Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4985/26077 zbitka

szczegóły imprezy

Rozgrywki Regionalne Wrzesień 2020
Mazowiecki WZBS
d. Kajakowa
lipiec - wrzesień

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1. Agnieszka Afek-02
2.06516Andrzej BorewiczMA115
3.06517Halina BorewiczMA96
4.19470Tamara CesarzMA1.51
5.18061Andrzej ChylińskiMA21
6.16087Feliks CzechowskiMA22
7.07786Bogdan DejnakowskiMA43
8.10720Maria DümMA2.51
9.19507Elżbieta FiejkaMA1.51
10.17076Joanna GąsiorMA1.51
11.17077Ryszard GąsiorMA1.51
12.07053Krzysztof GołaśMA52
13.18797Teresa GuberowMA114
14.18982Zbigniew GżałczyńskiMA1.52
15.19630Mieczysław HauswirtMA23
16.16495Marek JanotaMA313
17.08543Marek JaroszkiewiczMA38
18.18507Andrzej JarząbekMA1.56
19.20428Stanisław JasnowskiMA04
20. Janina Kalinowska-04
21.14539Bronisław KamińskiMA31
22.18983Jacek KarczmarczykMA11
23.17447Ryszard KarwatMA2.52
24.18165Dariusz KłodosMA2.54
25.17497Zbigniew KornetMA0.54
26.17233Jan KosieradzkiMA1.510
27.06697Jarosław KostrzewaMA1114
28.19375Zbigniew KozerskiMA210
29.17854Dariusz KrakowiakMA319
30.06721Edward KrusiewiczMA73
31.17845Grzegorz KujszczykMA21
32.14765Jan MaciągZP1.51
33.19508Magdalena MańkowskaMA28
34.17654Michał MańkowskiMA2.57
35.09710Mariusz MączewskiMA2.514
36.15822Jacek MetterMA312
37.17684Waldemar MiłoszewskiMA05
38.18506Tomasz MroczekMA1.56
39.06811Jacek MusiałMA32
40.18457Urszula NiespodziewańskaMA02
41.18816Józef NowikMA1.56
42.19132Jadwiga NyczMA1.52
43.18076Wiesław OlszewskiMA2.51
44.17656Stanisław PetrykowskiMA13
45.19575Ewa PietrzykowskaMA0.51
46.18505Tomasz PrzegalińskiMA211
47.20833Alina RadlińskaMA01
48.18984Andrzej RedaMA211
49.19962Andrzej RzepeckiMA0.52
50.15825Kazimierz SalakMA2.51
51.16366Andrzej SeilerMA2.51
52.17998Joanna SerwatowskaMA26
53.16873Jacek SowińskiMA2.51
54.19687Stanisław StachowiczMA14
55.16344Witold StarkiewiczMA2.57
56.18603Mirosława SwobodaMA24
57.19751Janusz SzymańskiMA1.52
58.10507Igor TerszakMA44
59.14534Roman WajsMA32
60. Jerzy Wasiljew-09
61.19663Ewa WawrowskaMA1.54
62.19468Katarzyna WierzbickaMA0.51
63.18627Krzysztof WierzbickiMA18
64.18486Irena WilczyńskaMA15
65.11595Dariusz WojnaMA318
66.18166Arkadiusz WódkowskiMA2.54
67.14451Stanisław WzorekMA11
68. Krzysztof Zabijak-02
69.13463Arkadiusz ZadwornyMA48
70.19122Anna ZalewskaMA1.515
71.20077Tomasz ZatajMA111
72.17837Mirosław ZawiślakMA2.512
73. Jakub Zieliński-02
74.17696Ilona ZiółkowskaMA1.512
75.18054Alojzy ZiółkowskiMA0.512

Łącznie 400 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-04-21 g.21:54:32 (0.2416/85) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.