Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4757/25581 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP** GPK-P
GP KP Memoriał M. Nowakowskiego i B. Cellmera
sobota, 29 lutego 2020r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
1.03939
03978
Aleksander Skop
Jarosław Śmieszek
KP
KP
13
15
71.367538
2.12129
09245
Grzegorz Deptuła
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
9
5
66.216935
3.03644
03987
Adam Błachnio
Piotr Turowski
KP
KP
13
11
64.206432
4.03847
03920
Jarosław Michałowski
Grzegorz Rojewski
KP
WP
18
13
63.495930
5.16536
12205
Anna Borowska
Marek Niemir
KP
KP
1.5
2
62.905427
6.03648
19380
Albin Borkowski
Marek Borkowski
KP
PM
5
0.5
58.114925
7.03696
03867
Leszek Falkowski
Jan Nawrocki
KP
KP
13
9
57.564422
8.16229
16230
Anna Leśniewska
Andrzej Rywocki
KP
KP
4
4
57.163920
9.03799
03800
Bogumił Kupczyk
Elżbieta Kupczyk
KP
KP
5
2
56.053417
10.03724
03815
Leszek Hejne
Michał Lewiński
KP
LB
7
12
55.902915
11.17294
11800
Marek Bałabuch
Mariusz Krakowiak
KP
KP
3
5
55.652412
12.03714
03820
Andrzej Grela
Jarosław Łakomy
KP
KP
9
7
55.101910
13.11899
08271
Dominik Głowacki
Adam Karczmarz
MA
MA
3
5
54.25158
14.06338
15858
Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
MA
MA
7
3
54.23147
15.12861
16789
Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
KP
KP
2.5
2
54.12137
16.09764
03999
Bogusz Nalazek
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
7
5
54.00137
17.18932
16936
Krzysztof Dzierżak
Bolesław Radko
KP
KP
1.5
2.5
53.93126
18.09355
08052
Mariusz Grabowski
Bohdan Pliszka
KP
KP
9
7
53.78116
19.06321
06322
Leszek Dzieńkowski
Kazimierz Falkowski
MA
MA
7
5
53.25105
20.12783
10012
Robert Mrukowski
Waldemar Zieliński
KP
KP
5
4
53.0795
21.10864
03927
Józef Adamski
Zbigniew Rychlik
KP
KP
4
4
52.9384
22.16447
16320
Leszek Lipka
Małgorzata Lipka
KP
KP
7
2.5
52.8874
23.18964
20417
Wiesław Gorczewski
Cezary Miodyński
KP
KP
3
0.5
52.8474
24.03858
03991
Józef Molczyński
Jerzy Utnicki
KP
KP
2.5
1.5
52.8363
25.16817
16816
Kazimierz Buchalski
Andrzej Sędłak
KP
KP
2
3
52.6953
26.16231
16881
Kazimierz Namysł
Zbigniew Nowakowski
KP
KP
4
1.5
51.8242
27.10898
03785
Zbigniew Ehlert
Roman Kowalkowski
KP
KP
5
7
51.3432
28.13920
06186
Wojciech Adamkiewicz
Sławomir Grędziński
MA
WM
4
7
51.1421
29.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
2
2
50.2911
30.18240
19463
Zbigniew Klamczyński
Bogdan Kowalczyk
KP
KP
2.5
3
50.1211
31.19386
17228
Andrzej Ciechacki
Mirosław Derwojed
KP
KP
1.5
2
49.7411
32.18497
18498
Krzysztof Chechłowski
Iwona Wawrzyniak-Chechłowska
KP
KP
2
0.5
49.4411
33.03763
04012
Leszek Kawski
Andrzej Wojnowski
KP
KP
9
3
49.1511
34.03954
10903
Maciej Sukniak
Ryszard Sukniak
KP
KP
3
3
48.9811
35. 
 
Andrzej Ciołkowski
Andrzej Michalski
KP
KP
0
0
48.8611
36.18963
18965
Eugeniusz Chudziński
Jerzy Rudziński
KP
KP
2.5
1.5
48.7711
37.03841
04015
Jerzy Masłoń
Tomasz Woźniak
KP
KP
13
7
48.2711
38.03744
08379
Andrzej Jarmużek
Zdzisław Zachwieja
KP
KP
4
3
47.9711
39.09259
03884
Kazimierz Ligęza
Wiesław Paczkowski
KP
KP
5
5
47.7611
40.16787
03969
Justyna Graniczny
Mirosław Szparaga
KP
KP
2.5
5
47.6711
41.04563
15477
Ireneusz Dzikowski
Krzysztof Żak
PM
PM
18
7
47.4911
42.13695
08297
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
2.5
7
47.4311
43.19462
03789
Eugeniusz Kowalikowski
Piotr Kreja
KP
KP
1.5
5
47.0911
44.18514
 
Zbigniew Leśniewski
Mikołaj Piotrowski
KP
KP
1.5
0
46.4511
45.03733
03892
Piotr Iwanus
Marcin Piotrowski
KP
KP
5
5
46.3111
46.20108
20100
Franciszek Krajewski
Michał Kupczyk
KP
KP
0.5
0.5
45.7711
47.08299
06325
Tadeusz Gawroński
Ireneusz Głowacki
MA
MA
5
4
44.4911
48. 
18254
Sławomir Martko
Andrzej Milewski
-
KP
0
3
44.4211
49.17490
10875
Marian Śliwiński
Witold Świdziński
KP
KP
2
4
43.5911
50.03880
18259
Wiesław Orczykowski
Maria Pruchniewska
KP
KP
1.5
1.5
43.0011
51.03790
16886
Andrzej Kretkowski
Dariusz Piotrkiewicz
KP
KP
4
2.5
42.6111
52.20201
13339
Piotr Mizak
Jan Siwczyński
KP
KP
0.5
2.5
42.1511
53.19775
19776
Ewa Nowińska
Roman Nowiński
KP
KP
1
1
41.5111
54. 
20089
Leon Krajewski
Piotr Laskowski
-
KP
0
0
39.5611
55.20102
20101
Martyna Dorszewska
Zofia Gaszak
KP
KP
0.5
0
38.2411
56.20106
20107
Julia Antczak
Paweł Laskowski
KP
KP
0
0.5
32.0811
57.20095
20088
Marta Piątkowska
Oliwia Wróblewska
KP
KP
0
0
26.3211
58. 
 
Wiktoria Balewska
Patryk Drozdowski
-
-
0
0
23.0011

Łącznie 1456 punktów PKL, w tym 774 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-05-29 g.10:08:54 (0.2045/126) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.