Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4389/24422 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

Turniej Trzech Granic**
OTP** - Grand Prix Dolnego Śląska
niedziela, 28 lipca 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.16184
15519
Tomasz Bartnicki
Piotr Kulesza
LB
DS
5
7
60.50100II
II
2.06580
06924
Piotr Dybicz
Jan Sikora
MA
MA
11
12
60.3092III
III
3.04109
03345
Łukasz Brede
Zbigniew Mącior
WP
SL
17
18
59.1586III
III
4.05568
07099
Zdzisław Beling
Jerzy Olczyk
LD
WP
18
9
58.1779 
 
5.01273
01380
Janusz Czerniawski
Zdzisław Klimczak
DS
DS
4
4
57.1973 
 
6.01590
01679
Piotr Ratajski
Jacek Szwed
DS
DS
5
5
57.1466 
 
7.01224
01713
Marek Bałdysz
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
13
7
56.7360 
 
8.18251
15913
Elżbieta Lis
Adam Rydz
DS
SW
2
3
56.4254 
 
9.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
7
9
56.1047 
 
10.02013
11296
Andrzej Jeleniewski
Artur Pomarański
ZP
LU
18
5
55.9041 
 
11.18869
18871
Dominik Hołyś
Piotr Zborowski
DS
DS
1.5
1.5
55.3135 
 
12.01311
01408
Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
DS
DS
12
5
54.6928 
 
13.18402
15120
Kazimierz Donder
Agnieszka Pietrzyk
SL
SL
0.5
7
54.5122 
 
14. 
 
Petr Bahnik
Eva Bahnikova
CZE
CZE
6
6
54.2220 
 
15.09994
10343
Adam Małecki
Waldemar Marczyński
LB
LB
5
3
54.1919 
 
16.09003
13776
Zbigniew Samek
Roman Wisłocki
DS
DS
9
0.5
54.1917 
 
17.01632
01707
Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
DS
DS
5
5
52.8416 
 
18.08144
08194
Ireneusz Siemieniako
Leszek Urbańczyk
DS
DS
5
4
52.1415 
 
19.02235
19988
Jacek Corn
Henryk Wiciński
LB
LB
4
0
52.1214 
 
20.06556
08435
Sylwester Cieślak
Adam Tomczyński
MA
MA
12
4
51.9813 
 
21.01718
01725
Bogumił Wegner
Dariusz Wincenty
DS
DS
12
11
51.9612 
 
22.18284
01556
Aleks Bukat
Jan Pawlikaniec
DS
WP
2
5
51.9511 
 
23.01234
01437
Kazimierz Bednarek
Zdzisław Kunc
DS
DS
9
11
51.6910 
 
24.14307
09996
Jadwiga Bakalarska
Krzysztof Sinicki
LB
LB
2
4
51.629 
 
25.01455
12374
Roland Lippik
Zdzisław Patreuha
DS
DS
5
5
51.588 
 
26.04906
11423
Jan Borychowski
Krzysztof Buzała
WP
WP
13
5
51.177 
 
27.13181
01571
Sławomir Bogdanowicz
Tadeusz Pogwizd
DS
DS
3
5
50.995 
 
28.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
50.774 
 
29.13065
10318
Anna Jankowska
Barbara Radomska
DS
DS
4
4
50.763 
 
30. 
 
Philipp Bleifuss
Ewa Neumann
GER
GER
6
6
50.732 
 
31.09549
01502
Maciej Bielawski
Mirosław Miłaszewski
DS
DS
13
19
50.681 
 
32.07906
02436
Andrzej Parmonik
Krzysztof Tumielewicz
LB
LB
5
9
50.651 
 
33.02307
02367
Stefan Kubies
Bogumił Olszewski
LB
LB
7
5
50.621 
 
34.03469
18392
Marzena Ropska
Anna Stelmach
SL
SL
5
1.5
50.301 
 
35.15217
11519
Zofia Diakowska
Bożena Rakuzy
DS
DS
3
2.5
49.281 
 
36.16213
10479
Dariusz Budnik
Krzysztof Obłój
DS
DS
3
4
48.821 
 
37.14165
07628
Sylwester Gołdyn
Dariusz Warwas
DS
LD
2.5
5
48.741 
 
38.12382
01231
Zygmunt Adamski
Longin Bartnik
DS
OP
2
7
48.721 
 
39.09575
12964
Krzysztof Komenda
Konstanty Pawlikaniec
DS
DS
5
3
48.571 
 
40.01220
01438
Grzegorz Bajek
Jerzy Kurianowicz
DS
DS
11
5
48.191 
 
41.06559
14060
Tadeusz Cymbalista
Adam Szuszkiewicz
DS
DS
5
3
48.181 
 
42.05059
05523
Stanisław Janik
Artur Wójcik
LB
WP
13
12
48.171 
 
43.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
12
47.671 
 
44.18671
13830
Dariusz Gwiazda
Tadeusz Szczęch
DS
DS
1
2
47.591 
 
45.08165
01621
Marek Czerniawski
Wojciech Sękowski
DS
DS
4
5
46.861 
 
46.01641
01711
Zbigniew Sobczyk
Lech Warężak
DS
DS
12
11
46.851 
 
47.02671
16140
Ryszard Jaśkiewicz
Andrzej Szepczyński
MP
MP
11
4
46.801 
 
48.09563
01604
Jerzy Gdeczyk
Jerzy Romańczyk
DS
DS
4
5
46.761 
 
49.16217
16183
Patrycja Krupnik
Zofia Miechowicz
DS
LB
1.5
5
45.941 
 
50.01216
01722
Andrzej Augustyniak
Józef Wiese
DS
DS
5
5
45.931 
 
51.01423
12448
Adam Król
Andrzej Leszczyński
DS
DS
3
3
45.911 
 
52.12914
17301
Łukasz Frąckowiak
Arkadiusz Jaranowski
LB
LB
2.5
2.5
45.141 
 
53.02205
02396
Leszek Baranowski
Marek Wejchan-Rotowicz
LB
LB
5
5
44.891 
 
54.18493
01682
Jarosław Chłądowicz
Michał Szymkowiak
DS
LB
1.5
4
44.481 
 
55.08139
01613
Stanisław Owocki
Marek Rzeszutek
DS
DS
2
7
43.821 
 
56.18925
 
Andrzej Bojda
Marta Bojda
DS
-
1.5
0
42.681 
 
57.14511
13843
Elżbieta Gołdyn
Stanisław Gołdyn
DS
DS
1.5
2
41.181 
 
58. 
 
Markus Ruge
Chris Vos
GER
GER
6
6
38.551 
 
59. 
 
Jolana Hejduková
Zdeněk Laštovička
CZE
CZE
6
6
37.011 
 
60.19409
01215
Marzena Artmańska
Dariusz Artmański
DS
DS
0.5
5
36.631 
 
61.01247
01482
Zbigniew Bobak
Stefan Małowiecki
DS
DS
3
3
32.411 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1998 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/zgorzelec/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-13 g.09:33:52 (0.2640/132) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.