Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4741/25341 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** 8. Memoriał im. Arcymistrza Czarka Szadkowskiego
mem Czarka Szadkowskiego - I GP LZBS 2020
niedziela, 19 stycznia 2020r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.05084
02121
Tadeusz Kaczanowski
Ryszard Sakowicz
ZP
LB
19
18
68.95115II
II
2.07891
10403
Piotr Klimacki
Andrzej Wielowieyski
ZP
ZP
18
4
65.09106III
III
3.02013
02166
Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
ZP
LB
18
18
64.9998III
III
4.05944
08350
Adam Hintertan
Władysław Tomasiak
PD
ZP
12
13
64.2291 
 
5.08769
05400
Sławomir Piechocki
Maciej Sobieralski
WP
WP
11
15
62.8483 
 
6.05282
05446
Jerzy Nowak
Marek Szukała
WP
WP
13
19
61.3376 
 
7.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
LB
LB
15
19
58.0568 
 
8.07906
02116
Andrzej Parmonik
Andrzej Rękosiak
LB
LB
5
7
57.1061 
 
9.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
12
13
56.4653 
 
10.05983
06093
Marian Kryger
Marian Siwy
ZP
ZP
4
11
55.8446 
 
11.04917
05227
Janusz Budka
Roman Mączkowski
WP
WP
3
4
55.5238 
 
12.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
13
12
55.1531 
 
13.15687
20075
Mieczysław Kańdulski
Jarosław Żołyniak
WP
WP
2.5
0.5
53.9223 
 
14.06080
06112
Jerzy Sadowski
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
12
53.5722 
 
15.04109
 
Łukasz Brede
Markus Ruge
WP
GER
17
50
53.4721 
 
16.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
LB
LB
7
5
53.2820 
 
17.01234
09595
Kazimierz Bednarek
Jan Marcinkowski
DS
DS
9
5
52.8218 
 
18.18409
02141
Dariusz Forycki
Andrzej Stefanowicz
LB
LB
2
3
52.6417 
 
19.09001
07909
Marek Matwijewicz
Paweł Pietrażycki
LB
LB
4
5
52.6316 
 
20.01982
02074
Andrzej Garczyński
Bogusław Mazierski
LB
LB
5
3
52.5815 
 
21.11444
05889
Grzegorz Adamski
Patryk Araszkiewicz
ZP
ZP
4
5
52.4813 
 
22.02262
02040
Zbigniew Halat
Skarbimir Kozar
LB
LB
12
5
52.3412 
 
23.02261
02102
Krzysztof Hajkowski
Czesław Plachimowicz
LB
LB
9
5
51.9611 
 
24.02025
14368
Roman Klejny
Andrzej Żmuda
LB
ZP
11
4
51.929 
 
25.05079
05544
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
WP
WP
7
5
51.898 
 
26.02211
02307
Krzysztof Beyga
Stefan Kubies
LB
LB
5
7
51.167 
 
27.05352
05353
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
7
11
50.216 
 
28.01923
02037
Maciej Arnold
Tadeusz Kowalicki
LB
LB
5
7
50.164 
 
29.11401
02199
Robert Komar
Wiesław Żegilewicz
WP
LB
2.5
12
50.103 
 
30.06042
11296
Zbigniew Nowak
Artur Pomarański
ZP
ZP
4
7
49.732 
 
31.05017
05038
Józef Grewling
Jerzy Gurzęda
WP
WP
7
7
49.681 
 
32.06003
06125
Robert Lewandowski
Ryszard Urbański
ZP
ZP
2.5
5
49.531 
 
33.06090
13767
Robert Cylwik
Robert Zaciura
ZP
ZP
7
3
49.451 
 
34.05920
08990
Andrzej Dębowski
Ryszard Sałata
ZP
ZP
12
4
49.351 
 
35.01936
02200
Władysław Biernat
Cezary Żuchowski
LB
LB
4
3
48.881 
 
36.05957
06144
Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
9
5
48.861 
 
37.02066
02179
Mateusz Magdoń
Kacper Wilczak
LB
LB
3
5
48.721 
 
38.02012
19598
Mirosław Jedynak
Przemysław Wojtczak
LB
LB
2.5
1.5
48.721 
 
39.06115
06148
Radosław Szopiński
Andrzej Wójcik
ZP
ZP
7
7
48.541 
 
40.02114
02174
Sebastian Rawlik
Wojciech Waszkowiak
LB
LB
4
12
48.131 
 
41.10402
09039
Tomasz Kalembkiewicz
Leszek Kiczaty
LB
LB
2.5
4
47.841 
 
42.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
46.801 
 
43.02214
02365
Zbigniew Blinkiewicz
Jan Obuchowicz
LB
LB
4
9
46.541 
 
44.09387
06130
Cezary Jarmuł
Wojciech Waszkiewicz
ZP
ZP
7
5
46.491 
 
45.02099
02163
Stanisław Pietrzak
Henryk Tyburczy
ZP
ZP
4
5
46.321 
 
46.01938
02092
Henryk Bogucki
Bolesław Onyszczuk
LB
LB
4
4
46.201 
 
47.01968
02126
Sławomir Drewalski
Sebastian Simonienko
LB
LB
4
5
45.421 
 
48.11403
10581
Łucja Frąckowiak-Iwanicka
Stanisław Iwanicki
LB
LB
7
5
45.281 
 
49.11506
02000
Beata Golec
Janusz Hliwa
LB
LB
3
7
44.421 
 
50.09994
10343
Adam Małecki
Waldemar Marczyński
LB
LB
5
3
43.291 
 
51. 
05497
Ewa Neumann
Jerzy Wilczek
GER
WP
5
4
42.031 
 
52.13083
01682
Ryszard Góralski
Michał Szymkowiak
LB
LB
2.5
4
41.831 
 
53.01577
01621
Aleksander Poznysz
Wojciech Sękowski
DS
DS
12
5
41.011 
 
54.02119
08576
Edward Sajkowski
Stefan Urbich
LB
LB
4
1.5
40.841 
 
55.04969
02311
Piotr Ertel
Edward Kulus
LB
LB
5
11
40.821 
 
56.02071
09356
Marek Marciniak
Agnieszka Ziomek
LB
LB
4
2
40.721 
 
57.02269
02268
Irena Hugiel
Lesław Hugiel
LB
LB
7
9
37.921 
 
58.02094
08847
Romuald Paszkowski
Marek Tuziemski
ZP
ZP
5
3
37.641 
 
59.19338
18422
Marian Purczyński
Jerzy Szramowski
LB
LB
0.5
1
35.411 
 
60.20241
18408
Magdalena Hrebeniak
Marek Hrebeniak
LB
LB
0
1.5
32.291 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2246 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.brydzlubuski.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-09-25 g.17:48:56 (0.2965/130) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.