres-slawa.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-12-12 g.23:16:33 (0.3236/189) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.