Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5318/26290 zbitka

szczegóły imprezy

RealBridge
Klub Źródło - styczeń
niedziela, 31 stycznia 2021r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1. Roman Panaszczuk-02
2.01005Andrzej BilińskiDS1.51
3.20173Maciej SchmidtDS1.51
4.01045Jacek SroczyńskiDS1.58
5.19441Paweł ZiemakDS02
6.04969Piotr ErtelLB51
7.15597Józef SzymulskiLD13
8.15262Grzegorz PiotrowskiLU2.56
9.21057Dariusz SarzyńskiLU05
10.06542Irena ChodorowskaMA185
11.06543Jan ChodorowskiMA185
12.20112Mirosław DorauMA16
13.19706Włodzimierz FabjańskiMA14
14.06322Kazimierz FalkowskiMA55
15.19507Elżbieta FiejkaMA1.512
16.19604Tadeusz GórnickiMA18
17.20034Katarzyna Grabarczyk-StećMA11
18.20007Monika GwiazdowskaMA05
19.19630Mieczysław HauswirtMA212
20.19157Grażyna JaskulskaMA24
21.06642Jacek JedynakMA21
22.19677Jacek JeleńskiMA24
23.15003Hanna Kalotka-KręglewskaMA2.58
24.17447Ryszard KarwatMA2.51
25.20021Małgorzata KołakowskaMA01
26.15412Bogdan KościelnyMA1.57
27.19837Adam KowalczykMA11
28.15855Roman KowalewiczMA2.52
29.17679Jacek KowalewskiMA38
30.15004Tomasz KręglewskiMA28
31.12006Danuta KrupnikMA711
32.06721Edward KrusiewiczMA78
33.07060Sławomir LatałaMA121
34.16469Wioletta LichodziejewskaMA1.514
35.19365Andrzej ŁodzińskiMA24
36.19475Mariola MiklaszewskaMA22
37.18076Wiesław OlszewskiMA2.53
38.19085Zdzisław PietruszewskiMA28
39.18298Ryszard PietrzakMA21
40.21232Marek PiotrowskiMA05
41.03023Teresa Roszkowska-ŚliźMA1.51
42.19984Mirosław RożekMA01
43.06898Włodzimierz RutkowskiMA48
44.15825Kazimierz SalakMA2.54
45.20319Tadeusz SerafińskiMA03
46.18603Mirosława SwobodaMA28
47.10833Aleksander SzczupakowskiMA41
48.17658Aleksandra Szemietowa-KopećMA212
49.19751Janusz SzymańskiMA1.53
50.18300Grażyna ŚniadewiczMA1.52
51.20247Zygmunt TolakMA0.51
52.03003Hubert UrbanMA79
53.17051Jan WadowskiMA212
54.14534Roman WajsMA37
55.20077Tomasz ZatajMA1.56
56.08930Maja ŻabierekMA59
57.02685Jacek KlimczakMP710
58.20399Paweł CzeszelPD11
59.19124Ireneusz TurykPD21
60.03829Bogumił MacierzyńskiPM94
61.04208Jerzy BujnowskiWM58
62.03309Hanna RohdeWM21
63.03311Krzysztof RohdeWM21
64.09961Jerzy AdamczakWP41
65.11423Krzysztof BuzałaWP52

Łącznie 310 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.uzrodla.pl/turnieje/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-12-01 g.03:31:57 (0.2305/75) przez system MSC Cezar v.2.0.36 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.