Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4380/24281 turniej par

szczegóły imprezy

62. Kongres "Sława"
Turniej dodatkowy O-4
poniedziałek, 1 lipca 2019r., godz. 20:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.03029
03454
Stanisław Adamczyk
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
66.9029
2.16616
06954
Paweł Sankowski
Adam Suwik
MA
MA
2.5
18
62.7825
3.18354
14728
Małgorzata Buduła
Kamil Nowak
MA
MA
2
13
62.2822
4.09491
09903
Rafał Niedzielski
Michał Witkowski
LU
SL
7
5
61.0818
5.14619
14782
Maksymilian Chodacki
Jakub Patreuha
SL
DS
9
5
60.8814
6.18493
16699
Jarosław Chłądowicz
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
1.5
3
59.5511
7.07052
07061
Edmund Czubak
Marek Różański
MA
MA
11
9
59.437
8.17161
16544
Krzysztof Cichy
Hanna Ciuńczyk
MA
MA
5
3
58.566
9.11903
09550
Paweł Szymaszczyk
Jakub Wojcieszek
MA
LB
9
17
55.065
10.18784
13438
Agnieszka Mankiewicz
Rafał Marks
MA
SL
1
11
53.885
11.01397
15519
Piotr Korecki
Piotr Kulesza
LB
DS
7
7
51.484
12.10721
08166
Sławomir Czech
Renata Dancewicz
LU
MA
7
7
51.183
13.16070
18495
Krystian Bączek
Alicja Jaskulecka
MA
LU
4
1.5
51.083
14.08929
04161
Jan Mazurkiewicz
Bartosz Mer
MA
MA
7
4
50.332
15.17834
12154
Alicja Myśliwiec
Mateusz Sobczak
DS
DS
1.5
11
49.971
16.01385
16183
Tomasz Klukowski
Zofia Miechowicz
DS
LB
5
5
49.431
17.16255
15632
Joanna Kokot
Mateusz Strzelczyk
DS
DS
2.5
2.5
49.371
18.12158
02806
Izabella Jaworska
Wojciech Strzemecki
LD
MA
4
21
48.631
19.18858
18382
Michał Frączek
Jakub Urbanowicz
MA
MA
1.5
2
48.491
20.15259
02157
Dominika Ocylok
Paweł Szymonik
DS
LU
2.5
7
47.771
21.09001
02401
Marek Matwijewicz
Zdzisław Rzucidło
LB
LB
4
5
47.411
22.09020
17969
Kazimierz Grzeszkowiak
Anna Kosiorek
MA
MA
4
2
45.141
23.01508
12871
Jarosław Molenda
Rafał Molenda
DS
DS
9
2.5
44.751
24.01437
11519
Zdzisław Kunc
Bożena Rakuzy
DS
DS
11
2.5
43.471
25.01287
01727
Marek Drecki
Artur Winkler
DS
DS
7
9
43.101
26.01239
01384
Robert Biel
Halina Klukowska
LB
DS
11
7
42.991
27.19445
18829
Kajetan Granops
Gerhard Langenmayr
WP
LB
0.5
0.5
42.661
28.11550
16716
Piotr Marcinowski
Lena Ostrowska
DS
MA
11
3
41.331
29.10260
05519
Piotr Śmieliński
Marcin Woźniak
WP
WP
3
9
40.491
30.02057
05208
Radosław Liskowiak
Andrzej Malenta
LB
WP
5
5
38.461
31.01224
06556
Marek Bałdysz
Sylwester Cieślak
DS
MA
13
12
33.381

Łącznie 342 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.kongres-slawa.pl/harmonogram/2019

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-10-20 g.12:01:16 (0.1948/72) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.