Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4397/24408 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

56. Mityng Łuczniczka**
Mityng Łuczniczka - turniej par - max
kpzbs.host4u.pl
sobota, 20 lipca 2019r., godz. 16:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.03644
04022
Adam Błachnio
Adam Wujków
KP
KP
13
17
62.209246II
II
2.04198
04405
Adolf Bocheński
Krzysztof Pikus
WM
WM
13
19
60.528744III
III
3.02013
11296
Andrzej Jeleniewski
Artur Pomarański
ZP
LU
18
5
60.418241III
III
4.05079
05340
Rafał Junik
Janusz Przybysz
WP
WP
7
9
60.087839 
 
5.08182
01749
Paweł Kowalczewski
Maciej Wręczycki
DS
DS
9
17
58.477337 
 
6.05568
05708
Zdzisław Beling
Janusz Makaruk
LD
LD
18
17
57.866935 
 
7.03847
18890
Jarosław Michałowski
Vasil Valchev
KP
ZP
18
4
57.786533 
 
8.03939
03978
Aleksander Skop
Jarosław Śmieszek
KP
KP
13
15
57.096131 
 
9.04944
05527
Andrzej Czepnik
Janusz Wygowski
WP
WP
5
11
57.065628 
 
10.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
56.955226 
 
11.09385
06066
Wojciech Morawski
Ludwik Piotrowski
ZP
ZP
3
9
56.884824 
 
12.03992
03999
Roman Wachowiak
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
18
5
56.704422 
 
13.04876
11293
Romuald Bartoszko
Radzisław Oczkowicz
WP
WP
5
5
56.623920 
 
14.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
7
11
56.343518 
 
15.17167
11550
Tomasz Kiełbasa
Piotr Marcinowski
MA
DS
5
11
55.433116 
 
16.05314
03920
Marcin Pędziński
Grzegorz Rojewski
WP
WP
15
13
55.252714 
 
17.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
7
54.962211 
 
18.15802
04707
Adam Suchodolski
Mirosław Szaliński
PM
PM
4
12
54.351910 
 
19.15120
03454
Agnieszka Pietrzyk
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
54.25189 
 
20.03841
04015
Jerzy Masłoń
Tomasz Woźniak
KP
KP
13
7
54.20179 
 
21.03635
09259
Dariusz Bartoś
Kazimierz Ligęza
KP
KP
3
5
54.17179 
 
22.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
53.99168 
 
23.09355
08052
Mariusz Grabowski
Bohdan Pliszka
KP
KP
9
7
53.93158 
 
24.03763
04012
Leszek Kawski
Andrzej Wojnowski
KP
KP
9
3
53.92147 
 
25.07849
01726
Bogdan Szulejewski
Tomasz Winciorek
SW
MA
21
18
53.70147 
 
26.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
53.41137 
 
27.08283
02966
Andrzej Iwański
Stanisław Pająk
SW
SW
13
15
53.27126 
 
28.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
WP
KP
9
9
53.00116 
 
29.12154
11319
Mateusz Sobczak
Przemysław Zawada
DS
MA
11
19
52.71116 
 
30.08370
12018
Bartłomiej Kamelski
Andrzej Wilemski
KP
KP
7
7
52.31105 
 
31.07090
07544
Anna Kowalska
Marek Tyran
LD
LD
13
13
52.1495 
 
32.17493
03933
Adam Seichter
Eugeniusz Seichter
KP
KP
2
12
52.1395 
 
33.17294
11800
Marek Bałabuch
Mariusz Krakowiak
KP
KP
2.5
5
51.9484 
 
34.06556
06661
Sylwester Cieślak
Waldemar Kałużyński
MA
MA
12
9
51.8574 
 
35.08328
06014
Piotr Kiełczewski
Adam Małdyk
ZP
ZP
5
4
51.8463 
 
36.03712
08075
Mirosław Graczkowski
Jerzy Kowalski
KP
KP
5
13
51.5963 
 
37.12127
07431
Jarosław Bartosiński
Marek Witek
PM
SL
7
21
51.5053 
 
38.16259
08308
Maciej Kliś
Kamil Walczyk
MP
SW
4
7
51.1742 
 
39.04261
04509
Lech Grabski
Janusz Wróblewski
WM
WM
7
9
51.1632 
 
40.11573
04848
Piotr Kazub
Maria Tomczewska
LD
PM
4
7
51.0932 
 
41.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
LB
LB
12
12
50.9421 
 
42.09387
06112
Cezary Jarmuł
Roman Szlachetka
ZP
ZP
7
12
50.8811 
 
43.11802
04793
Marek Banasiński
Krzysztof Kluf
PM
MA
12
12
50.8611 
 
44.16470
06131
Agata Pyclik-Chojenka
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
2
7
50.6311 
 
45.01826
05856
Janusz Kościelny
Piotr Walczak
WP
WP
9
21
50.3011 
 
46.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
9
50.2811 
 
47.05950
05134
Tadeusz Janczurewicz
Piotr Kozicki
WP
WP
5
5
50.1411 
 
48.03822
03821
Lech Łaniewski
Maciej Łaniewski
KP
KP
13
7
50.1311 
 
49.18320
17724
Michał Górski
Maksymilian Grochowski
MA
MA
2
2.5
49.5311 
 
50.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
49.3811 
 
51.04602
13364
Aleksander Kasprzak
Adam Lonski
PM
PM
18
7
48.9911 
 
52.19973
03868
Jarosław Hausman
Marek Nazarewicz
KP
KP
2
5
48.9711 
 
53.05606
05876
Grzegorz Dziębowski
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
7
7
48.5211 
 
54.04798
04829
Mirosław Kopowski
Marek Pietrzak
PM
PM
12
5
48.2111 
 
55.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
4
12
48.2011 
 
56.17495
05670
Robert Barankiewicz
Andrzej Kozikowski
LD
LD
2.5
15
47.9011 
 
57.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
4
4
47.5811 
 
58.10898
03785
Zbigniew Ehlert
Roman Kowalkowski
KP
KP
5
7
47.2711 
 
59.19011
16936
Marian Piasecki
Bolesław Radko
KP
KP
1.5
2
47.0111 
 
60.03714
03820
Andrzej Grela
Jarosław Łakomy
KP
KP
9
7
46.8811 
 
61.02121
06973
Ryszard Sakowicz
Piotr Tuszyński
LB
LB
18
24
45.9311 
 
62.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
45.8111 
 
63.04712
12680
Leszek Szkudlarek
Michał Wróblewski
PM
PM
9
4
45.6511 
 
64.12983
08903
Janusz Kobylarski
Olga Zabulewicz
PM
PM
5
5
45.3411 
 
65.03696
03867
Leszek Falkowski
Jan Nawrocki
KP
KP
13
9
44.9111 
 
66.03884
10012
Wiesław Paczkowski
Waldemar Zieliński
KP
KP
5
4
44.8611 
 
67.03843
20047
Józef Matuszewski
Witold Posadzy
KP
KP
5
0
44.7711 
 
68.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
44.4911 
 
69.16380
17967
Jakub Andruszkiewicz
Rita Andruszkiewicz
MA
MA
4
2
44.4711 
 
70.03739
03954
Jarosław Jamroszczak
Maciej Sukniak
KP
KP
3
3
44.2711 
 
71.05403
05508
Piotr Solecki
Robert Włodkowski
WP
WP
7
5
43.6911 
 
72.08117
04852
Grażyna Brewiak
Marta Sikora
PM
PM
19
4
43.6511 
 
73.17061
06911
Urszula Kielak
Andrzej Sasin
MA
MA
2.5
3
43.2011 
 
74.07052
10043
Edmund Czubak
Łukasz Kalbarczyk
MA
MA
11
7
43.1911 
 
75.17228
17318
Mirosław Derwojed
Andrzej Łoziński
KP
KP
2
2
43.1711 
 
76.16787
12046
Justyna Graniczny
Przemysław Kacprzak
KP
KP
2
4
42.5011 
 
77.19063
16853
Małgorzata Bajerska-Wasilius
Zbigniew Mossakowski
KP
KP
1.5
3
42.1711 
 
78.09389
13571
Jan Damazyn
Józef Kurnik
ZP
KP
2
3
42.0011 
 
79.03761
12042
Waldemar Kamiński
Jerzy Tomasik
KP
KP
7
5
41.8511 
 
80.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
40.4111 
 
81.18172
18992
Marek Skonieczny
Danuta Żmudzka
KP
KP
1.5
1.5
36.5111 
 
82.04535
03724
Dariusz Bogucki
Leszek Hejne
ZP
KP
15
7
35.6611 
 
83.18459
16323
Ewa Kubiak
Halina Pientka
KP
KP
0.5
2.5
33.9311 
 
84.05944
12006
Adam Hintertan
Danuta Krupnik
PD
MA
12
7
26.7711 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2506 punktów PKL, w tym 1318 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.latala.pl/wyniki/190720/index.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-09-17 g.03:36:21 (0.4016/178) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.