Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4918/25834 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

III Kielecki Mityng Brydżowy OTP*
5. MTP Memoriał Mecenasa Kazimierza Ujazdowskiego
sobota, 25 lipca 2020r., godz. 16:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.06382
02921
Maciej Dobrzyński
Tadeusz Kowalczewski
SW
SW
7
12
65.037136III
III
2.05574
01397
Przemysław Błaszczyk
Piotr Korecki
LD
LB
15
7
63.026533III
III
3.08294
07849
Mariusz Bartkowski
Bogdan Szulejewski
MA
SW
17
21
61.185930 
 
4.14728
12154
Kamil Nowak
Mateusz Sobczak
MA
DS
13
11
59.935427 
 
5.08283
05856
Andrzej Iwański
Piotr Walczak
SW
SW
13
21
59.694824 
 
6.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
17
58.404322 
 
7.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
11
17
57.853719 
 
8.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
DS
DS
19
21
55.833216 
 
9.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
55.632714 
 
10.13438
09550
Rafał Marks
Jakub Wojcieszek
MA
MA
11
17
55.391910 
 
10.17495
12777
Robert Barankiewicz
Piotr Piotrowski
LD
LD
3
5
55.391910 
 
12.05624
11573
Jacek Grzelczak
Piotr Kazub
LD
LD
13
4
55.11147 
 
13.03206
03434
Maciej Janeczko
Grzegorz Plewniak
MP
MP
7
7
54.76137 
 
14.02504
07491
Janusz Krawczyński
Tadeusz Sobota
SW
SW
9
7
53.96126 
 
15.12006
06822
Danuta Krupnik
Anna Nosalska
MA
PM
7
7
53.79116 
 
16.12263
12503
Anna Jaguszewska
Wojciech Uszyński
MA
MA
4
13
53.31105 
 
17.13993
01152
Grzegorz Cieślak
Grzegorz Rewer
LU
LU
5
9
53.0695 
 
18.02673
06973
Marek Jaworski
Piotr Tuszyński
MP
DS
13
24
52.9284 
 
19.11386
11153
Anna Makuch
Jarosław Malawski
SL
PK
0
4
52.5074 
 
20.01066
18018
Andrzej Janda
Zbigniew Niziołek
PK
PK
5
3
52.4374 
 
21.09357
11550
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
MA
DS
11
11
52.4063 
 
22.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
LB
WP
13
13
52.1353 
 
23.15822
17837
Jacek Metter
Mirosław Zawiślak
MA
MA
3
2.5
52.0142 
 
24.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
DS
DS
17
13
51.2532 
 
25.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
9
7
51.2221 
 
26.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
4
50.6311 
 
27.13622
08970
Mirosław Łopaciuk
Bogusław Pawszak
MA
MA
5
12
50.4211 
 
28.07543
06355
Przemysław Teleszyński
Lech Warwocki
LD
LD
13
9
50.2111 
 
29.08950
17361
Iwona Czajka
Marta Makarewicz
MA
MA
9
4
49.9311 
 
30.06507
06921
Wojciech Biegajło
Dariusz Sierocki
MA
MA
13
7
49.7211 
 
31.06551
01726
Jacek Ciechomski
Tomasz Winciorek
MA
MA
19
18
49.1711 
 
32.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
MA
5
21
48.5411 
 
33.18128
02519
Wojciech Kurkowski
Bartosz Matras
LU
LU
4
7
48.4711 
 
34.01502
14782
Mirosław Miłaszewski
Jakub Patreuha
DS
DS
19
5
48.1911 
 
35.02934
03423
Krzysztof Kujawa
Marek Pieczka
SL
SL
19
11
47.8911 
 
36.01437
06780
Zdzisław Kunc
Anna Mandecka
DS
MA
11
7
47.4311 
 
37.01824
07431
Andrzej Kazimierowicz
Marek Witek
OP
SL
4
21
46.0811 
 
38.15988
14226
Ryszard Cieślik
Zbigniew Przeginiak
MP
MP
3
5
45.9711 
 
39.08166
16716
Renata Dancewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
7
4
45.3511 
 
40.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
2.5
45.2811 
 
41.07991
08043
Gabriel Szarafin
Piotr Zawiślak
LU
LU
5
5
43.6811 
 
41.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
43.6811 
 
43.05696
05880
Igor Łobodziński
Marcin Zbroja
LD
LD
5
5
42.9211 
 
44.08986
08026
Józef Małysz
Andrzej Potrzyszcz
LU
LU
7
7
40.8111 
 
45.19475
02523
Mariola Miklaszewska
Ludwik Murat
MA
MA
2
4
40.5611 
 
46.07052
19484
Edmund Czubak
Urszula Staniszewska
MA
MA
11
1.5
40.2111 
 
47.09643
05520
Tomasz Sielicki
Marek Wójcicki
MA
SL
7
19
40.1411 
 
48.15357
15913
Włodzimierz Pieniążek
Adam Rydz
MA
SW
2.5
3
39.5811 
 
49.02468
02157
Jerzy Brzustowski
Paweł Szymonik
LU
LU
5
7
39.4411 
 
50.20167
19485
Magdalena Judek
Adrianna Staniszewska
MA
MA
0
1
39.2411 
 
51. 
19452
Sławomir Płatek
Halina Szarafin
-
LU
0
0
38.8211 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1222 punkty PKL, w tym 652 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2020/kielce/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-11-24 g.18:33:03 (0.2842/112) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.