Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5118/26300 turniej par

szczegóły imprezy

Charytatywny Mityng "O Uśmiech Patryka" online
O Uśmiech Patryka 12 i 1/2 (BBO)
sobota, 13 marca 2021r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.13886
10237
Bartosz Bańkowski
Marek Jarosz
MP
MP
4
5
65.5847
2.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
64.7645
3.10752
08454
Jacek Balcerowski
Dariusz Banaś
SW
SW
2
4
63.9343
4.01230
03030
Witold Deorocki
Zbigniew Listewnik
WM
WM
1.5
2
60.5941
5.01071
14688
Jan Kadula
Jacek Szczerba
PK
PK
12
4
60.0039
6.05030
01189
Bogdan Grzelak
Tadeusz Urbanek
WP
PK
5
5
59.9937
7.02685
02831
Jacek Klimczak
Włodzimierz Wala
MP
MP
7
19
59.5135
8.21056
17350
Jan Kaliciak
Janusz Zagała
SL
SL
0.5
2
59.3833
9.05918
06112
Tomasz Derba
Roman Szlachetka
ZP
ZP
11
12
59.3631
10.02663
07473
Jacek Herman
Janusz Szyszkowski
MP
MP
11
12
58.9529
11.20033
04662
Dominik Magryś
Michał Nowosadzki
PK
SW
1.5
24
58.6727
12.04360
10561
Mirosław Makatrewicz
Tadeusz Więckiewicz
WM
WM
13
5
58.5925
13.16140
09785
Andrzej Szepczyński
Tomasz Twaróg
WP
WP
4
4
57.6223
14.05634
05824
Włodzimierz Jakowicki
Krzysztof Stadnicki
WP
LD
7
9
57.5421
15.11240
15744
Andrzej Pluszczewski
Tadeusz Szpak
SL
SL
2.5
3
57.5119
16.04405
04474
Krzysztof Pikus
Andrzej Sulima
WM
WM
19
11
57.5117
17.19830
19899
Wojciech Bąk
Milena Klimiuk
MA
MP
1.5
1.5
57.3715
18.06845
07725
Tomasz Paluchowski
Grzegorz Superson
MA
MP
13
13
57.2813
19.09807
03143
Piotr Drąg
Edmund Gabryś
SL
SL
4
5
56.9311
20.18367
18368
Bożena Listwoń
Mieczysław Uniejewski
ZP
ZP
1.5
1.5
56.5610
21.19380
20781
Marek Borkowski
Marek Wróblewski
PM
MA
1.5
1
56.089
22.16853
16815
Zbigniew Mossakowski
Zbigniew Pełka
KP
KP
3
2.5
55.839
23.16528
12629
Piotr Kruczek
Tomasz Magryś
PK
PK
2
2
55.609
24.04660
14609
Marek Niesłuchowski
Piotr Szczygieł
PM
SW
7
5
55.198
25.01345
01739
Maciej Hutyra
Rafał Wolański
OP
OP
7
9
54.848
26.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
5
13
54.828
27.04319
04347
Dariusz Kozłowski
Henryk Łakomski
WM
WM
12
12
54.807
28.07327
01893
Andrzej Huńka
Janusz Środa
OP
OP
4
4
54.447
29.01803
01864
Stanisław Górski
Andrzej Owczarek
OP
OP
5
5
54.377
30.12009
16317
Mirosław Hryszko
Marian Krasowski
PD
PD
5
7
54.296
31.17036
17390
Małgorzata Golec
Zofia Wciślik
SW
SW
2.5
2
54.216
32.18284
19843
Aleks Bukat
Jan Trojak
DS
MP
2.5
1.5
54.026
33.20680
20675
Wojciech Okrzesik
Jakub Pietrzak
SL
SL
1.5
1.5
53.885
34.07563
04823
Radosław Kozłowski
Małgorzata Sawicka
WM
KP
7
18
53.665
35.03799
20100
Bogumił Kupczyk
Michał Kupczyk
KP
KP
5
1
53.395
36.01455
12374
Roland Lippik
Zdzisław Patreuha
DS
DS
5
5
53.084
37.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
11
5
53.074
38.12006
06822
Danuta Krupnik
Anna Nosalska
MA
PM
7
7
52.934
39.06348
05876
Tomasz Radwański
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
5
7
52.853
40.12127
07431
Jarosław Bartosiński
Marek Witek
PM
PM
7
21
52.023
41.10472
16699
Samuel Bałdysz
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
5
4
51.863
42.11092
05307
Tytus Bisping
Zbigniew Papierniak
MP
SL
7
13
51.832
43.14307
17675
Jadwiga Bakalarska
Janusz Królikowski
LB
MA
2
4
51.522
44.03063
03616
Tadeusz Biskup
Rudolf Zając
SL
SL
7
11
51.482
45.07732
08518
Jan Kowal
Jan Tokarczyk
PK
PK
3
3
51.231
46.01590
05880
Piotr Ratajski
Marcin Zbroja
DS
LD
7
5
50.991
47.11769
15757
Tomasz Stryszawski
Marcin Wilczyński
MP
MP
9
5
50.761
48.19197
18536
Jakub Gawron
Jakub Marekwica
SL
SL
2
1.5
50.39 
49.07053
06904
Krzysztof Gołaś
Lech Sadoś
MA
MA
5
12
49.86 
50.07572
04463
Ireneusz Jagielski
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
49.72 
51.17539
02712
Kacper Kuflowski
Marcin Kuflowski
MP
MP
3
5
49.70 
52.18417
16456
Robert Czernecki
Sylwester Sokół
LD
LD
1.5
5
49.64 
53.14626
19366
Mateusz Dominik
Piotr Szewczyk
MP
MP
2.5
2
49.56 
54.17155
06973
Sławomir Bąk
Piotr Tuszyński
MA
DS
5
24
49.55 
55.20988
20922
Jan Goliński
Janusz Lekki
MP
MP
0.5
1
49.38 
56.01272
08182
Marek Czerepak
Paweł Kowalczewski
DS
DS
13
9
49.19 
57.18862
18260
Dariusz Płoszaj
Tomasz Wolfke
MA
MA
2
2.5
49.18 
58.14514
06139
Halina Pietrzykowska
Wojciech Witkowski
DS
ZP
3
4
49.07 
59.03636
04808
Mieczysław Lebiecki
Krzysztof Pękała
WM
WM
2.5
3
48.81 
60.19722
20875
Michał Korwek
Michał Kościński
PD
MA
1.5
0
48.55 
61.02673
07642
Marek Jaworski
Witold Stachnik
MP
MP
13
9
48.41 
62.20655
12899
Dominika Lucka
Michał Wróbel
SL
SL
1.5
7
48.21 
63.19718
19720
Ignacy Kotewicz
Antoni Wójtowicz
MP
MP
1
1.5
47.37 
64.20708
13285
Wiktor Nenko-Samborek
Halina Samborek
MP
MP
0.5
3
47.18 
65.04427
04435
Edmund Reczuga
Jan Romot
WM
WM
7
11
46.73 
66.17775
17789
Maciej Betliński
Sebastian Zimorski
DS
DS
2
2
46.54 
67.19911
20978
Antoni Byliński
Cyprian Morawski
PM
PM
1
0.5
45.64 
68.19119
19118
Robert Czeryna
Elżbieta Powązka
MP
MP
0.5
0.5
45.59 
69.02717
02839
Tomasz Kutek
Maciej Wieczorek
MP
MP
3
3
45.56 
70.07814
14179
Piotr Kuźmicz
Ryszard Pisarczyk
PK
PK
2.5
5
45.41 
71.09466
07405
Piotr Ludwikowski
Piotr Radzikowski
MP
MP
5
9
45.25 
72.17544
18066
Łukasz Kasperczyk
Michał Stasik
MP
MP
2.5
2.5
44.59 
73.19721
10085
Kacper Kisielewski
Justyna Żmuda
MP
PM
1.5
19
44.57 
74.21111
21110
Krzysztof Goszczyński
Anna Lasocka
MA
MA
0
0
44.07 
75.06322
16623
Kazimierz Falkowski
Wojciech Ligman
MA
PM
5
2
43.99 
76.11386
11153
Anna Makuch
Jarosław Malawski
LB
PK
1
4
43.37 
77.10797
10798
Zdzisław Gębal
Kazimierz Gierulski
PM
PM
1.5
4
42.87 
78.04008
04198
Aniela Bocheńska
Adolf Bocheński
WM
WM
0.5
13
42.72 
79.04294
12090
Józef Kamiński
Zbigniew Ziemba
WM
WM
9
4
42.61 
80.15906
14175
Dariusz Głowiński
Andrzej Jabłoński
ZP
ZP
3
5
42.44 
81.18989
20048
Janusz Strześniewski
Danuta Zalewska-Bielanik
KP
SL
1.5
1
41.72 
82.02220
20974
Dariusz Brylowski
Łukasz Morawski
WM
PM
0
0
41.37 
83.21053
19912
Szymon Jędrzejewski
Jan Łuczeczko
PM
PM
0
1
41.33 
84.19488
19610
Aleksander Barylak
Karolina Truszkowska
MP
MP
1.5
0.5
40.35 
85.21016
21017
Lonisława Jasińska
Walerian Jasiński
PM
PM
0
0
40.17 
86.17568
14428
Marianna Pantak
Wiktor Pantak
SL
SL
1.5
2.5
40.04 
87.02695
07309
Łukasz Kostek
Adrian Palczewski
MP
SL
3
1.5
38.65 
88.21210
11244
Franciszek Kierepka
Tomasz Kierepka
SL
SL
0
1
37.00 
89.20709
20706
Adam Mazur
Jakub Michalski
MP
MP
0
0
36.81 
90.17493
03933
Adam Seichter
Eugeniusz Seichter
KP
KP
2.5
12
36.41 
91.12633
12635
Wojciech Kozubski
Stanisława Szewczyk-Kozubska
MP
MP
3
3
36.35 
92.19547
03023
Mariusz Jażdżewski
Teresa Roszkowska-Śliź
PM
MA
1
1.5
32.80 
93.19719
19844
Emilia Massalska
Tomasz Trojak
MP
MP
1
1
31.90 
94.20702
20023
Alina Klimiuk
Joanna Massalska
MP
MP
0.5
0.5
28.25 

Łącznie 1392 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/patryk/p1/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-09-22 g.14:39:41 (0.3645/198) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.