Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4443/24787 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

Vilnius Cup
Vilnius Cup
Grand Prix Polski Teamów w Wilnie
piątek, 11 października 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL
1.05732
05611
06815
07099
08899
04740
Paweł Niedzielski
Dominik Filipowicz
Piotr Nawrocki
Jerzy Olczyk
Marcin Osmański
Piotr Wiankowski
POL
POL
POL
POL
POL
POL
0
0
0
0
0
0
129.54298
2. 
 
 
 
Zoran Koldzic
Igor Curlin
Pavel Gomerov
Dmitri Prokhorov
SRB
SRB
RUS
RUS
0
0
0
0
121.30270
3. 
 
13616
06658
 
07060
Georgi Matushko
Morten Bilde
Arunas Jankauskas
Jacek Kalita
Mikhail Krasnosselski
Sławomir Latała
RUS
DNK
LTU
POL
RUS
POL
0
0
0
0
0
0
121.22247
4.01318
08979
11550
06973
Stanisław Gołębiowski
Krzysztof Jassem
Piotr Marcinowski
Piotr Tuszyński
POL
POL
POL
POL
0
0
0
0
116.73225
5.04163
18197
 
10370
13037
08158
Andrei Arlovich
Andrzej Knap
Ron Pachtman
Erikas Vainikonis
Artur Wasik
Piotr Zatorski
LTU
ESP
ISR
LTU
ESP
POL
0
0
0
0
0
0
116.72203
6. 
19120
 
 
19121
 
Janet de Botton
David Bakhshi
Thomas Charlsen
Thor Erik Hoftaniska
Artur Malinowski
Dror Padon
GBR
GBR
NOR
NOR
GBR
ISR
0
0
0
0
0
0
110.43180
7.11319
04762
04111
02806
Przemysław Zawada
Konrad Araszkiewicz
Krzysztof Kotorowicz
Wojciech Strzemecki
POL
POL
POL
POL
0
0
0
0
103.45158
8.11860
 
 
 
Milan Macura
Lars Arthur Johansen
Erik Klems
Michal Kopecky
CZE
NOR
CZE
CZE
0
0
0
0
103.21136
9.15595
16645
07849
08308
Maciej Dąbrowski
Piotr Jasiński
Bogdan Szulejewski
Kamil Walczyk
POL
POL
POL
POL
0
0
0
0
84.32114
10.05730
05675
12154
07543
Wiesław Niciński
Mariusz Kraśnicki
Mateusz Sobczak
Przemysław Teleszyński
POL
POL
POL
POL
0
0
0
0
84.2391
11.01347
07809
13438
11903
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
Rafał Marks
Paweł Szymaszczyk
POL
POL
POL
POL
0
0
0
0
83.5769
12.14157
04040
14186
04042
Sonata Simanaitiene
Jerzy Gober
Ramunas Grigoraitis
Janusz Kowalewski
LTU
POL
LTU
POL
0
0
0
0
83.1058
13.07242
04250
06706
01539
05363
04451
Vytautas Vainikonis
Bogusław Gierulski
Apolinary Kowalski
Wojciech Olański
Jerzy Russyan
Jerzy Skrzypczak
LTU
LTU
POL
LTU
POL
LTU
0
0
0
0
0
0
81.0754
14. 
 
 
 
Aarne Rummel
Toivo Jullis
Ivar Kalma
Marko Tenn
EST
EST
EST
EST
0
0
0
0
80.7750
15. 
 
05176
05341
01661
 
May Sakr
Nikolaos Delimpaltadakis
Michał Kwiecień
Jacek Pszczoła
Włodzimierz Starkowski
Vasileios Vroustis
LBN
GRC
POL
USA
POL
GRC
0
0
0
0
0
0
79.5346
16.13364
04531
11809
03960
Adam Lonski
Marek Barylewski
Krzysztof Mielnik
Radosław Szczepański
POL
POL
POL
POL
0
0
0
0
78.0643
17.12220
04402
04424
04473
Kazimierz Konefał
Ryszard Pichla
Jerzy Ratkowski
Jerzy Sukow
POL
POL
POL
POL
0
0
0
0
76.8939
18.10450
06795
18033
07854
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
Marek Stankiewicz
Witalis Talar
POL
POL
POL
POL
0
0
0
0
75.6035
19. 
 
 
 
Soren Caspersen
Sophie Bune
Soren Bune
Christian Lahrmann
DNK
DNK
DNK
DNK
0
0
0
0
75.5131
20. 
 
 
 
Can Berktas
Ramazan Burak Baskan
Ahmet Kahraman
Sinan Tatlicioglu
TUR
TUR
TUR
TUR
0
0
0
0
75.3327
21.08950
14276
11656
04842
Iwona Czajka
Pavel Klebanovich
Elena Shokhan
Leszek Sztyrak
POL
BLR
BLR
POL
0
0
0
0
74.7023
22.09643
14420
06540
14728
Tomasz Sielicki
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
Kamil Nowak
POL
POL
POL
POL
0
0
0
0
73.2920
23.20110
 
20111
 
Andrius Michailovas
Martynas Jovaisa
Povilas Lukinskas
Mindaugas Vrubliauskas
LTU
LTU
LTU
LTU
0
0
0
0
73.1716
24.02904
06382
02966
03003
Janusz Gawęcki
Maciej Dobrzyński
Stanisław Pająk
Hubert Urban
POL
POL
POL
POL
0
0
0
0
72.3612
25.19268
 
19349
 
Remigijus Mackus
Rolandas Babickas
Marius Barysas
Žilvinas Zencevičius
LTU
LTU
LTU
LTU
0
0
0
0
71.278
26. 
 
 
 
Vilmar Vahe
Tanel Koivupuu
Marek Kolk
Jaanus Maripuu
EST
EST
EST
EST
0
0
0
0
71.104
27. 
 
 
 
PG Eliasson
Tommy Bergdahl
Gunnar Elmroth
Henrik Wegnelius
SWE
SWE
SWE
SWE
0
0
0
0
70.931
28. 
 
18833
 
Gennadii Rybnikov
Yuliy Chumak
Oleg Rovyshyn
Boris Shukhmeister
UKR
UKR
UKR
UKR
0
0
0
0
70.081
29. 
 
 
 
 
 
Mark Moran
John Carroll
Nick Fitzgibbon
Tom Hanlon
Hugh McGann
Adam Mesbur
IRL
IRL
IRL
IRL
IRL
IRL
0
0
0
0
0
0
69.801
30. 
 
 
 
 
 
Zigfrid Zvezdin
Sergey Matushko
Ilia Postovalov
Polina Smirnova
Maria Vinogradova
Vsevolod Zubov
RUS
RUS
RUS
RUS
RUS
RUS
0
0
0
0
0
0
69.501
31. 
 
 
 
Pavel Vorobei
Dmitri Rogov
Vitold Sliva
Andrez Voronov
RUS
RUS
RUS
RUS
0
0
0
0
69.011
32. 
 
 
 
Tor Helness
Jon Aabye
Martin Andresen
Oyvind Saur
NOR
NOR
NOR
NOR
0
0
0
0
66.841
33. 
04165
07228
12357
Jonas Drobulis
Ihar Radziukevich
Alvydas Saulis
Aleh Tsimakhovich
LTU
BLR
LTU
BLR
0
0
0
0
66.771
34.14783
07164
14782
07277
Patryk Patreuha
Sviatlana Badrankova
Jakub Patreuha
Aliaksandr Prakapenka
POL
BLR
POL
BLR
0
0
0
0
66.511
35.19415
 
19416
 
Vitalii Zuban
Petro Karlikov
Yury Lukke
Kostyantyn Trifonov
UKR
UKR
UKR
UKR
0
0
0
0
66.451
36.15259
 
16255
 
Dominika Ocylok
Vygintas Balzekas
Joanna Kokot
Audrius Mizeikis
POL
LTU
POL
LTU
0
0
0
0
65.461
37. 
 
 
 
Nir Khutorsky
Peter Haw
Leong Jiamin
Aviv Zeitak
ISR
SGP
SGP
ISR
0
0
0
0
64.721
38. 
 
 
 
Adam Stokka
Gunnar Andersson
Peter Carlsson
Magnus Ekman
SWE
SWE
SWE
SWE
0
0
0
0
63.901
39.17231
04303
04360
 
Stanisław Król
Roman Kierznowski
Mirosław Makatrewicz
Bruno Rubenis
POL
POL
POL
LVA
0
0
0
0
63.541
40. 
 
 
 
Sergejs Birins
Ugis Jansons
Janis Neimanis
Ivars Rubenis
LVA
LVA
LVA
LVA
0
0
0
0
62.431
41.05097
03170
03464
03512
05856
07431
Janusz Kalida
Cezary Góra
Adam Robak
Wojciech Sołtysik
Piotr Walczak
Marek Witek
POL
POL
POL
POL
POL
POL
0
0
0
0
0
0
59.391
42.04535
05574
01019
02013
11296
Dariusz Bogucki
Przemysław Błaszczyk
Andrzej Byzdra
Andrzej Jeleniewski
Artur Pomarański
POL
POL
POL
POL
POL
0
0
0
0
0
57.131
43. 
 
 
 
Maja Rom Anjer
Liv Marit Grude
Stine Holmoy
Pernille Lindaas
NOR
NOR
NOR
NOR
0
0
0
0
56.981
44. 
13353
12494
 
Egidijus Stankus
Marius Budrys
Saulius Sinkevicius
Laimutis Zuromskas
LTU
LTU
LTU
LTU
0
0
0
0
56.091
45. 
 
 
 
12757
 
Lina Vrubliauskiene
Linas Kardelis
Saulius Milimavicius
Dainius Minelga
Geraldas Urbonas
Ramunas Zencevičius
LTU
LTU
LTU
LTU
LTU
LTU
0
0
0
0
0
0
51.831
46.09424
01054
01502
02827
Stefan Szenberg
Tadeusz Garbacik
Mirosław Miłaszewski
Marek Urbański
POL
POL
POL
POL
0
0
0
0
50.851
47.18832
20126
20125
19150
Vołodymyr Dragan
Serhii Koliadenko
Rodion Kovalchuk
Volodymyr Porkhun
UKR
UKR
UKR
UKR
0
0
0
0
49.861
48. 
 
 
 
Jeniffer Harris
Steve Capal
Eduard Malhasyan
Andrew Sobell
GBR
GBR
GBR
GBR
0
0
0
0
49.471
49.03052
 
 
 
Janis Bendiks
Jurijs Balasovs
Uldis Bethers
Aigars Germanis
LVA
LVA
LVA
LVA
0
0
0
0
48.401
50. 
 
 
 
Jonathan Harris
Petar Ivanov
Steve Root
Todor Tiholov
GBR
BGR
GBR
BGR
0
0
0
0
47.171
51.06255
06165
06507
06175
13903
06921
Paweł Wróblewski
Dariusz Biedrzycki
Wojciech Biegajło
Kazimierz Dobrzyniecki
Bogdan Jaskulski
Dariusz Sierocki
POL
POL
POL
POL
POL
POL
0
0
0
0
0
0
38.051
52.01101
14676
14159
04506
Iwona Smilgin
Valentinas Cesunas
Jurgita Rotomskiene
Regina Wołek
POL
LTU
LTU
POL
0
0
0
0
11.801

Łącznie 11999 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/vilnius/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-03-28 g.21:17:21 (0.3609/241) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.