Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4451/24883 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Październik 2019
Mazowiecki WZBS
Pierwszy Krok
poniedziałki

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.17498Stefan AndrejasMA1.524
2.20000Wojciech BartnikMA0.54
3. Anna Bartoszuk-01
4.19090Mariusz BaszenkoMA04
5.16070Krystian BączekWP48
6.19830Wojciech BąkMA0.512
7. Witold Bej-Bełkowski-04
8.18605Krzysztof BekalarekMA29
9.20052Marian BłońskiMA0.53
10.20053Roman BłońskiMA0.53
11.19380Marek BorkowskiPM02
12.18354Małgorzata BudułaMA219
13.19470Tamara CesarzMA14
14. Adam Chmielewski-02
15.17640Marek ChylewskiMA1.525
16.18479Magdalena CzajkowskaMA21
17.14971Bartosz ĆwiekMA31
18.18861Małgorzata DmowskaMA1.55
19.17661Krzysztof FareckiKP1.52
20.19680Marek FareckiMA0.513
21.19507Elżbieta FiejkaMA12
22.17657Krystyna FrąckiewiczMA1.51
23.11588Jacek GajdaMA2.51
24.19071Wojciech GajzlerMA15
25.18419Tomasz GellertMA22
26.18604Krystyna GoreńMA1.54
27.19604Tadeusz GórnickiMA08
28.18320Michał GórskiMA2.521
29.20034Katarzyna Grabarczyk-StećMA06
30.17451Wojciech GrzegorzewskiMA2.529
31.18797Teresa GuberowMA0.51
32.19685Marek GutkowskiMA0.51
33.18982Zbigniew GżałczyńskiMA1.52
34.19664Ryszard HallMA03
35.19630Mieczysław HauswirtMA1.54
36.19345Bożena JacuchMA1.533
37.16495Marek JanotaMA2.53
38.08543Marek JaroszkiewiczMA2.51
39.18507Andrzej JarząbekMA1.59
40.19157Grażyna JaskulskaMA1.54
41.11624Jan JaworskiMA128
42.19102Marek JefremienkoMA14
43.19677Jacek JeleńskiMA1.53
44.18480Witold JochymMA214
45.20167Magdalena JudekMA01
46.16185Agata KacperekMA1.51
47.20127Paweł KaczmarczykMA05
48. Elżbieta Kajdy-01
49.15003Hanna Kalotka-KręglewskaMA21
50.20233Karol KamasMA01
51.14539Bronisław KamińskiMA32
52.18983Jacek KarczmarczykMA14
53.17447Ryszard KarwatMA218
54.18796Karol KasperkiewiczMA25
55. Marek Kawecki-024
56.14535Lesław KladerMA49
57.19245Krzysztof KlimczakMA138
58.19486Iwona KlorekMA13
59.18165Dariusz KłodosMA22
60. Tomasz Kolasiński-021
61. Tomek Kolasiński-02
62.10447Mikołaj KomorowskiMA2.525
63.16460Zbigniew KomorowskiMA1.54
64.17497Zbigniew KornetMA0.519
65.17233Jan KosieradzkiMA1.55
66.16452Elżbieta KossowskaMA1.51
67.20259Jan KotMA01
68.19837Adam KowalczykMA0.51
69.19375Zbigniew KozerskiMA1.511
70.15582Tomasz KozłowskiMA325
71.17854Dariusz KrakowiakMA2.523
72.19410Artur KrólikowskiMA1.512
73.17675Janusz KrólikowskiMA2.514
74.17695Wacław KryńskiMA1.51
75.20240Bernard KulaMA01
76.19385Małgorzata LipnickaMA0.53
77.17844Jacek LipskiMA2.51
78.17450Jan LisickiMA129
79.19365Andrzej ŁodzińskiMA1.56
80.16434Beata MadejSL31
81.14450Piotr MakohinMA24
82. Paweł Mańkowski-02
83.18949Tomasz MarkiewiczMA0.54
84.17362Jarek MarkowskiMA27
85. Jean Marton-08
86.18795Małgorzata MaruszkinMA1.55
87.18860Karolina MatraszekMA14
88.09710Mariusz MączewskiMA29
89.18821Marek MelsztyńskiMA1.526
90. Jadwiga Mielczarek-09
91.19475Mariola MiklaszewskaMA1.513
92. Andrzej Molatta-023
93.18506Tomasz MroczekMA1.523
94.06811Jacek MusiałMA33
95. Leszek Niemyjski-01
96.18636Andrzej NierobiszMA16
97.17971Adam NieżurawskiMA236
98.18816Józef NowikMA1.527
99.17659Jerzy NoworolMA1.528
100.17692Anna NożyńskaMA27
101.19132Jadwiga NyczMA14
102.19341Paweł OlechMA0.52
103.17207Jerzy OleksiewiczMA2.51
104.17584Jerzy OlszewskiMA226
105.18076Wiesław OlszewskiMA216
106.18774Ewa OrłowskaMA25
107.18831Janina OrłowskaMA1.54
108. Paweł Orłowski-04
109.20006Iwona OrzełowskaMA02
110.18756Henryk OsińskiMA1.56
111.13664Maciej OwczarekMA123
112.18761Grażyna OżógMA16
113. Andrzej Parafianowicz-07
114. Andrzej Parafinowicz-01
115.18011Filip ParolMA31
116.20159Anna Parvi-StryjeńskaMA03
117. Michał Pawlak-04
118.19106Piotr PiątkiewiczMA1.54
119.20229Stanisław PiechMA02
120.19085Zdzisław PietruszewskiMA1.510
121.18298Ryszard PietrzakMA1.53
122.19575Ewa PietrzykowskaMA0.52
123.15262Grzegorz PiotrowskiMA23
124. Agnieszka Pluta-01
125.18862Dariusz PłoszajMA1.524
126.10093Tomasz PodlasinMA21
127.08252Dariusz PoniatowskiMA333
128. Jerzy Popowicz-01
129.17503Mariusz PotockiMA28
130.14416Irena PruszkoMA1.52
131.18505Tomasz PrzegalińskiMA1.531
132.18319Rafał PrzybyszMA2.512
133.04017Iwona PuczyłowskaWM2.524
134. Alina Radlińska-03
135. Janusz Radomski-05
136. Robert Ramotowski-01
137.18421Jan RatterMA14
138.18830Stanisław RękasMA14
139.19831Szymon RojekMA012
140.16461Sławomir RokickiMA2.527
141.03023Teresa Roszkowska-ŚliźMA13
142.18801Radosław RozmanMA1.523
143.18635Maria Rubanowska-NierobiszMA16
144.16450Alicja RybakMA2.514
145.18985Grażyna RzeczyckaMA1.53
146.18986Zbigniew RzeczyckiMA1.53
147.16366Andrzej SeilerMA2.52
148.11593Anna SencerzMA2.528
149.19678Piotr SkowrońskiMA0.524
150.18575Zenon SkrzypczakMA04
151.19684Anna SmoluchowskaMA13
152.16873Jacek SowińskiMA2.527
153.20232Krzysztof StańczakMA01
154.16344Witold StarkiewiczMA244
155.12456Krzysztof StefaniakMA243
156.18602Antoni StruskiLU0.51
157.19705Jan SyskaMA1.533
158.18841Michał SzadkowskiMA03
159.10426Marek SzakunMA429
160.17658Aleksandra Szemietowa-KopećMA1.54
161. Mariola Szmigielska-04
162. Leszek Szmigielski-04
163.19331Michał SzołuchaMA110
164. Jadwiga Szpuda-01
165.19250Przemysław SzwechMA01
166.19751Janusz SzymańskiMA13
167.19091Paweł SzymańskiMA04
168.16637Joanna SzymaszczykMA232
169.19086Marek SzyszkiewiczMA0.59
170.17683Darla SzywalskaMA14
171.18300Grażyna ŚniadewiczMA1.514
172. Piotr Świtkowski-01
173.04166Piotr TokarskiMA27
174.13913Damian TrojnaraMA213
175.10340Michał TuczyńskiMA2.536
176.15871Stanisław TurlejMA1.56
177.19482Magda UrbańskaMA11
178.19483Piotr UrbańskiMA14
179.19244Małgorzata WachowskaMA138
180.17051Jan WadowskiMA244
181.20005Dariusz WasilewskiMA0.58
182. Jerzy Wasiljew-010
183. Andrzej Waszkiewicz-05
184.19663Ewa WawrowskaMA13
185.18996Natalia WęgleńskaMA1.51
186.18494Jakub WielebaLU1.51
187.11594Waldemar WieremiejczykMA231
188.18627Krzysztof WierzbickiMA0.54
189.18486Irena WilczyńskaMA12
190.11595Dariusz WojnaMA2.531
191.18260Tomasz WolfkeMA27
192.19977Ilona Worwa-GłuchowskaMA0.54
193. Rafał Woś-02
194. Ewa Woydyłło-01
195.18166Arkadiusz WódkowskiMA2.56
196. Marek Wróblewski-02
197.19122Anna ZalewskaMA1.53
198. Arleta Zaremba-01
199. Stanisław Zieliński-04
200.17738Witold ŻygulskiMA1.517

Łącznie 1910 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-12-15 g.16:51:17 (0.4297/210) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.