Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4408/24508 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

41. Podkarpacki Mityng Brydżowy
OTP** ELECTRICS CUP
czwartek, 15 sierpnia 2019r., godz. 16:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.18197
01115
Andrzej Knap
Krzysztof Martens
PK
WP
5
24
68.667538II
II
2.14234
01206
Jakub Zawada
Jacek Znamirowski
PK
PK
9
15
66.756935III
III
3.12999
12154
Adam Krysa
Mateusz Sobczak
PK
DS
11
11
66.066432III
III
4.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
DS
DS
17
13
61.385930 
 
5.03423
05520
Marek Pieczka
Marek Wójcicki
SL
SL
11
19
60.675427 
 
6.01128
01138
Roman Opaliński
Marek Pietraszek
PK
PK
18
18
60.354925 
 
7.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
59.104422 
 
8.01007
20074
Zygmunt Bącal
Karol Kędziora
PK
PK
7
0
58.663920 
 
9.01024
01147
Władysław Chodziński
Tadeusz Przybyło
PK
PK
7
9
57.353417 
 
10.02934
16145
Krzysztof Kujawa
Andrzej Proczkowski
SL
PK
19
2.5
56.802915 
 
11.14728
09643
Kamil Nowak
Tomasz Sielicki
MA
MA
13
7
56.702412 
 
12.14619
11550
Maksymilian Chodacki
Piotr Marcinowski
SL
DS
9
11
55.991910 
 
13.01053
01126
Leszek Garbacik
Bogusław Nidecki
PK
PK
5
5
55.60158 
 
14.01149
08969
Jerzy Puchała
Jerzy Włoch
PK
PK
5
3
55.50147 
 
15.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
OP
OP
9
7
55.03137 
 
16.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
SL
13
21
54.85137 
 
17.15870
01159
Andrzej Kulasa
Grzegorz Rusinek
PK
PK
2.5
3
54.78126 
 
18.02507
07939
Grzegorz Kułak
Elżbieta Waniurska
LU
LU
13
7
54.58116 
 
19.07712
07729
Aleksander Bobko
Wojciech Paszko
PK
PK
5
7
54.25105 
 
20.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
MA
MA
21
19
54.0595 
 
21.02703
07940
Marcin Krawczyk
Piotr Waniurski
MP
MP
12
12
53.4784 
 
22.01108
01157
Hanna Łazarska
Jadwiga Roźniatowska
PK
PK
4
3
52.7574 
 
23.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
2
2
52.5674 
 
24.01027
01142
Stanisław Cisek
Jan Porada
PK
PK
5
5
52.2063 
 
25.18402
15120
Kazimierz Donder
Agnieszka Pietrzyk
SL
SL
0.5
7
52.0653 
 
26.06978
01208
Tomasz Ukraiński
Adam Żarnowski
PK
PK
12
12
51.7642 
 
27.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
13
12
51.1632 
 
28.11320
09297
Robert Kwiatkowski
Janusz Szeremeta
PK
PK
4
4
51.1021 
 
29.07221
01207
Andrei Kavalenka
Stanisław Zych
PD
PK
7
5
51.0511 
 
30.01019
08516
Andrzej Byzdra
Zbigniew Niezgoda
PK
PK
7
4
50.8611 
 
31.01183
01910
Tadeusz Szemraj
Roman Zabłocki
PK
OP
5
5
50.2811 
 
32.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
49.7611 
 
33.07667
09433
Barbara Batkiewicz
Bogusław Wardzała
MP
MP
9
7
49.5811 
 
34.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
11
17
48.8311 
 
35.01162
01170
Stanisław Sadło
Mieczysław Sipowicz
PK
PK
5
5
48.6911 
 
36.19981
19113
Robert Brak
Anna Cisek
PK
PK
0
0
48.6011 
 
37.01006
01067
Zdzisław Baryła
Leszek Jarosz
PK
PK
4
4
48.5411 
 
38.10558
11316
Henryk Piasecki
Jan Worek
PK
PK
3
1.5
48.2711 
 
39.16380
17967
Jakub Andruszkiewicz
Rita Andruszkiewicz
MA
MA
4
2
47.5011 
 
40.01001
 
Andrzej Ankiersztejn
Katarzyna Bąk
PK
PK
4
0
46.8911 
 
41.14379
01189
Józef Turecki
Tadeusz Urbanek
PK
PK
4
5
46.6011 
 
42.11834
02495
Jakub Jagodziński
Andrzej Kokoryka
LU
LU
5
11
45.9711 
 
43. 
 
Ana Frances
Ignacio Jimenez
ESP
ESP
6
6
45.9711 
 
44.01037
01069
Stanisław Drobot
Tomasz Jędrzejek
PK
PK
9
4
45.4411 
 
45. 
 
Gozman Geneno Diaz
Esther Penalba Herraiz
ESP
ESP
6
6
43.9611 
 
46.13087
06612
Mariusz Czesnar
Jerzy Góralczyk
PK
PK
2.5
5
43.5711 
 
47.01058
01146
Marian Górecki
Robert Przybyło
PK
PK
5
7
42.3511 
 
48.11299
17540
Wacław Gruszczyński
Leokadia Weryńska-Leja
PK
PK
3
1.5
42.1811 
 
49.20033
12629
Dominik Magryś
Tomasz Magryś
PK
PK
0
2
41.2811 
 
50.01071
14688
Jan Kadula
Jacek Szczerba
PK
PK
12
4
41.1711 
 
51. 
11195
Krystyna Sum
Tadeusz Sum
PK
PK
0
1
40.8911 
 
52.01066
18018
Andrzej Janda
Zbigniew Niziołek
PK
PK
5
2.5
40.8311 
 
53.19347
18839
Adam Maryniak
Janusz Słonina
PK
PK
0
0.5
40.5511 
 
54. 
 
Maria Alonso
Teresa Rosales
ESP
ESP
6
6
38.3811 
 
55.18676
09473
Tadeusz Dańczak
Jadwiga Żulińska
PK
PK
1
2
35.4511 
 
56. 
19980
Tomasz Niemiec
Dominik Puchała
PK
PK
0
0
31.8911 
 
57.15771
 
Adam Pelc
Jerzy Pelc
PK
PK
2
0
31.8511 
 
58. 
 
Marcin Dziuba
Seweryn Kulec
PK
PK
0
0
30.7111 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1456 punktów PKL, w tym 774 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pwzbs.pl/Wyniki/pmb/2019/pary/W-190815.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-04-09 g.12:29:32 (0.2277/130) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.