Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4731/25656 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

XXII OTP* o Puchar Burmistrza Miasta Łańcuta
OTP* Łańcut o Puchar Burmistrza Łańcuta
niedziela, 1 marca 2020r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.11974
11153
Mirosław Homa
Jarosław Malawski
PK
PK
4
4
58.667638III
III
2.01066
18018
Andrzej Janda
Zbigniew Niziołek
PK
PK
5
3
58.136533III
III
3.02681
02723
Mariusz Kita
Bogusław Lesiecki
MP
MP
12
12
57.775528 
 
4.01054
03356
Tadeusz Garbacik
Katarzyna Michałek
MP
MP
15
7
56.074523 
 
5.01007
01093
Zygmunt Bącal
Maciej Krzywka
PK
PK
7
4
55.713518 
 
6.02666
01171
Andrzej Hycnar
Stefan Skowron
PK
PK
13
12
54.822613 
 
7.01138
05520
Marek Pietraszek
Marek Wójcicki
PK
SL
18
19
54.29168 
 
8.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
13
12
54.20147 
 
9.15413
07621
Sławomir Reising
Jerzy Wielgus
MP
MP
4
4
52.59126 
 
10.11092
12075
Tytus Bisping
Marzena Kwiecińska-Wilk
MP
MP
7
5
51.70116 
 
11.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
MA
5
21
51.6195 
 
12.12999
12154
Adam Krysa
Mateusz Sobczak
PK
DS
11
11
51.5274 
 
13.05718
07725
Jerzy Michałek
Grzegorz Superson
MP
MP
21
13
51.2563 
 
14.07729
01146
Wojciech Paszko
Robert Przybyło
PK
PK
7
7
50.6342 
 
15.13087
06612
Mariusz Czesnar
Jerzy Góralczyk
PK
PK
2.5
5
50.4521 
 
16.10555
12314
Wojciech Micek
Damian Smulski
PK
PK
4
4
50.2711 
 
17.01149
08969
Jerzy Puchała
Jerzy Włoch
PK
PK
5
3
49.9111 
 
18.07986
08043
Wiesław Pawelec
Piotr Zawiślak
LU
LU
5
5
49.8211 
 
19.01189
01195
Tadeusz Urbanek
Zbigniew Wilisowski
PK
PK
5
5
49.2011 
 
20.01183
01200
Tadeusz Szemraj
Józef Wrona
PK
PK
5
5
49.1111 
 
21.09420
19366
Adam Białek
Piotr Szewczyk
MP
MP
2
1.5
48.2111 
 
22.01126
01147
Bogusław Nidecki
Tadeusz Przybyło
PK
PK
5
9
48.0411 
 
23.11319
01206
Przemysław Zawada
Jacek Znamirowski
MA
PK
19
15
47.9511 
 
24.01071
14688
Jan Kadula
Jacek Szczerba
PK
PK
12
4
47.2311 
 
25.12985
09785
Eugeniusz Strzyż
Tomasz Twaróg
PK
PK
5
4
46.2511 
 
26.01024
01068
Władysław Chodziński
Janusz Jarząbek
PK
PK
7
5
45.5411 
 
27.07623
07619
Aleksandra Krakowska
Waldemar Krakowski
MP
MP
3
3
44.3811 
 
28.12984
02863
Robert Mostek
Władysław Ziobro
MP
MP
4
4
43.7511 
 
29.20033
12629
Dominik Magryś
Tomasz Magryś
PK
PK
1
2
35.5411 
 
30.18838
18839
Tadeusz Marut
Janusz Słonina
PK
PK
0.5
0.5
35.4511 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 796 punktów PKL, w tym 420 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pwzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-11-24 g.19:18:27 (0.2358/70) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.