Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4793/26107 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2019/2020
Liga okręgowa Karkonosze
wtorek, 30 czerwca 2020r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.01216Andrzej AugustyniakDS595ZKBS I Zgorzelec
2.17775Maciej BetlińskiDS2145KBS Miłkowice Miłkowice
3.15769Piotr BirowskiDS2.5150KKS Ren But Złotoryja
4.01252Zbigniew BuciutoDS324ZKBS II Zgorzelec
5.18284Aleks BukatDS2.5145KBS Miłkowice Miłkowice
6.01260Maciej ChojnackiDS5139KB Zabobrze Jelenia Góra
7.13779Andrzej ChomiczewskiDS497KBS Miłkowice Miłkowice
8.20178Marian ChrzanowskiDS0123PONAR KBS Piast II Lubań
9.01265Stanisław CieślaDS5104KS Konfeks II Legnica
10.06559Tadeusz CymbalistaDS5100JKBS Seniorzy Jawor
11.01270Grzegorz CzapulakDS552KS Konfeks II Legnica
12.09558Waldemar DębiczakDS550Klub Logiczny Piechowice
13.20196Ireneusz DrabczykDS0100JKBS Seniorzy Jawor
14.01287Marek DreckiDS7120BKB II Bolesławiec
15.17265Darek DworzyńskiDS1.524ZKBS I Zgorzelec
16.15324Henryk GaynyDS295ZKBS I Zgorzelec
17.11758Eugeniusz GąskaDS3104KS Konfeks II Legnica
18.09563Jerzy GdeczykDS4109KB Zabobrze Jelenia Góra
19.16756Marian GołąbekDS1.5117KS Konfeks II Legnica
20.13843Stanisław GołdynDS236ZKBS I Zgorzelec
21.18263Aleksander GosDS1.595ZKBS I Zgorzelec
22.18473Małgorzata GostyńskaDS1.531KB Zabobrze Jelenia Góra
23.01328Józef GrybelDS3150KKS Ren But Złotoryja
24.13583Jerzy HawryliszynDS231KB Zabobrze Jelenia Góra
25.14491Eugeniusz HładyszewskiDS259ZKBS I Zgorzelec
26.01342Dominik HomoncikDS3128KTB Impas Kamienna Góra
27.13118Andrzej JaniakDS3117KKS Ren But Złotoryja
28.01359Albert JasiorowskiDS369PONAR KBS Piast II Lubań
29.19571Ryszard JuchaDS148ZKBS I Zgorzelec
30.20197Władysław KarlińskiDS0100JKBS Seniorzy Jawor
31.01374Gerard KempińskiDS428PONAR KBS Piast II Lubań
32.13184Dariusz KowalskiDS1.5112Klub Logiczny Piechowice
33.01412Wiesław KoziełDS2117KS Konfeks II Legnica
34.20198Krystyna KozikDS0100JKBS Seniorzy Jawor
35.13179Janusz KoziołDS2.5134BKB II Bolesławiec
36.01423Adam KrólDS355PONAR KBS Piast II Lubań
37.18023Leopold KujawaDS2.533KBS Miłkowice Miłkowice
38.10484Ludwik KurzejaDS334JKBS Seniorzy Jawor
39.13185Jarosław KuźniarDS2112Klub Logiczny Piechowice
40.12376Dorota KwintkiewiczDS3134BKB II Bolesławiec
41.12448Andrzej LeszczyńskiDS3110PONAR KBS Piast II Lubań
42.18223Krzysztof LickiewiczDS0.552KS Konfeks II Legnica
43.18251Elżbieta LisDS2124KB Zabobrze Jelenia Góra
44.01459Tadeusz ŁabikDS455PONAR KBS Piast II Lubań
45.01466Stanisław MachowskiDS528PONAR KBS Piast II Lubań
46.01479Marian MalungDS455PONAR KBS Piast II Lubań
47.19443Kajetan MarcinkowskiDS0.524ZKBS I Zgorzelec
48.19572Zbigniew MatyjaszczukDS124ZKBS I Zgorzelec
49.01495Ryszard MenzfeldDS5139KB Zabobrze Jelenia Góra
50.17872Remigiusz MincgerDS265KBS Miłkowice Miłkowice
51.08478Władysław MyśkówDS4128KTB Impas Kamienna Góra
52.20199Jakub NapierałaDS056JKBS Seniorzy Jawor
53.01542Andrzej OłpińskiDS455PONAR KBS Piast II Lubań
54.17759Andrzej PawłowskiDS267KKS Ren But Złotoryja
55.01568Ryszard PlutaDS3128KTB Impas Kamienna Góra
56.17386Wojciech PotapczykDS0.575Klub Logiczny Piechowice
57.01576Jerzy PoznarDS552KS Konfeks II Legnica
58.19545Nina PrzybylskaDS025Klub Logiczny Piechowice
59.01592Ryszard RączkowskiDS4150KKS Ren But Złotoryja
60.13187Lech RębiszDS2100Klub Logiczny Piechowice
61.15260Zbigniew RoguszDS1.565KBS Miłkowice Miłkowice
62.16795Marcin RójDS2.5124KB Zabobrze Jelenia Góra
63.20226Jerzy RuszkowiczDS057KTB Impas Kamienna Góra
64.01628Roman SiwiecDS3104KS Konfeks II Legnica
65.01633Grzegorz SkowronekDS3117KKS Ren But Złotoryja
66.01644Eugeniusz SoińskiDS5123PONAR KBS Piast II Lubań
67.18265Ewa SokolińskaDS2134BKB II Bolesławiec
68.20200Urszula SokołowskaDS078JKBS Seniorzy Jawor
69.19439Andrzej StachowiakDS2.5150KKS Ren But Złotoryja
70.09646Adam StachuraDS249KBS Miłkowice Miłkowice
71.12377Albina SuderDS2.560BKB II Bolesławiec
72.08148Ryszard SuderDS360BKB II Bolesławiec
73.09652Radosław SurowiakDS4133KB Zabobrze Jelenia Góra
74.16233Eugeniusz SwendrowskiDS260BKB II Bolesławiec
75.01671Zbigniew SzandułaDS352KS Konfeks II Legnica
76.17270Anna SzatkowskaDS124ZKBS I Zgorzelec
77.17761Ryszard SzermerDS1.5128KTB Impas Kamienna Góra
78.15770Adam SzewczakDS2134KKS Ren But Złotoryja
79.16205Zbigniew ŚliwińskiDS0.5112Klub Logiczny Piechowice
80.16971Paweł ŚwiątkowskiDS1.5139KBS Miłkowice Miłkowice
81.01722Józef WieseDS524ZKBS II Zgorzelec
82.08153Henryk WiszniewskiDS433KBS Miłkowice Miłkowice
83.13119Ryszard WodzińskiDS2.533KBS Miłkowice Miłkowice
84.08157Andrzej WyrzykowskiDS260BKB II Bolesławiec
85.10500Janusz ZajączkowskiDS341KBS Piast I Lubań
86.01772Sławomir ZimniakDS760BKB I Bolesławiec
87.17789Sebastian ZimorskiDS2145KBS Miłkowice Miłkowice
88.18293Karolina ŻwirkoDS0.550Klub Logiczny Piechowice

Łącznie 7477 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-04-15 g.00:14:01 (0.1985/98) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.