Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4380/24275 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

62. Kongres "Sława"
OTP* - 4 Kongresowy TP - miksty
sobota, 29 czerwca 2019r., godz. 15:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.11403
10581
Łucja Frąckowiak-Iwanicka
Stanisław Iwanicki
LB
LB
5
5
63.465025III
III
2.11296
18760
Artur Pomarański
Joanna Zalewska
LU
MA
5
2.5
63.174724III
III
3.12263
05059
Anna Jaguszewska
Stanisław Janik
MA
LB
4
13
61.694422 
 
4.04887
07815
Olech Bestrzyński
Lena Leszczyńska
WP
MA
15
7
61.454121 
 
5.13412
05859
Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
LD
LD
5
12
60.753819 
 
6.12362
01726
Justyna Stachowiak-Kluz
Tomasz Winciorek
WP
MA
7
18
59.513518 
 
7.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
58.553216 
 
8.17834
14783
Alicja Myśliwiec
Patryk Patreuha
DS
DS
1.5
5
56.732915 
 
9.13438
15803
Rafał Marks
Monika Suchodolska
SL
PM
11
3
56.712714 
 
10.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
LB
LB
5
5
56.522412 
 
11.18392
07501
Anna Stelmach
Jan Styczyński
SL
SL
1.5
5
56.512111 
 
12.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
56.36189 
 
13.16380
17967
Jakub Andruszkiewicz
Rita Andruszkiewicz
MA
MA
4
2
56.22158 
 
14.12450
18778
Katarzyna Dufrat
Robert Głodowski
MP
MA
15
1.5
55.25126 
 
15.03096
19371
Konrad Ciborowski
Magdalena Fornal
MP
MP
11
0
55.22105 
 
16.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
SL
SL
7
7
55.20105 
 
17.15259
11903
Dominika Ocylok
Paweł Szymaszczyk
DS
MA
2.5
9
54.5395 
 
18.16544
11550
Hanna Ciuńczyk
Piotr Marcinowski
MA
DS
3
11
53.9195 
 
19.15988
02775
Ryszard Cieślik
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
3
5
53.4184 
 
20.08485
07869
Grażyna Busse
Sławomir Zawiślak
WP
LB
15
21
53.1884 
 
21.08929
08854
Jan Mazurkiewicz
Joanna Przytycka
MA
MA
7
3
52.9474 
 
22.05084
16470
Tadeusz Kaczanowski
Agata Pyclik-Chojenka
ZP
ZP
19
2
52.9174 
 
23.06274
16217
Ryszard Kiełczewski
Patrycja Krupnik
SL
DS
18
1.5
52.7763 
 
24.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
1.5
2
52.6663 
 
25.06338
15858
Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
MA
MA
7
3
52.3653 
 
26.04922
05246
Piotr Busse
Zofia Mikołajczyk
LB
WP
19
4
51.9742 
 
27.09550
14965
Jakub Wojcieszek
Marta Wójcik
LB
MA
17
3
51.9542 
 
28.15519
04848
Piotr Kulesza
Maria Tomczewska
DS
PM
7
7
50.9732 
 
29.06551
16716
Jacek Ciechomski
Lena Ostrowska
SW
MA
19
3
50.9632 
 
30.03847
04823
Jarosław Michałowski
Małgorzata Sawicka
KP
KP
18
18
50.6421 
 
31.18861
01397
Małgorzata Dmowska
Piotr Korecki
MA
LB
1
7
50.3221 
 
32.18794
08978
Danuta Kaczmarek
Jacek Leśniczak
LB
LB
1.5
15
50.2711 
 
33.16255
15632
Joanna Kokot
Mateusz Strzelczyk
DS
DS
2.5
2.5
50.2211 
 
34.01054
05647
Tadeusz Garbacik
Daniela Jędrychowska
MP
LD
13
7
50.1411 
 
35.17969
12123
Anna Kosiorek
Mateusz Stępiński
MA
MA
2
9
49.7511 
 
36.09360
18011
Monika Maksymiuk
Filip Parol
MA
MA
3
3
49.4511 
 
37.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
49.3211 
 
38.17361
18890
Marta Makarewicz
Vasil Valchev
MA
ZP
4
4
48.5111 
 
39.19482
19483
Magda Urbańska
Piotr Urbański
MA
MA
0.5
0.5
48.4211 
 
40.11519
01711
Bożena Rakuzy
Lech Warężak
DS
DS
2.5
11
48.3611 
 
41.02495
18996
Andrzej Kokoryka
Natalia Węgleńska
LU
MA
11
1
48.3411 
 
42.13065
01369
Anna Jankowska
Piotr Kalinowski
DS
DS
4
7
48.2811 
 
43.06540
08166
Bartosz Chmurski
Renata Dancewicz
MA
MA
21
7
48.1611 
 
44.07849
17030
Bogdan Szulejewski
Anna Zaręba
SW
MA
21
3
48.1311 
 
45.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
47.9711 
 
46.18858
19484
Michał Frączek
Urszula Staniszewska
MA
MA
1.5
1
47.9011 
 
47.02590
18554
Józef Barczyk
Hanna Leskiewicz
MP
MP
7
3
47.7411 
 
48.07043
07061
Sandra Różańska
Marek Różański
MA
MA
3
9
47.6711 
 
49.12376
01772
Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
DS
DS
3
7
47.6611 
 
50.07090
07544
Anna Kowalska
Marek Tyran
LD
LD
13
13
46.0811 
 
51.17721
18495
Jakub Bazyluk
Alicja Jaskulecka
MA
LU
3
1.5
45.6311 
 
52.12158
06954
Izabella Jaworska
Adam Suwik
LD
MA
4
18
45.2611 
 
53.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
4
12
45.1511 
 
54.20028
 
Anna Kołodziejczyk
Aleksander Reczuch
DS
-
0
0
44.8411 
 
55.18354
18319
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
MA
MA
2
2.5
43.5711 
 
56.18896
18784
Jakub Franczak
Agnieszka Mankiewicz
DS
MA
1.5
1
42.8811 
 
57.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
2.5
2
42.8611 
 
58.09135
18966
Aleksandra Górska
Jacek Grzempowski
WP
WP
2.5
1
42.7211 
 
59. 
 
Magdalena Linkiewicz
Felix Szadendorf
-
-
0
0
42.3911 
 
60.18847
18848
Ewa Bączkowska
Narcyz Bączkowski
ZP
ZP
1.5
1
42.1711 
 
61.01833
19426
Andrzej Lamla
Ewa Skrzyniarz
OP
OP
2.5
0.5
41.1811 
 
62.09195
01888
Bogusława Szagała
Jan Szagała
OP
OP
4
5
41.1511 
 
63.18493
10318
Jarosław Chłądowicz
Barbara Radomska
DS
DS
1.5
4
41.1011 
 
64.01217
01433
Krystyna Augustyniak
Aleksander Kud
DS
LB
3
11
40.7411 
 
65.18014
18015
Krystyna Jędrzejewska
Ireneusz Jędrzejewski
MA
MA
1
1.5
38.8811 
 
66.17386
18293
Wojciech Potapczyk
Karolina Żwirko
DS
DS
0.5
0.5
37.7611 
 
67.19958
19959
Elżbieta Gazdecka
Kamil Gazdecki
LB
LB
0
0
37.1311 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1144 punkty PKL, w tym 622 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.kongres-slawa.pl/harmonogram/2019

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-10-23 g.13:37:23 (0.2829/144) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.