Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4626/25362 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

Zimowe Mistrzostwa Polski Teamów, OTT*** GPPT 2019/20 (3)
Puchar Żuław - Zimowe MP Teamów na impy
piątek, 24 stycznia 2020r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL
1.07114
05691
05464
07544
Waldemar Skóra
Grzegorz Lewaciak
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
LD
LD
13
18
18
13
91.50300
2.06909
08294
15595
09822
09138
05423
Anna Sarniak
Mariusz Bartkowski
Maciej Dąbrowski
Zdzisław Ingielewicz
Danuta Kazmucha
Jeremi Stępiński
OP
MA
OP
OP
OP
OP
21
17
11
7
17
19
66.00240
3.17167
17721
14619
13438
Tomasz Kiełbasa
Jakub Bazyluk
Maksymilian Chodacki
Rafał Marks
MA
MA
SL
MA
7
4
9
11
54.00190
4.05059
05023
05282
08769
Stanisław Janik
Paweł Gruszczyński
Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
LB
PM
WP
WP
13
7
13
11
-0.50150
5.04242
04602
04665
04509
Andrzej Fronczak
Aleksander Kasprzak
Kazimierz Omernik
Janusz Wróblewski
PM
PM
PM
WM
18
18
19
9
-14.50120
6.18128
02495
02519
01152
Wojciech Kurkowski
Andrzej Kokoryka
Bartosz Matras
Grzegorz Rewer
LU
LU
LU
LU
4
11
7
9
-33.00100
7.11319
04762
04111
02806
Przemysław Zawada
Konrad Araszkiewicz
Krzysztof Kotorowicz
Wojciech Strzemecki
MA
SW
SW
MA
19
21
21
21
43.5090
8.01318
08979
11550
14782
14783
06973
Stanisław Gołębiowski
Krzysztof Jassem
Piotr Marcinowski
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
Piotr Tuszyński
DS
DS
DS
DS
DS
DS
24
24
11
5
7
24
33.5080
9.07099
06554
05611
06815
05732
04740
Jerzy Olczyk
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
Piotr Nawrocki
Paweł Niedzielski
Piotr Wiankowski
WP
DS
DS
MA
WP
MA
9
19
21
19
18
21
32.5076
10.13364
11809
08899
06923
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
Marcin Osmański
Jacek Sikora
PM
PM
PM
PM
7
9
5
7
18.5071
11.07849
13709
09755
09550
Bogdan Szulejewski
Grzegorz Głasek
Łukasz Witkowski
Jakub Wojcieszek
SW
SW
SW
MA
21
9
15
17
9.0066
12.04588
15621
04303
04699
Sławomir Henclik
Tomasz Gotard
Roman Kierznowski
Krzysztof Sikorski
PM
PM
WM
PM
18
19
21
19
8.5061
13.10056
06335
15032
08297
Piotr Nowicki
Bolesław Krzewski
Rafał Maszenda
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
MA
MA
5
9
4
7
0.5056
14.08117
06556
12263
12503
Grażyna Brewiak
Sylwester Cieślak
Anna Jaguszewska
Wojciech Uszyński
PM
MA
MA
MA
19
12
4
13
-17.5051
15.07794
04547
04682
04696
08119
Marta Janeczek
Andrzej Bunikowski
Jacek Piotrowski
Antoni Sękowski
Waldemar Warzała
PM
PM
PM
PM
PM
11
18
12
18
12
-28.5046
16.08951
02928
13693
08308
Janusz Tchórzewski
Marek Kozdrach
Curt Sjolin
Kamil Walczyk
WM
SW
LB
SW
2
5
2.5
7
-91.5041
17. 
 
13353
12494
Egidijus Stankus
Rokas Blazevicius
Marius Budrys
Saulius Sinkevicius
LTU
LTU
PD
PD
6
6
0
1
14.0036
18.01054
05111
03847
03920
02827
Tadeusz Garbacik
Wit Klapper
Jarosław Michałowski
Grzegorz Rojewski
Marek Urbański
MP
WM
KP
WP
LB
15
21
18
13
15
12.0029
18.12123
06551
12154
01726
Mateusz Stępiński
Jacek Ciechomski
Mateusz Sobczak
Tomasz Winciorek
MA
MA
DS
MA
9
19
11
18
12.0029
20.04399
04187
04435
09245
Tomasz Patalan
Tadeusz Banach
Jan Romot
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
WM
WM
4
7
11
5
10.0021
21.08549
03064
10450
14885
08195
06795
Anna Maduzia
Michał Błach
Jacek Dmowski
Marcin Dobrowolski
Dariusz Kowalski
Ewa Miszewska
WP
SW
WP
WP
SW
WP
7
7
13
9
21
19
6.0016
22.12899
06620
06621
15120
Michał Wróbel
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
Agnieszka Pietrzyk
SL
LU
LU
SL
7
15
13
7
5.0011
23.01865
01345
11600
01739
Andrzej Pawlak
Maciej Hutyra
Jarosław Stach
Rafał Wolański
OP
OP
OP
OP
17
7
9
9
4.006
24.17346
15874
16850
16849
Roman Babiy
Andrii Garbar
Yaroslav Kryvko
Yurii Rudyk
LU
LU
LU
LU
1
2
2
2
2.001
25. 
04043
04360
14728
09643
 
Joel Aasmae
Mirosław Liszewski
Mirosław Makatrewicz
Kamil Nowak
Tomasz Sielicki
Marko Tenn
EST
PD
WM
MA
MA
EST
6
11
13
13
7
6
1.001
26.02966
06382
02904
02977
03960
05856
Stanisław Pająk
Maciej Dobrzyński
Janusz Gawęcki
Mirosław Rafalski
Radosław Szczepański
Piotr Walczak
SW
SW
SW
SW
KP
SW
15
7
18
18
18
21
-7.001
26.04531
05670
05675
05730
11296
Marek Barylewski
Andrzej Kozikowski
Mariusz Kraśnicki
Wiesław Niciński
Artur Pomarański
ZP
LD
LD
LD
ZP
18
15
9
13
7
-7.001
28.06336
12450
07809
09357
Piotr Lutostański
Katarzyna Dufrat
Piotr Kołuda
Arkadiusz Majcher
PM
PM
LU
MA
18
15
17
11
-10.001
29.01126
01072
11320
14688
Bogusław Nidecki
Waldemar Kaszuba
Robert Kwiatkowski
Jacek Szczerba
PK
PK
PK
PK
5
4
4
4
-14.001
30. 
04198
04212
04250
04451
Romain Zaleski
Adolf Bocheński
Mirosław Cichocki
Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
ITA
WM
WM
WM
WM
6
13
19
21
21
-18.001
31.04535
04563
07725
15477
Dariusz Bogucki
Ireneusz Dzikowski
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
ZP
PM
MP
PM
17
18
13
7
-20.001
32.16470
10799
11681
12987
15802
12680
Agata Pyclik-Chojenka
Michał Gutowski
Ziemowit Nowak
Witold Pietrzak
Adam Suchodolski
Michał Wróblewski
ZP
PM
PM
PM
PM
PM
2.5
4
5
2.5
5
4
-21.001
33.03512
07341
03266
03345
Wojciech Sołtysik
Ireneusz Kowalczyk
Stefan Kowalczyk
Zbigniew Mącior
SL
SL
SL
SL
5
21
18
18
-22.001
33.10370
04163
06706
01539
05363
07242
Erikas Vainikonis
Andrei Arlovich
Apolinary Kowalski
Wojciech Olański
Jerzy Russyan
Vytautas Vainikonis
DS
DS
WM
WM
WM
WM
13
17
24
21
21
17
-22.001
35.08565
08128
04621
12010
Lechosław Suszka
Zenon Betański
Marek Kryniewski
Dariusz Zieliński
PM
PM
PM
PM
5
5
5
5
-25.001
36.10798
14230
17810
09679
Kazimierz Gierulski
Adam Betliński
Tomasz Czekała
Krzysztof Meyer
PM
PM
PM
PM
4
4
2
3
-31.001
37.04329
07221
11653
04396
Zbigniew Krzepkowski
Andrei Kavalenka
Igor Kravchenko
Krzysztof Pakuła
WM
WM
PD
WM
5
7
7
9
-33.001
38.05084
15519
10533
01617
Tadeusz Kaczanowski
Piotr Kulesza
Ryszard Pałasz
Przemysław Saliński
ZP
ZP
WP
DS
19
7
11
11
-41.001
39.06131
05989
06080
06112
Marek Wawrzyniak
Jerzy Kullass
Jerzy Sadowski
Roman Szlachetka
ZP
ZP
ZP
ZP
7
9
12
12
-42.001
40.16829
12009
20076
09763
Tomasz Zaleski
Mirosław Hryszko
Marek Nazarko
Adam Wszeborowski
PD
PD
PD
PD
5
5
0
5
-47.001
40.12571
12573
16765
12574
Włodzimierz Wasielewski
Zdzisław Koza
Mirosław Makurat
Waldemar Wnuk
PM
PM
PM
PM
2.5
3
2.5
2.5
-47.001
42.12127
11466
05307
07431
Jarosław Bartosiński
Tadeusz Laszczak
Zbigniew Papierniak
Marek Witek
PM
MA
SL
SL
7
7
13
21
-57.001
43.08950
02673
06845
04842
Iwona Czajka
Marek Jaworski
Tomasz Paluchowski
Leszek Sztyrak
MA
MP
MA
MA
9
13
13
19
-70.001
44.02202
 
01101
04506
Anna Dworakowska
Marek Czapliński
Iwona Smilgin
Regina Wołek
WM
-
WM
WM
0.5
0
0.5
2.5
-71.001
45.17030
12272
17361
16716
Anna Zaręba
Anna Makarewicz
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
MA
MA
3
5
4
4
-76.001
46.04562
09667
13841
13028
Piotr Dybowski
Arkadiusz Górzewski
Marek Parol
Piotr Suchodolski
PM
PM
PM
PM
7
7
4
5
-87.001
47.09462
01230
11899
09461
04480
Marek Serdyński
Witold Deorocki
Dominik Głowacki
Zbigniew Samborski
Waldemar Ślesicki
WM
WM
MA
WM
WM
2
1
3
1.5
2.5
-112.001

Łącznie 8550 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2020/elblag/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-10-21 g.23:59:54 (0.4084/219) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.