Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4777/25359 turniej par

szczegóły imprezy

23. Mityng Żuławski
III KTP o Puchar Senatora RP Jerzego Wcisły
sobota, 25 stycznia 2020r., godz. 11:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.07221
11653
Andrei Kavalenka
Igor Kravchenko
WM
PD
7
7
64.4458
2.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
9
7
60.7056
3.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
OP
OP
9
9
60.1253
4.01054
05111
Tadeusz Garbacik
Wit Klapper
MP
WM
15
21
59.9650
5.09679
08563
Krzysztof Meyer
Andrzej Osiński
PM
PM
3
2.5
59.6048
6.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
5
7
59.2546
7.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
9
7
57.9943
8.10533
01617
Ryszard Pałasz
Przemysław Saliński
WP
DS
11
11
57.8941
9.01865
12899
Andrzej Pawlak
Michał Wróbel
OP
SL
17
7
57.3339
10.12127
07431
Jarosław Bartosiński
Marek Witek
PM
SL
7
21
56.9136
11.08117
12503
Grażyna Brewiak
Wojciech Uszyński
PM
MA
19
13
56.4134
12.03064
08195
Michał Błach
Dariusz Kowalski
SW
SW
7
21
56.3432
13.04535
04563
Dariusz Bogucki
Ireneusz Dzikowski
ZP
PM
17
18
55.8929
14. 
12494
Rokas Blazevicius
Saulius Sinkevicius
LTU
PD
6
1
55.8827
15.06551
01726
Jacek Ciechomski
Tomasz Winciorek
MA
MA
19
18
55.5725
16.04399
09245
Tomasz Patalan
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
4
5
55.3322
17.05084
15519
Tadeusz Kaczanowski
Piotr Kulesza
ZP
ZP
19
7
54.8920
18.15621
04588
Tomasz Gotard
Sławomir Henclik
PM
PM
19
18
54.1118
19.03266
03345
Stefan Kowalczyk
Zbigniew Mącior
SL
SL
18
18
54.0715
20.01318
06973
Stanisław Gołębiowski
Piotr Tuszyński
DS
DS
24
24
54.0413
21.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
DS
DS
17
13
53.8912
22.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
53.8311
23.04628
06822
Marcin Kut
Anna Nosalska
PM
PM
5
7
53.5411
24.12983
04696
Janusz Kobylarski
Antoni Sękowski
PM
PM
5
18
53.3611
25.05670
05675
Andrzej Kozikowski
Mariusz Kraśnicki
LD
LD
15
9
53.1610
26.04198
04829
Adolf Bocheński
Marek Pietrzak
WM
PM
13
5
52.9910
27.08128
04621
Zenon Betański
Marek Kryniewski
PM
PM
5
5
52.629
28.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
52.589
29.12272
17030
Anna Makarewicz
Anna Zaręba
MA
MA
5
3
52.539
30.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
52.488
31.13695
08297
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
2.5
7
52.408
32.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WM
WM
24
21
52.267
32.13353
 
Marius Budrys
Egidijus Stankus
PD
LTU
0
6
52.267
34.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
19
21
52.247
35.17046
06904
Jerzy Kuhn
Lech Sadoś
MA
MA
2.5
12
52.216
36.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
WM
WM
11
13
52.216
37.04043
04360
Mirosław Liszewski
Mirosław Makatrewicz
PD
WM
11
13
52.195
38.04344
04473
Marek Lichocki
Jerzy Sukow
WM
WM
12
12
52.185
39.06620
06621
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
LU
LU
15
13
52.045
40.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
17
51.924
41.06382
02977
Maciej Dobrzyński
Mirosław Rafalski
SW
SW
7
18
51.854
42.16470
12680
Agata Pyclik-Chojenka
Michał Wróblewski
ZP
PM
2.5
4
51.653
43.09667
13028
Arkadiusz Górzewski
Piotr Suchodolski
PM
PM
7
5
51.653
44.06488
04660
Wiesław Andruk
Marek Niesłuchowski
PM
PM
9
7
51.383
45.14444
04146
Edward Kończak
Ryszard Socha
WM
WM
3
3
51.072
46.01230
03030
Witold Deorocki
Zbigniew Listewnik
WM
WM
1
1.5
51.062
47.12450
06336
Katarzyna Dufrat
Piotr Lutostański
PM
PM
15
18
50.891
48.14230
10798
Adam Betliński
Kazimierz Gierulski
PM
PM
4
4
50.891
49.12573
12571
Zdzisław Koza
Włodzimierz Wasielewski
PM
PM
3
2.5
50.801
50.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
WP
WP
13
19
50.701
51.11899
04480
Dominik Głowacki
Waldemar Ślesicki
MA
WM
3
2.5
50.601
52.01345
15120
Maciej Hutyra
Agnieszka Pietrzyk
OP
SL
7
7
50.491
53.12263
04329
Anna Jaguszewska
Zbigniew Krzepkowski
MA
WM
4
5
50.261
53.01072
01126
Waldemar Kaszuba
Bogusław Nidecki
PK
PK
4
5
50.261
55.04531
11296
Marek Barylewski
Artur Pomarański
ZP
ZP
18
7
50.171
56.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
DS
DS
19
21
49.771
57.03960
05856
Radosław Szczepański
Piotr Walczak
KP
SW
18
21
49.701
58.14728
09643
Kamil Nowak
Tomasz Sielicki
MA
MA
13
7
49.671
59.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
MA
MA
21
19
49.351
60.03847
03920
Jarosław Michałowski
Grzegorz Rojewski
KP
WP
18
13
49.351
61.04682
08119
Jacek Piotrowski
Waldemar Warzała
PM
PM
12
12
49.181
62.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
49.071
63.06066
06121
Ludwik Piotrowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
9
4
48.611
64.12009
09763
Mirosław Hryszko
Adam Wszeborowski
PD
PD
5
5
48.591
65.17346
16850
Roman Babiy
Yaroslav Kryvko
LU
LU
1
2
48.521
66.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
7
11
48.431
67.13709
07849
Grzegorz Głasek
Bogdan Szulejewski
SW
SW
9
21
48.191
68.04303
04699
Roman Kierznowski
Krzysztof Sikorski
WM
PM
21
19
48.041
69.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
MA
9
19
47.941
70.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
4
4
47.701
71.11320
14688
Robert Kwiatkowski
Jacek Szczerba
PK
PK
4
4
47.551
72.08565
12010
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
PM
PM
5
5
47.211
73.13364
11809
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
PM
PM
7
9
47.201
74.05732
07099
Paweł Niedzielski
Jerzy Olczyk
WP
WP
18
9
47.031
75. 
 
Joel Aasmae
Marko Tenn
EST
EST
6
6
46.411
76.12154
12123
Mateusz Sobczak
Mateusz Stępiński
DS
MA
11
9
46.181
77.07725
15477
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
PM
13
7
46.061
78.04250
 
Bogusław Gierulski
Romain Zaleski
WM
ITA
21
6
45.891
79.06080
06112
Jerzy Sadowski
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
12
45.611
80.08899
06923
Marcin Osmański
Jacek Sikora
PM
PM
5
7
45.311
81.01143
01163
Zbigniew Pękala
Andrzej Skoczylas
WM
WM
0.5
0.5
44.841
82.07809
09357
Piotr Kołuda
Arkadiusz Majcher
LU
MA
17
11
43.481
83.11681
12987
Ziemowit Nowak
Witold Pietrzak
PM
PM
5
2.5
42.971
84.09355
08052
Mariusz Grabowski
Bohdan Pliszka
KP
KP
9
7
42.861
85.15032
10056
Rafał Maszenda
Piotr Nowicki
MA
MA
4
5
42.701
86.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
4
42.461
87.13693
08951
Curt Sjolin
Janusz Tchórzewski
LB
WM
2.5
2
42.401
88.07341
03512
Ireneusz Kowalczyk
Wojciech Sołtysik
SL
SL
21
5
42.321
89.01101
04506
Iwona Smilgin
Regina Wołek
WM
WM
0.5
2.5
41.071
90.02928
08308
Marek Kozdrach
Kamil Walczyk
SW
SW
5
7
40.981
91.02673
06845
Marek Jaworski
Tomasz Paluchowski
MP
MA
13
13
40.511
92.15874
16849
Andrii Garbar
Yurii Rudyk
LU
LU
2
2
40.501
93. 
02202
Marek Czapliński
Anna Dworakowska
-
WM
0
0.5
39.511
94.20710
19383
Katarzyna Liszewska
Jacek Liszewski
PM
PM
0
0.5
38.671
95.16765
12574
Mirosław Makurat
Waldemar Wnuk
PM
PM
2.5
2.5
38.071
96.20076
16829
Marek Nazarko
Tomasz Zaleski
PD
PD
0
5
36.211
97.04797
06355
Ryszard Konopka
Lech Warwocki
PM
LD
12
9
35.671

Łącznie 1866 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2020/elblag/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-09-28 g.23:34:12 (0.3503/204) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.