Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4412/24525 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

47. Grand Prix Warszawy
47th Grand Prix of Warsaw
OTP* - 1. KTP o puchary "Espresso Service" - Miksty
piątek, 23 sierpnia 2019r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
1.01223
04108
Cathy Bałdysz
Przemysław Janiszewski
DS
MA
19
21
67.305427
2.07782
10793
Piotr Butryn
Natalia Sakowska
MA
MA
15
15
63.495226
3.07069
07033
Grażyna Wyczółkowska
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
5
13
62.595025
4.12362
01726
Justyna Stachowiak-Kluz
Tomasz Winciorek
WP
MA
7
18
60.694824
5.12123
15803
Mateusz Stępiński
Monika Suchodolska
MA
PM
9
3
60.454623
6.19663
17479
Ewa Wawrowska
Janusz Wawrowski
MA
MA
1
4
58.724523
7. 
 
Patrycja Górska-Zarzecka
Dariusz Kuśmider
-
-
0
0
57.414322
8.13438
13060
Rafał Marks
Dominika Ogłoblin
SL
WP
11
4
57.274121
9.06909
11319
Anna Sarniak
Przemysław Zawada
OP
MA
21
19
57.233920
10.17361
02806
Marta Makarewicz
Wojciech Strzemecki
MA
MA
4
21
57.123819
11.07043
07061
Sandra Różańska
Marek Różański
MA
MA
3
9
56.953618
12.18861
14450
Małgorzata Dmowska
Piotr Makohin
MA
MA
1
2
56.693417
13.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
56.603216
14.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
56.243116
15.08117
12503
Grażyna Brewiak
Wojciech Uszynski
PM
MA
19
13
56.182915
16.07814
04848
Piotr Kuźmicz
Maria Tomczewska
MA
PM
1.5
7
55.992714
17.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
WM
WM
11
11
55.942513
18.06620
06621
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
LU
LU
15
13
55.572412
19.06530
06959
Jerzy Cel
Zofia Szuchnik
MA
MA
4
4
55.312211
20.16716
06954
Lena Ostrowska
Adam Suwik
MA
MA
4
18
55.292010
21. 
 
Sergei Mironov
Anastasia Mironova
RUS
RUS
6
6
54.99189
22.16450
16428
Alicja Rybak
Grzegorz Rybak
MA
MA
2.5
2.5
54.98179
23.06512
06513
Jerzy Boczar
Maria Boczar
MA
MA
5
4
54.89158
24.07051
15264
Edward Branicki
Alina Filipkowska
MA
MA
5
0.5
54.86137
25.06591
06711
Grzegorz Fijałkowski
Hanna Koziorowska
MA
MA
9
5
54.80116
26.18037
06956
Marzena Landowska
Bogdan Szlacheta
MA
MA
1
7
54.25116
27.08929
14749
Jan Mazurkiewicz
Agnieszka Piesiewicz
MA
MA
7
2
54.24116
28.17854
14416
Dariusz Krakowiak
Irena Pruszko
MA
MA
2.5
1.5
53.99105
29.01115
04852
Krzysztof Martens
Marta Sikora
WP
PM
24
4
53.85105
30.16470
06131
Agata Pyclik-Chojenka
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
2.5
7
53.65105
31.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
53.6495
32.09020
16637
Kazimierz Grzeszkowiak
Joanna Szymaszczyk
MA
MA
4
2
53.6395
33.18354
18319
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
MA
MA
2
2.5
53.6295
34.18014
18015
Krystyna Jędrzejewska
Ireneusz Jędrzejewski
MA
MA
1.5
1.5
53.4995
35.17625
05856
Honorata Sobolewska
Piotr Walczak
MA
WP
2.5
21
53.3184
36.06822
12680
Anna Nosalska
Michał Wróblewski
PM
PM
7
4
53.3184
37.17843
16000
Mariana Hernandez
Szymon Superson
MA
MP
2
2.5
53.0484
38.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
5
52.9174
39.15595
07090
Maciej Dąbrowski
Anna Kowalska
OP
LD
9
13
52.9074
40.13412
05859
Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
LD
LD
5
12
52.8374
41. 
 
Petr Bahnik
Eva Bahnikova
CZE
CZE
6
6
52.7263
42.14535
14536
Lesław Klader
Dorota Mosakowska
MA
MA
4
2
52.3963
43.08946
04838
Małgorzata Sokołowska
Grzegorz Sokołowski
LD
KP
4
4
52.2963
44.06973
17030
Piotr Tuszyński
Anna Zaręba
LB
MA
24
3
52.2763
45.11403
10581
Łucja Frąckowiak-Iwanicka
Stanisław Iwanicki
LB
LB
7
5
52.2653
46.03184
12272
Artur Guła
Anna Makarewicz
SL
MA
15
5
52.2553
47.16380
17967
Jakub Andruszkiewicz
Rita Andruszkiewicz
MA
MA
4
2
52.1453
48.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
52.0942
49.06488
06717
Wiesław Andruk
Jolanta Krogulska
MA
MA
9
19
51.9642
50.08849
04161
Ewa Łukasiewicz
Bartosz Mer
MA
MA
0.5
4
51.6342
51.04198
04491
Adolf Bocheński
Ewa Tutaj
WM
WM
13
5
51.5432
52.12450
07809
Katarzyna Dufrat
Piotr Kołuda
MP
LU
15
17
51.4432
53.10720
06810
Maria Düm
Andrzej Musiał
MA
MA
2.5
3
51.3732
54.06661
10119
Waldemar Kałużyński
Mirosława Siwek
MA
MA
9
5
51.3132
55.06706
01643
Apolinary Kowalski
Ewa Sobolewska
WM
OP
24
15
51.2321
56.06374
06375
Ewa Chłopecka
Lech Chłopecki
MA
MA
4
5
51.1921
57.17155
06990
Sławomir Bąk
Urszula Górecka-Wideryńska
MA
MA
4
3
51.1421
58.06686
06729
Adam Kolipiński
Małgorzata Skonieczna
MA
MA
1.5
0.5
51.0511
59.10043
10217
Łukasz Kalbarczyk
Urszula Kędzierska
MA
MA
7
5
50.9311
60.18801
18486
Radosław Rozman
Irena Wilczyńska
MA
MA
1.5
1
50.9211
61.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
50.8511
62.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
4
12
50.8211
63.12263
16829
Anna Jaguszewska
Tomasz Zaleski
MA
PD
4
5
50.7711
64.06551
12158
Jacek Ciechomski
Izabella Jaworska
SW
LD
19
4
50.7211
65.18757
06628
Zofia Hordyńska
Krzysztof Hordyński
MA
MA
0.5
3
50.6911
66.05634
10895
Włodzimierz Jakowicki
Beata Pietrzak
WP
LD
7
2.5
50.6111
67.18856
18857
Mariola Oleszyńska
Tomasz Rochowicz
MA
MA
0
0
50.4511
68.16296
16675
Jerzy Bejma
Joanna Kilanowicz-Bosek
MA
MA
3
3
50.2811
69.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
3
3
50.1411
70.06527
08116
Wanda Buszkowska
Edward Windorpski
MA
MA
3
4
49.9611
71.06752
17998
Jacek Lipiński
Joanna Serwatowska
MA
MA
4
1.5
49.5611
72.07830
19684
Jerzy Pawelec
Anna Smoluchowska
MA
MA
5
1
49.4511
73.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
9
7
49.4511
74.15156
13463
Hanna Probola
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
2.5
3
48.8011
75.07704
02157
Ilona Bobko
Paweł Szymonik
PK
LU
5
7
48.7511
76.06441
09210
Roman Urbańczyk
Tatiana Verkhos
MA
MA
7
4
48.3111
77.07063
07065
Dorota Tokaj-Wojtczuk
Rafał Wojtczuk
MA
MA
7
7
48.3111
78.06811
18774
Jacek Musiał
Ewa Orłowska
MA
MA
3
2
48.1811
79.07777
17951
Ewa Banaszkiewicz
Jakub Bojanowski
MA
MA
15
1.5
48.1311
80.16434
16274
Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
SL
SL
3
5
48.1311
81.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
OP
9
19
47.6811
82.06023
18392
Andrzej Matysek
Anna Stelmach
ZP
SL
3
1.5
47.4911
83.18858
19484
Michał Frączek
Urszula Staniszewska
MA
MA
1.5
1
47.2911
84.06832
13033
Teresa Olczyk
Andrzej Pertkiewicz
MA
LU
5
5
46.7111
85.06929
06995
Ewa Skopińska
Piotr Witkowski
MA
MA
12
9
46.5511
86.16997
16996
Joanna Klamczyńska
Marek Klamczyński
MA
MA
1
1
46.0311
87.04461
04355
Karolina Macielak
Mariusz Macielak
MA
MA
3
5
46.0111
88.17692
04166
Anna Nożyńska
Piotr Tokarski
MA
MA
2
2
45.9911
89.19470
 
Tamara Cesarz
Jerzy Wasiljew
MA
-
1
0
45.9411
90.18479
04793
Magdalena Czajkowska
Krzysztof Kluf
MA
MA
2
12
45.8911
91.14619
16544
Maksymilian Chodacki
Hanna Ciuńczyk
SL
MA
9
3
45.7811
92.18996
09213
Natalia Węgleńska
Grzegorz Witkowski
MA
MA
1
4
45.6311
93.13695
08297
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
2.5
7
45.6211
94.06716
07000
Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
WP
MA
7
12
45.4211
95.14112
06924
Magda Budzyńska
Jan Sikora
MA
MA
2.5
12
45.3411
96. 
15913
Katarzyna Brewińska
Adam Rydz
-
SW
0
3
45.1511
97.08854
07871
Joanna Przytycka
Piotr Zieliński
MA
MA
3
5
45.0011
98.06516
06517
Andrzej Borewicz
Halina Borewicz
MA
MA
11
9
44.6911
99.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
4
4
44.6411
100.18796
18795
Karol Kasperkiewicz
Małgorzata Maruszkin
MA
MA
1.5
1.5
44.5811
101.08166
09491
Renata Dancewicz
Rafał Niedzielski
MA
LU
7
7
43.9111
102.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
LB
LB
5
5
43.8511
103.17969
14417
Anna Kosiorek
Maciej Mosakowski
MA
MA
2
2.5
43.7311
104.09360
18011
Monika Maksymiuk
Filip Parol
MA
MA
3
3
43.1911
105.19230
18371
Roman Dukindorf
Zofia Dukindorf
MA
MA
1
1
43.1611
106.19508
17654
Magdalena Mańkowska
Michał Mańkowski
MA
MA
1.5
2
43.0011
107.10340
06992
Michał Tuczyński
Jolanta Wilkosz
MA
MA
2
1.5
42.9011
108.06629
10148
Włodzimierz Ilnicki
Paulina Klimentowska
MA
PM
17
7
42.8611
109. 
19747
Grzegorz Chmielewski
Elżbieta Tomczuk
-
MA
0
0
42.2411
110.19375
19132
Zbigniew Kozerski
Jadwiga Nycz
MA
MA
1.5
1
40.8911
111.06721
18603
Edward Krusiewicz
Mirosława Swoboda
MA
MA
7
1.5
40.4211
112.16495
03023
Marek Janota
Teresa Roszkowska-Śliź
MA
MA
2.5
1
40.1311
113.08543
19122
Marek Jaroszkiewicz
Anna Zalewska
MA
MA
2.5
1
39.6111
114.17657
17233
Krystyna Frąckiewicz
Jan Kosieradzki
MA
MA
1.5
1.5
39.2011
115.17675
19475
Janusz Królikowski
Mariola Miklaszewska
MA
MA
2.5
1.5
39.1511
116.10356
06837
Agnieszka Jonczyk
Marek Osiecki
MA
PM
3
11
38.9811
117.18816
18831
Józef Nowik
Janina Orłowska
MA
MA
1.5
1.5
38.4911
118.18822
16833
Barbara Jablonowska
Ted Jablonowski
MA
MA
0
0.5
37.5111
119.11593
13918
Anna Sencerz
Wojciech Wojsa
MA
MA
2.5
0.5
36.1611
120.19245
19244
Krzysztof Klimczak
Małgorzata Wachowska
MA
MA
1
1
33.9511

Łącznie 2150 punktów PKL, w tym 1166 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/GPW/GPW2019/new_program.php

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-09-17 g.03:35:23 (0.5101/250) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.