Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4776/25629 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** III Memoriał Kazimierza Karwowskiego
Memoriał K. Karwowskiego - GP KP
kpzbs.host4u.pl
sobota, 7 marca 2020r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.03939
03978
Aleksander Skop
Jarosław Śmieszek
KP
KP
13
15
64.14100II
II
2.05038
05049
Jerzy Gurzęda
Jarosław Hilbrecht
WP
WP
7
7
61.8892III
III
3.14655
04034
Arkadiusz Stanisławski
Tadeusz Żurek
KP
KP
3
4
58.2285III
III
4.13270
03763
Dominik Kaszowski
Leszek Kawski
KP
KP
4
9
57.9578 
 
5.12783
10012
Robert Mrukowski
Waldemar Zieliński
KP
KP
5
4
57.1371 
 
6.08370
12018
Bartłomiej Kamelski
Andrzej Wilemski
KP
KP
7
7
56.7665 
 
7.03847
03920
Jarosław Michałowski
Grzegorz Rojewski
KP
WP
18
13
56.6658 
 
8.03644
03987
Adam Błachnio
Piotr Turowski
KP
KP
13
11
56.4251 
 
9.04943
05527
Sławomir Czapliński
Janusz Wygowski
WP
WP
7
11
55.5745 
 
10.03696
03714
Leszek Falkowski
Andrzej Grela
KP
KP
13
9
55.0238 
 
11.03750
03867
Julian Jurski
Jan Nawrocki
KP
KP
11
9
54.3131 
 
12.04876
11293
Romuald Bartoszko
Radzisław Oczkowicz
WP
WP
5
5
54.1425 
 
13.03712
08075
Mirosław Graczkowski
Jerzy Kowalski
KP
KP
5
13
54.1120 
 
14.18500
18700
Andrzej Sturgulewski
Wiesław Sturgulewski
KP
KP
1.5
1.5
54.0519 
 
15.11787
12023
Marcin Figura
Jacek Pamuła
KP
KP
3
4
53.8418 
 
16.03739
03954
Jarosław Jamroszczak
Maciej Sukniak
KP
KP
3
3
53.4717 
 
17.18240
19463
Zbigniew Klamczyński
Bogdan Kowalczyk
KP
KP
2.5
3
53.2015 
 
18.03724
04011
Leszek Hejne
Michał Włoszek
KP
KP
7
7
53.1714 
 
19.16787
03785
Justyna Graniczny
Roman Kowalkowski
KP
KP
2.5
7
53.1513 
 
20.10898
11789
Zbigniew Ehlert
Robert Kamiński
KP
KP
5
4
52.8512 
 
21.03841
04015
Jerzy Masłoń
Tomasz Woźniak
KP
KP
13
7
52.5511 
 
22.14466
17157
Aleksandra Różańska
Marek Wyżlic
KP
KP
2
2
52.2210 
 
23.19386
10469
Andrzej Ciechacki
Grzegorz Gralik
KP
KP
1.5
3
52.149 
 
24.14939
 
Kazimierz Mazurkiewicz
Andrzej Turski
KP
KP
0
0
51.037 
 
25.17228
18932
Mirosław Derwojed
Krzysztof Dzierżak
KP
KP
2
1.5
50.246 
 
26.17294
11800
Marek Bałabuch
Mariusz Krakowiak
KP
KP
3
5
49.335 
 
27.09291
03999
Andrzej Sielużycki
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
3
5
49.294 
 
28.03818
03843
Piotr Litwin
Józef Matuszewski
KP
KP
5
5
49.243 
 
29.20244
20242
Gerard Bełkowski
Jerzy Machura
KP
KP
0
0
49.122 
 
30.19775
19776
Ewa Nowińska
Roman Nowiński
KP
KP
1
1
49.121 
 
31.03820
03821
Jarosław Łakomy
Maciej Łaniewski
KP
KP
7
7
49.061 
 
32.18497
20116
Krzysztof Chechłowski
Kazimierz Wierzbowski
KP
KP
2
1
48.601 
 
33.03853
03868
Jerzy Misiórski
Marek Nazarewicz
KP
KP
9
5
48.531 
 
34.20201
13339
Piotr Mizak
Jan Siwczyński
KP
KP
0.5
2.5
48.201 
 
35.03799
03800
Bogumił Kupczyk
Elżbieta Kupczyk
KP
KP
5
2
47.981 
 
36. 
 
Adam Grzona
Zbigniew Łuczak
-
-
0
0
47.851 
 
37.10869
10870
Alicja Krzemińska
Paweł Krzemiński
KP
KP
4
4
47.691 
 
38.17817
18701
Wanda Nowicka
Marzena Pancewicz
KP
KP
1
1
47.691 
 
39.08383
17813
Dariusz Góralski
Marcin Matukiewicz
KP
KP
3
0.5
47.521 
 
40.18557
18558
Ewa Kita
Przemysław Kita
KP
KP
2.5
2.5
47.361 
 
41.12861
16789
Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
KP
KP
2.5
2
47.281 
 
42.09259
10314
Kazimierz Ligęza
Bogdan Zieliński
KP
KP
5
5
47.111 
 
43. 
20123
Józef Szupryczyński
Ewa Ziółkowska
-
KP
0
0
46.821 
 
44.17819
08379
Zbigniew Witt
Zdzisław Zachwieja
KP
KP
2
3
46.591 
 
45.18677
05110
Andrzej Kita
Leszek Kita
KP
KP
1.5
3
46.541 
 
46.20108
20100
Franciszek Krajewski
Michał Kupczyk
KP
KP
0.5
0.5
46.251 
 
47. 
 
Andrzej Arcimowicz
Teresa Arcimowicz
-
-
0
0
45.841 
 
48.17230
18501
Krzysztof Bonowicz
Jacek Kostrzewski
KP
KP
2
2
45.831 
 
49.09455
16712
Henryk Komodziński
Ewa Krakówka
KP
KP
1
2
44.961 
 
50. 
 
Renata Klonowska
Marta Nowacka
-
-
0
0
44.471 
 
51.19462
03884
Eugeniusz Kowalikowski
Wiesław Paczkowski
KP
KP
1.5
5
43.861 
 
52.19472
12045
Michał Krzemiński
Mirosław Skarbek
KP
KP
0
3
43.741 
 
53.19011
16936
Marian Piasecki
Bolesław Radko
KP
KP
1.5
2.5
42.831 
 
54.18225
13590
Marek Farbiszewski
Jagna Wajda
KP
KP
1
1.5
42.241 
 
55.17318
18960
Andrzej Łoziński
Maciej Zarzyka
KP
KP
2
2
42.021 
 
56.18237
18226
Janusz Chojnowski
Mirosław Jackiewicz
KP
KP
1.5
1.5
41.941 
 
57. 
 
Aleksandra Romańska
Bogusława Sidorowicz
-
-
0
0
41.681 
 
58. 
 
Witold Cerkaski
Andrzej Glonek
-
-
0
0
38.521 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1906 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-04-22 g.12:14:08 (0.3004/126) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.