Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5318/26362 zbitka

szczegóły imprezy

RealBridge
Nauka brydża luty I
środa, 30 czerwca 2021r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL
1.10472Samuel BałdyszDS52
2.12320Sophia BałdyszDS72
3.07777Ewa BanaszkiewiczMA152
4.16070Krystian BączekWP42
5.19380Marek BorkowskiPM1.51
6.21234Monika BorowskaMA01
7.09417Anna BułatMP33
8. Ela Chmielowska-02
9. Agnieszka Chytła-01
10.20225Maciej CieślukowskiWP01
11.14529Ireneusz CybulskiMA32
12.20877Hanna CzerwińskaWP02
13.20503Włodzimierz CzyżewskiDS01
14.08166Renata DancewiczMA71
15.18858Michał FrączekMA1.58
16. Grzegorz Gargula-01
17.17943Szymon GorskiLB11
18.06620Igor GrzejdziakWM151
19.06621Sabina GrzejdziakWM131
20.12009Mirosław HryszkoPD51
21.06329Andrzej JarońskiMA51
22.18495Alicja JaskuleckaMA22
23.08979Krzysztof JassemDS243
24. Martyna Jassem-06
25.05069Paweł JassemWP176
26.17836Leszek JędrzejczakMA2.55
27.06648Piotr JurekLU181
28. Anna Kapinska-02
29.20043Hanna KempkaWP0.51
30.20038Robert KempkaWP0.52
31.16898Maciej KędzierskiMP51
32. Dorota Kiepek-02
33.16255Joanna KokotDS32
34.20028Anna KołodziejczykDS0.51
35.07090Anna KowalskaLD131
36.04124Roman KrukPD71
37. Grzegorz Kuczewski-02
38.18901Grzegorz KujawińskiPM21
39.09406Marcin LampartPK02
40.21110Anna LasockaMA03
41.05691Grzegorz LewaciakLD181
42.20921Jolanta LewandowskaWP01
43.20914Marta LewandowskaWP01
44.13940Andrzej ŁukianiukMA32
45. Monika M-04
46.07370Piotr MatkowskiSL131
47.19074Marian MatusiewiczDS0.51
48.07152Jacek MazurkiewiczOP41
49.14530Anna MichniewiczMA2.52
50.18642Maria NiklausWP1.51
51.09631Bogdan NowakowskiDS44
52.15259Dominika OcylokDS32
53. Małgorzata Olejnik-01
54. Janusz Patynek-01
55.16585Adam PigulskiMP32
56.02105Grzegorz PogodzińskiLB51
57. Kasia Poniatowska-02
58.05341Jacek PszczołaSW245
59. Aga R-05
60. Krzysiek R-01
61.01152Grzegorz RewerLU111
62. Maciej Ropelewski-01
63.15263Andrzej RzechułaMA32
64. May Sakr-05
65.08841Mirosław SankiewiczZP53
66.17493Adam SeichterKP2.53
67.03933Eugeniusz SeichterKP123
68.08991Grzegorz SewerynZP33
69.16139Dorota SosinowiczZP2.54
70.19484Urszula StaniszewskaMA1.58
71.01661Włodzimierz StarkowskiPM242
72.05426Andrzej StypczyńskiDS41
73.03960Radosław SzczepańskiKP181
74.13156Paweł SzymańskiLU31
75.03546Krzysztof ŚliwońSL131
76.06119Alina Talaga-DrabikZP54
77.03003Hubert UrbanMA77
78.11733Zbigniew WalkowskiPM31
79.21178Łucja WinogrodzkaWP01
80.21179Piotr WinogrodzkiWP01
81.04015Tomasz WoźniakKP71
82. Marek Wróblewski-01
83.12173Olga WrzosMA45
84.01916Dariusz ZbiegOP41
85.08930Maja ŻabierekMA57

Łącznie 188 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-08-02 g.23:33:53 (0.2398/95) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.