Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5318/26290 zbitka

szczegóły imprezy

RealBridge
Klub Źródło - styczeń
niedziela, 31 stycznia 2021r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.09961Jerzy AdamczakWP41
2.01005Andrzej BilińskiDS1.51
3.04208Jerzy BujnowskiWM58
4.11423Krzysztof BuzałaWP52
5.06542Irena ChodorowskaMA185
6.06543Jan ChodorowskiMA185
7.20399Paweł CzeszelPD11
8.20112Mirosław DorauMA16
9.04969Piotr ErtelLB51
10.19706Włodzimierz FabjańskiMA14
11.06322Kazimierz FalkowskiMA55
12.19507Elżbieta FiejkaMA1.512
13.19604Tadeusz GórnickiMA18
14.20034Katarzyna Grabarczyk-StećMA11
15.20007Monika GwiazdowskaMA05
16.19630Mieczysław HauswirtMA212
17.19157Grażyna JaskulskaMA24
18.06642Jacek JedynakMA21
19.19677Jacek JeleńskiMA24
20.15003Hanna Kalotka-KręglewskaMA2.58
21.17447Ryszard KarwatMA2.51
22.02685Jacek KlimczakMP710
23.20021Małgorzata KołakowskaMA01
24.15412Bogdan KościelnyMA1.57
25.19837Adam KowalczykMA11
26.15855Roman KowalewiczMA2.52
27.17679Jacek KowalewskiMA38
28.15004Tomasz KręglewskiMA28
29.12006Danuta KrupnikMA711
30.06721Edward KrusiewiczMA78
31.07060Sławomir LatałaMA121
32.16469Wioletta LichodziejewskaMA1.514
33.19365Andrzej ŁodzińskiMA24
34.03829Bogumił MacierzyńskiPM94
35.19475Mariola MiklaszewskaMA22
36.18076Wiesław OlszewskiMA2.53
37. Roman Panaszczuk-02
38.19085Zdzisław PietruszewskiMA28
39.18298Ryszard PietrzakMA21
40.15262Grzegorz PiotrowskiLU2.56
41.21232Marek PiotrowskiMA05
42.03309Hanna RohdeWM21
43.03311Krzysztof RohdeWM21
44.03023Teresa Roszkowska-ŚliźMA1.51
45.19984Mirosław RożekMA01
46.06898Włodzimierz RutkowskiMA48
47.15825Kazimierz SalakMA2.54
48.21057Dariusz SarzyńskiLU05
49.20173Maciej SchmidtDS1.51
50.20319Tadeusz SerafińskiMA03
51.01045Jacek SroczyńskiDS1.58
52.18603Mirosława SwobodaMA28
53.10833Aleksander SzczupakowskiMA41
54.17658Aleksandra Szemietowa-KopećMA212
55.19751Janusz SzymańskiMA1.53
56.15597Józef SzymulskiLD13
57.18300Grażyna ŚniadewiczMA1.52
58.20247Zygmunt TolakMA0.51
59.19124Ireneusz TurykPD21
60.03003Hubert UrbanMA79
61.17051Jan WadowskiMA212
62.14534Roman WajsMA37
63.20077Tomasz ZatajMA1.56
64.19441Paweł ZiemakDS02
65.08930Maja ŻabierekMA59

Łącznie 310 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.uzrodla.pl/turnieje/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-12-01 g.04:47:59 (0.2277/75) przez system MSC Cezar v.2.0.36 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.